Ніколи не збрешу• 14 июня 2023
Ми зараз в Болгарії
Поїхали, бо вже будо оплачено. Думали крайній випадок басейн. Але поки море візуально чисте, всі купаються, українців дуже багато.
Я поки не Лізу, не знаю, психологічний бар’єр мабуть. Але не жалкую що поїхали, хоч діти відпочинуть від тривог.
Погода для мене зараз комфортна.
Ясамаякрасивая)• 14 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
Поздравляю
А по вашему как нужно было сделать?
Твердая валюта• 14 июня 2023
Ну, все, з поверненням, в дорозі трошки відпочили від Совєтчіци і хватить) чи у вас був вай-фай?😏
Ніколи не збрешу
• 14 июня 2023
Написала для тих хто немає грошей на Чорногорію, Грецію… не знаю що буде через пару тижнів, але поки точно варто поїхати.
Знаєте, сльози на очі на вертались, коли діти в автобусі говорили, як ми їдем вночі, комендантська година, як діти реагують на літаки. Вони точно заслужили перезагрузку і відпочинок.
А в Болгарії за помірну ціну можна взяти хороший готель, де для діток буде все.
Сегодня я не я• 14 июня 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А по вашему как нужно было сделать?
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу
• 14 июня 2023
Ответ дляТвердая валюта
Був Вай фай, автобус хороший попався, і на кордоні швидко проїхали
Прибираю щодня• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Ви боітеся що море забрудниться?
Ніколи не збрешу
• 14 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Ви боітеся що море забрудниться?
Так 🙁🥺
Прибираю щодня• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Так 🙁🥺
просто брудом чи боітеся мін?
бо я роздумовую над Болгарією....
я Кукарача• 14 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
Удалено администрацией...
Солидарно в окопах подавать патроны, а не строчить на советчице.
Ніколи не збрешу
• 14 июня 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Автор, напишите пожалуйста стоимость и как добирались .
Автобусом, з людини 13 тис грн , готель не нанайдешевший, чисто, є для дітей басейни, аквапарк, смачна кухня, все вклуючено. Готель Престиж
я Кукарача• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Лучше в море не купаться. Но и неизвестно как бассейны чистят. И чистят ли вообще.
Ніколи не збрешу
• 14 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
просто брудом чи боітеся мін?
бо я роздумовую над Болгарією....
Всього страшно, думки є різні. Мої діти купаються, вони хочуть я дозволяю не далеко від берега.
Ясамаякрасивая)• 14 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
Удалено администрацией...
Тогда нужно всех вернуть из за границы,будем все дружно тут сидеть
Прибираю щодня• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
поділіться будь ласка, бо я в сильних роздумах
Ніколи не збрешу
• 14 июня 2023
Ответ длялеончия
Добиралися автобусом? Скільки часу? Дякую
З Рівного в 6,30 виїхали, на місці були в 4.00. Швидко на кордонах пройшли, автобус дуже зручний.
Ясамаякрасивая)• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Сколько по времени добираться? Много отдыхающих с маленькими детьми? С трехлеткой можно ехать или тяжело все таки будет в дороге?
я Кукарача• 14 июня 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Как только снимут анонимов, автор того комента сдрыснет. И вполне вероятно строчит с теплого дивана из Европы
Ніколи не збрешу
• 14 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Ну що я вам скажу, я теж боялась , але хтось тут мені написав , їдьте, діткам це потрібно, морське повітря є морське, і це для мене було вирішально, і я й краплі не жалкую.
Ось фото , прямо зараз з моря
Я би радила поїхати, хто зна шо буде через рік.
Ось фото , прямо зараз з моря