Я розумію , що ви не любите активісток і підбурювальниць. Але без кіпіша тоже нічого не буде. Тому я прошу стояти не осторонь кіпішів, а бути учасниками. Хоча б 300 киянок звідси - уже хліб як не як!
Наступне - тарифи на світле
Ні. Наступне - негайне - податки з волонтерів.
Тримаємось.
Бо якщо цим почнуть займатись військові, то крисам буде ще гірше (якщо комусь трохи шкода крис)
Наступне - тарифи на світле
Тримаємось.
Mama_Mishy• 16 июня 2023
Ответ для4мама
Тю! Для розвантаження психіки діточок в укриттях! На міліон барабанів хотіли закупити :)))
То не разгрузить, а добить барабанами после сирен
Вероника-2014• 16 июня 2023
Ответ дляmar minor
Я вас умаляю закупят *противогазы например за 300 -1шт которые стоят 100 грн .. 200 грн откатят . Что нового 😏
Да, деньги сами себя не украдут
Ответ для4мама
Більшого брєда я не чула
А чого барабани, а не щось мелодійне ? Хто в них буде бити ? Один на милльон вміє на них грати.
Можна на телефоні включати класичну або народну укр музику, та й все.
Ответ дляTeonaa
Нікуда
Їх, я так поняла, ще навіть не встигли отримати
Сдєлка нє состоялась
Ііііі?
Просто призупинили договір, а не взяли під варту злочинців.
А вони далі будуть вигадувати шляхи розкрадання коштів.
І ніхто не перевіряє закупки минулого періоду, коли було закрили Прозорро
Ответ дляSofia2008
Більшого брєда я не чула
Вы просто ничего не понимаете в разгрузке психики. Потому у вас и нет барабана
Ответ дляSofia2008
Більшого брєда я не чула
Ну в чувака (кума/боата/свата) виробництво барабанів. Ще б балалайки купували. Чи матрьошок складати - також антистрес.
ёжовые рукавицы• 16 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
Так они флейты вместо барабанов решили закупить
Это не прикол, если что
Трохи не справедливо буде ,бо на флейті не всі зможуть зіграти ,а на барабані- будь хто
Olena Dnipro• 16 июня 2023
Ответ для4мама
О! Я не сумнівалась, що і матрьошок скомуніздили! А балалайки?
Та в тієї орди нічого свого нема, вже скомуніжджене.
Самовар у Персии или у Турции
Ответ дляSofia2008
Більшого брєда я не чула
Тому що одморозі повні. Навіщо мозок напружувати і хоч щось би адекватне видумати. Що перше до бошки спало з бодуна - те й записав.
Ось таке відношення до людей, до країни. Просто вже знущання - одним словом. Не варті ми в їх очах навіть того, щоб заради хоч якогось вигляду свою ізвіліну напружувати.