Ні за холодну воду• 15 июня 2023
Інтерсіті Варшава Хелм
Не можу зрозуміти, раніше спокійно купляла квитки Варшава Всходня - Хелм шкидкий який під наш київський потяг підлаштований, а зараз його нема. Читаю що ремонтують жд у Варшаві і треба брати з Варшава Гданська по Хелму тепер. Хто їздив нещодавно, підкажіть будь ласка що сталося
З вишневого садка• 15 июня 2023
Ну так візьміть з В. Гданьська. Вони там довго ремонтують і постійно змінюють станції. Бувало так, що приїжджала на Всходню, а відїжджала з Гданьської.