Не худа ні разу• 14 июня 2023
Потрібен дозвіл батька
Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, потрібен дозвіл батька для поїздки в тур, за кордон.
Або підкажіть, в якій інстанції це можна точно дізнатися
Шукаю трусики• 14 июня 2023
Ответ дляДуболом
Я теж так думала.
Як писала вище, летіла 05 червня з Польщі-мене польські прикордонники попросили показати свідоцтво про народження дочки)
Свідоцтво має бути у подорожах із дитиною до 16 років.
Юпитерная• 14 июня 2023
Ответ дляКокосиха
какие сроки
и кем нарушены
они вообще устанавливаются для каждого НПА конкретные
и кем нарушены
Проехали! )))
Дуболом• 14 июня 2023
Ответ дляШукаю трусики
Воно і було, але для мене було неочікуваним прохання саме польськоі сторони
Шукаю трусики• 14 июня 2023
Ответ дляДуболом
Бо неповнолітньому у Польщі потрібний опікун,і дуже добре,коли це хтось с батьків. Бо в іншому випадку, доведеться звертатися до суду і призначати відповідального дорослого.
Україна понад усе!• 14 июня 2023
Ответ дляДуболом
Я теж так думала.
Так попросили показать свидетельство, или разрешение на выезд от отца?
Salsa-24da• 14 июня 2023
Ответ дляСама собі лікар
Задайте этот вопрос себе
Для чего мне задаваться этим вопросом?))
Сама собі лікар• 14 июня 2023
Ответ дляSalsa-24da
Чтоб не давать ненужных советов