Проня_Прокоповна• 16 июня 2023
Кому 40-45, какой совет можете дать тем, кому 20-25?
Относительно всего!
Ответ дляМайор Медуза
Може не сподобатися... але....
1) Навчайся. Бажано так, щоб мати можливість працювати віддалено, з будь-якої точки світу. Постійно навчайся, покращуй свої навички.
2) Вивчай мови - згодиться.
3) Не витрачай час на токсичні стосунки, люди не змінюються.
4) Живи сьогодні. Не відкладай на потім.
Мабудь все...
2) Вивчай мови - згодиться.
Мабудь все...
Чудові поради. Що головне - для будь-якого віку. Збережу собі)
Кошка Мурка• 16 июня 2023
1. Користуватися молодістю і займатися сексом
2. Слідкувати за вагою - легко наїсти, тяжко зкинути
olgabaluta• 16 июня 2023
Не выходить замуж, не рожать. Наслаждаться свободой и собой. Зарабатывать деньги.
Я_и_моя_собака• 16 июня 2023
Здобути профессію, не просто освіту, вчити мови, завим не буде, не відкладати нічого на потім, не чорновик пишемо, особливо якщо це питання здоров´я. Любити та слухати себе, не дозволяти себе пригнічувати, зменьшувати ваші переживання, давити прагнення, навіть якщо це ваша мама. Ретельно вибирати тих, хто поряд, навчитися казати ´ні´, коли вирішили, що ні. Вчитися навикам коммунікації, особливо сучасній молоді, не боятися просити, запитувати, хоч 100 разів. Брати відповідальність за своє життя, ніхто за нас не проживе та не вирішить як краще саме нам.
380931167123• 16 июня 2023
1. Вчитися, а не просижувати пари!
2. Вчити мови!
3. Не витрачати час на токсичні стосунки!
4. Слідкувати за вагою!
2. Вчити мови!
4. Слідкувати за вагою!
заварний look• 16 июня 2023
Якщо конкретно собі, то:
1. Зуби. Постав брекети в 20, а не в 36
2. Англійська. Вчи! ВЧИ
3. Не дуркуй у відрядженнях з алкоголем і колегами (потім буде соромно).
4. Не пали
1. Зуби. Постав брекети в 20, а не в 36
2. Англійська. Вчи! ВЧИ
4. Не пали
Там все розмивчато• 16 июня 2023
Деньги-деньги на первом месте. Делай все, чтобы получить 1-2 свои квартиры до 30 лет. Потому что время летит быстро, оглянуться не успеешь, а тебе уже 40+ и, если к тому времени не будет пассивного дохода - трагичненько. Ты уже не будешь котироваться на рынке труда, на тебя мужчины начнут смотреть как на пустое место (за редким исключением), т.е. на богатого любовника-спонсора уже не сможешь рассчитывать (за редким исключением)). И, что самое важное, будет намного меньше сил и энергии (за редким исключением).
В общем, зарабатывай пока активная. Развлекаться и отдыхать будешь потом.
ЯблокоРаздора• 16 июня 2023
В первую очередь жить для себя: любить себя, развиваться, получать полезные навыки в том числе те за которые хорошо платят. Не пытаться быть ’хорошей девочкой’ в глазах родных, друзей, общества. Всегда помнить о своих интересах.
Пацан к успеху шел• 16 июня 2023
Не маю звички повчати і давати поради, але ок.
Їсти поменше гидоти, займатися здоров´ям, не зациклюватися, не боятися змінювати оточення та життя. Мати власну думку і принципи і дотримуватися їх.
заварний look• 16 июня 2023
Ответ дляМой завтрак
Будет печально.друганами будете корешами.а не мужчиной и женщиной
Щось в цьому є
Не буквально про пукання. Це ніби втрата жіночності, сексуальності.
Ви знаєте, як згадаю як колишній при мені в носі ковирявся і казав що це його заспокоює. Бєєєє. Я його не хотіла вже
Я тут с краю постою• 16 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Да нет, там другие совершенно принципы жизни, а еще маразм и деменция
Ніколи не відсувати себе на другий план.
Ні заради кого. Ні чоловіків, ні дітей, ні батьків.
Краще нехай ’люди кажуть’ що ти така сяка #учка крашена, але ти будеш жити у гармонії з собою здоровою та самодостатньою особистістю, ніж ’люди скажуть’ - така бідося, все в сім’ю, все для чоловіка, а він по молодицям скаче.
Це в мене такий спрощений огляд життя моїх однокласниць/однокурсниць.
Але хто б то слухав.
Я тут с краю постою• 16 июня 2023
Ответ дляМой завтрак
Мыть посуду в перчатках,копить всегда на своё личное жилье, если именно личного нет,не пукать при муже.спф бы надо,но кто знает какой от него вред с этими химическими фильтрами..
Проня_Прокоповна
• 16 июня 2023
Ответ дляТримбулька
Никакого. Зачем кому то давать советы ? Пусть люди живут так как хотят, независимо от возраста, если это не нарушает УК .
Ну вы слишком глобально. Простые вещи могут быть полезны на будущее
ЯблокоРаздора• 16 июня 2023
А еще добавлю что нужно снимать со своей шеи присосок: все эти помогай братьям-сестрам в одну сторону, занимай деньги друзьям, развлекай родителей, вощись со свекрами. Не нужно всего этого - в 99% это не даст никакой пользы. Жизнь показывает, что можно всю жизнь помогать и потакать, но стоит один раз из 100 не помочь, то все бывшие заслуги тотчас же обнулятся.
Я тут с краю постою• 16 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
А что смешного?
Та по суті весь той допис. Мені з позиції 46 річної смішний.
Я тут с краю постою• 16 июня 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Не те що обнуляться, а будете скотинякою невдячною і всім довкола винними виявитесь.
Але! Цьому мене вже навчили мої 20+ річні діти.
Злюка бобер• 16 июня 2023
Перша порада не просто молодій собі, а взагалі в будь-якому віці - не вір маркетингу. Всі компанії світу будуть прагнути витягнути з тебе гроші будь-яким способом, давлячи на твої больові точки - купи, бо будеш негарна, не сучасна, не трендова, не сексуальна. Покажи їм фак і сконцентруйся саме на тому, що принесе тобі радість і задоволення, а не купку доларів дяді в кишеню.
Перефразуючи відому цитату Кузьми, краще фоткати Париж на дешевий Самсунг, ніж Полтаву на дорогий айфон. Проти Полтави нічого не маю, це перше місто на букву П, яке в голову прийшло.
ЯблокоРаздора• 16 июня 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Цілком можливий розвиток подій. Я взагалі вважаю що дітей треба народжувати тільки по дуже великому бажанню і якщо прям чоловік на колінах стоїть, так само як і родня що волає ’треба продовження роду’. Бо жінок дуже надурили десь що це найважливіше що треба зробити в житті. А потім виявляється що поваги за це нуль, тільки нескінченний перелік обовязків
Марічка• 16 июня 2023
Стараться питаться более менее, много не пить , не курить. Не расстраиваться если что то не вышло, значит так надо.
Лучше деньги потратить на еду , витамины , спорт, чем на дорогую одежду. На обуви не экономить. Стараться развиваться если есть возможность.
Майор Медуза• 16 июня 2023
Ответ дляMede
Маргарита-d325• 16 июня 2023
Зарабатывание денег.....денег.... денег.
Развиваться, развиваться, развиваться.
Беречь зубы.
Думать только о себе, гармония с собой.
Не употреблять спиртное.
Не курить.
Не выходить замуж рано и за кого попало.
Развиваться, развиваться, развиваться.
Беречь зубы.
Думать только о себе, гармония с собой.
Не употреблять спиртное.
Не курить.
Гербарія сушу• 16 июня 2023
Всегда знайте, чего хотите. Как можно раньше, станьте финансово независимыми. Живите так, как хотите. Делайте то, что желаете. Никогда не останавливайтесь в своём образовании.
Куратор дебошей• 16 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
вы рожали и считаете что лучше бы не делали это?
olgabaluta• 16 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Не рожала, и считаю, что этого делать не нужно.
Усміхайлик• 16 июня 2023
Не жариться на пляже, не рожать до 30, проходить профосмотр у стоматолога минимум раз в полгода.
Все знаю від і до• 16 июня 2023
Ответ дляМайор Медуза
Може не сподобатися... але....
2) Вивчай мови - згодиться.
Мабудь все...
2) Вивчай мови - згодиться.
Мабудь все...
Я в свої 43 побажала би так само собі, але роки не повернеш