Teonaa• 16 июня 2023

Девушки. Призупинено договір з барабанами

Я розумію , що ви не любите активісток і підбурювальниць. Але без кіпіша тоже нічого не буде. Тому я прошу стояти не осторонь кіпішів, а бути учасниками. Хоча б 300 киянок звідси - уже хліб як не як!

Наступне - тарифи на світле
Ні. Наступне - негайне - податки з волонтерів.

Тримаємось.

Бо якщо цим почнуть займатись військові, то крисам буде ще гірше (якщо комусь трохи шкода крис)
Klodia• 16 июня 2023
Простите, а неизвестно, куда они дели остатки этих барабанов? Мне для оркестра надо, думала перехватить, если им больше не нужны.
Елена1265• 16 июня 2023
Ответ дляKlodia
Думаю, там же, где и не остатки - все на бумаге
mar minor• 16 июня 2023
Я вас умаляю закупят *противогазы например за 300 -1шт которые стоят 100 грн .. 200 грн откатят . Что нового 😏
автор Teonaa • 16 июня 2023
Ответ дляKlodia
Нікуда
Їх, я так поняла, ще навіть не встигли отримати
Сдєлка нє состоялась
Alicca• 16 июня 2023
’чекаємо’ на туалети у школах для трансгедерів)))))
Sofia2008• 16 июня 2023
Про що мова ? Що таке барабани ?
4мама• 16 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Нікуда
Сдєлка нє состоялась
як жаль :)))
Я вже в оркестр записалась.
А сковорідки? Овочерізки?

Це ж пздц як потрібно!
olgabaluta• 16 июня 2023
Не могу удержаться 🤣
4мама• 16 июня 2023
Ответ дляSofia2008
Про що мова ? Що таке барабани ?
Тю! Для розвантаження психіки діточок в укриттях! На міліон барабанів хотіли закупити :)))
Seehund• 16 июня 2023
Это то, что мы знаем, а было бы интересно узнать то, что мы не знаем.
4мама• 16 июня 2023
Ответ дляSeehund
Ну більшість є у прозорро. Дещо поза прозорро відбувається також.
Mama_Mishy• 16 июня 2023
Ответ для4мама
То не разгрузить, а добить барабанами после сирен
4мама• 16 июня 2023
Ответ дляMama_Mishy
Так ’в оригіналі’ від Творця сього шедевру було. Я лиш цитую :))))
Вероника-2014• 16 июня 2023
Ответ дляmar minor
Да, деньги сами себя не украдут
Sofia2008• 16 июня 2023
Ответ для4мама

Більшого брєда я не чула
А чого барабани, а не щось мелодійне ? Хто в них буде бити ? Один на милльон вміє на них грати.

Можна на телефоні включати класичну або народну укр музику, та й все.
Metelitsa• 16 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Нікуда
Сдєлка нє состоялась
Ііііі?
Просто призупинили договір, а не взяли під варту злочинців.

А вони далі будуть вигадувати шляхи розкрадання коштів.

І ніхто не перевіряє закупки минулого періоду, коли було закрили Прозорро
Prervana• 16 июня 2023
Ответ дляSofia2008

Більшого брєда я не чула

Вы просто ничего не понимаете в разгрузке психики. Потому у вас и нет барабана
Sofia2008• 16 июня 2023
Ответ дляPrervana
Надеюсь, что это сарказм.
nadia-74• 16 июня 2023
Ответ дляSofia2008

Більшого брєда я не чула

Може це ті що з фуражками орки готували на парад ?
brenda2305• 16 июня 2023
Так они флейты вместо барабанов решили закупить
Это не прикол, если что
4мама• 16 июня 2023
Ответ дляSofia2008

Більшого брєда я не чула

Ну в чувака (кума/боата/свата) виробництво барабанів. Ще б балалайки купували. Чи матрьошок складати - також антистрес.
4мама• 16 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
Это не прикол, если что
Бля, я б усіх тих закупівельників рідних на нулі відправляла б. Щоб трохи розуміли порядок пріоритетів. Придурки.
ёжовые рукавицы• 16 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
Это не прикол, если что
Трохи не справедливо буде ,бо на флейті не всі зможуть зіграти ,а на барабані- будь хто
Prervana• 16 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
Это не прикол, если что
Кожаные флейты. Если вдруг кто не знает, в чем соль - второй скрин
Alve• 16 июня 2023
Ответ для4мама
Матрьошка - родом из Японии.
4мама• 16 июня 2023
Ответ дляAlve
Матрьошка - родом из Японии.
О! Я не сумнівалась, що і матрьошок скомуніздили! А балалайки?
Та в тієї орди нічого свого нема, вже скомуніжджене.
Alve• 16 июня 2023
Ответ для4мама
Не знаю . А идею матрёшки точно сп$$здили у японцев
Olena Dnipro• 16 июня 2023
Ответ для4мама
Самовар у Персии или у Турции
Argesha• 16 июня 2023
Ответ дляSofia2008

Більшого брєда я не чула

Тому що одморозі повні. Навіщо мозок напружувати і хоч щось би адекватне видумати. Що перше до бошки спало з бодуна - те й записав.

Ось таке відношення до людей, до країни. Просто вже знущання - одним словом. Не варті ми в їх очах навіть того, щоб заради хоч якогось вигляду свою ізвіліну напружувати.
Argesha• 16 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
Это не прикол, если что
Кожній козлині б по шкіряній флейті, та по всій морді.