Ms. При теле• 15 июня 2023
Приєднайтеся до молитви о 20:32 щоб відвести біду від ЗАЕС
Добрий день!
Дуже просять всіх на кілька хвилин помолитися сьогодні о 20:32, точно в цей час, виділіть кілька хвилин щоб попросити захисту та відвести страшне.
Чашечка кофе• 15 июня 2023
Має допомогти чи просто ви підете спати з почуттям виконання дуже важливої справи?
ПолБатона• 15 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Удалено администрацией...
Та чого ви , я помолюся , наведу будильник, вийду у вікно і помолюся.
Голена блондинка• 15 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Удалено администрацией...
Вилосипедниця• 15 июня 2023
Це просто злив енергіі
Якби це допомагало-ми б давно своіми молитвами війну зупинили.
Дівчата, оминайте такі зливи енергетичні. Вас там просто ідять
Ms. При теле
• 15 июня 2023
Я вибачаюся якщо когось дійсно це дратує, але вірю що разом ми дійсно можемо відмолити те, про ще є певні попередження. Це мінімальне що я могла зробити, можливо кілька людей сприймуть це серйозно, і дай Бог, щоб страшні події відмінилися.
Одні думки• 15 июня 2023
Ответ дляВилосипедниця
Це просто злив енергіі
О, Господи, кто там кого ест? Если просто в это время отправить посыл Богу, во вселенную?
Одні думки• 15 июня 2023
А потом задаются здесь вопросом, за что Бог с нами так поступает. Какая вера так и поступает
Голена блондинка• 15 июня 2023
Как на мужиков карты раскидать и верить в разную лабуду, так погадайте🤣🤣🤣как помолится, так сразу под анонимом все петросяны
Срочнокпсихологу• 15 июня 2023
В 20:32? В цей час у Бога перерва, та й прийом молитв від населення лише по п´ятницям
Колупалочка• 15 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Ахаха, Таро рулить
Тундиринда• 15 июня 2023
Ответ дляКолупалочка
А то. Їм обов´язково треба напакостити перед відступом
А откуда они отступают? От заэс?
Черговий по кухні• 15 июня 2023
А давайте в 20.36,помолимось,щоб путьку паралізовало.Це надійніше, так сказати,’чтоб наверняка’.
Ms. При теле
• 15 июня 2023
От точно не чекала так багато такого негативу) мабуть дійсно люди стали занадто жорстокі та заслуговують на те що зараз відбувається
Ms. При теле
• 15 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Ви дійсно вірите що якщо його не буде то щось зміниться?)
Ви спілкувалися з цими одноклітинними? Там ціле покоління, мільйони живуть з його ідеями в голові
Снідаю авокадо• 15 июня 2023
Ответ дляMs. При теле
Забейте, если хоть один человек откликнется, то ваш пост уже не зря… мне, например, не сложно
Водійка хімарса• 15 июня 2023
Ответ дляКолупалочка
Вони ще й помоляться перед тим, як напакостити, можете не сумніватися. І ракети освятять.
Домашка• 15 июня 2023
Ответ дляMs. При теле
А вы святая? Нимб не жмёт?
катерина12009• 15 июня 2023
Нічого мені ті молитви не дають, як буде так і буде, це тільки заспокоїть того хто молиться. Імхо
Стильна штучка• 15 июня 2023
Ответ дляMs. При теле
Вы серьезно сейчас, добрая женщина? Значит, мы заслужили? Про бумеранг ещё не забудьте, про карму. Остальные вот не заслужили, а мы - да, самые главные грешники.
Вот как суть из ’ доброго человека’ вылезает.
Ответ дляMs. При теле
Вы путаете причину со следствием. Люди стали жестокими, потому что такое происходит. Молиться богу, который спокойно смотрит на массовую гибель детей и на то как с его именем окропляют ракеты несущие смерть, это только для не умных
Черговий по кухні• 15 июня 2023
Ответ дляMs. При теле
Ну якщо ,ви вірите в молитви,то чого,я не можу повірити,що щось зміниться