Коко На Страже• 14 июня 2023

Доброго дня)Греція, Албанія чи Чорногорія?

Доброго дня усім)
Підкажіть, будь ласка, куди поїхати з дитиною?
Греція Албанія чи Чорногорія?
Де на готелі більш привабливі ціни? Цікавить все включено.
Дякую усім за відповідь.
Рожки-да-ножки• 22 июня 2023
Ответ дляaliceinwonder
Зачем вам all? Там чудесная местная кухня, наслаждайтесь ею, а не континентальным all inclusive
Потому что тогда я буду в запаре несколько раз в день пытаться сообразить чем накормить хоть чем-то двух детей с противоположными вкусами.
aliceinwonder• 22 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Я вам просто розповім про свій досвід. Знімали апартаменти в Чорногорії, в Рафаіловічах (біля Будви) в 2021. Без харчування. На сніданок йогурт/булка/ бутерброди з супермаркету з місцевими фруктами. На обід ходили в кафе місцеві, коштував тоді комплексний обід з 2-х страв (порції величезні) 6 євро, брали 2 обіди на 3-х (буди я, чоловік та син 8 років). На вечерю у нас з чоловіком було вино, оливки, сир і пршут з супермаркету, а малому теж щось купляли в супермаркеті (типу сиркової маси, молочного рису), іноді макарони з сосискою. Ми то цілий день катались по різним пляжам (об´їздили все узбережжя), то в гори їздили та на екскурсії - не уявляю, як би з all inclusive було б. Сиділи б прив´язані до тієї їжі в готелі.

Звісно, якщо ви не плануєте кататись по різним пляжам та екскурсіям, можливо і норм буде. Але олл в Європі не такий, як в Тупції та Єгипті. Там рідко шведський стол буває. Я бачила, які були сніданки у нас в готелі - всі 10 днів або омлет з сосискою у чверью огірка, або йогурт з булкою.

Цього літа була пару днів в Італії на морі, теж ходили обідати в кафе, а сніданок/обід з супермаркету. Але так ти не прив´язаний до місця
Рожки-да-ножки• 22 июня 2023
Ответ дляaliceinwonder

На чем я буду кататься без мужа и водительских прав??? Из всего вами перечисленного остается бегать по супермаркетам, есть булки и макароны с сосисками?

Зачем вот эти вот рассказы как муж вас возил по всему побережью, если мужчины сейчас невыездные и я сама еду с двумя детьми?
aliceinwonder• 22 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки

Ну багато жінок водять авто, і я теж)) Для тих, хто без авто є екскурсії, де на автобусі катають з обідом.
Вас ніхто не змушує відмовлятись від олл.
А рада, що тоді дослухалась до порад і не брала олл
Рожки-да-ножки• 22 июня 2023
Ответ дляaliceinwonder
Дети прям «мечтают» тягаться на автобусах на экскурсии, в жару по историческим местам.

И я уже писала выше, что машину не вожу. А если б и водила, побоялась бы в чужой стране, с детьми шастать по незнакомой местности.
aliceinwonder• 22 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки

Ну вибачайте, я не побачила, що ви не водите.
Ви колись брали олл на Балканах чи десь в Європі?
Просто я бачила олл, подібний до турецького або єгипетського, зі шведським столом, лише в готелях 5*. Але там ціни захмарні (звісно, я Ваш бюджет не знаю, і можливо для Вас все ок буде з ціною)
Ну а просто де повний пансіон, там звичайна їжа - пюрешка з сосискою, спагетті і т.п.
Рожки-да-ножки• 22 июня 2023
Ответ дляaliceinwonder
Нет, в Европе только городской отдых раньше выбирали. Просто когда со мной был муж, машина - все сильно проще, чем самой
aliceinwonder• 22 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Розумію. Тоді вам дійсно краще з повним пансіоном готель шукати, чи хочаб сніданок+вечеря. Автор, ще зверніть увагу, що на європейських (балканських) курортах часто пляжі можуть бути платними (зазвичай поряд можуть бути безкоштовні, але там вхід у воду і розмір гальки можуть бути менш комфортними). Дивіться на гугл карті, які поряд з готелем будуть пляжі
Роздратована шкіра• 22 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки

Нещодавно приїхала з Чорногорії. Відпочивала на вілі за 20 хв від пляжу. Без авто за 20 хв від моря жити без харчування це не відпочинок, це мука. І якщо ви хочете дійсно відпочити то обирайте готель з харчуванням, 1-3 лінія біля моря, з басейном і власним пляжом. Носити з маркету кожен день їжу, соки, продукти це не відпочинок. Жити за 20 хвилин від моря це теж ще те випробування, не забуваєм що це гірська місцевість і йти +40 під гору не дуже то легко. Море дуже часто прохолодне, при тому що світить сонце і +40 спека, тому басейн буде альтернативою. Пляжі від готелей чистенькі і по них приємно ходити, а от городські шматочки пляжу брудні і в сезон там нема де притулитись.
Рожки-да-ножки• 22 июня 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Дякую за ваш відгук, це саме те, чого хочу уникнути. На відпочинку хочеться відпочивати