Шмоточницаца• 16 июня 2023

Як відправити до будинку для літніх людей

Доброго дня
Виникла проблема. Є бабця 82 роки, яку наздогнало розуміння, що старість прийшла. І тепер вона активно псує життя дітям і внукам. Цілодобові істеріки, показові вмирання 24/7, вдавання (саме вдавання) ніби паралізувало, відкривання газу типу "ой, забула". Проживає разом з донькою, інвалідом 2 групи, майже не ходячою, і зятем, 70 років, який ще працює. Тобто тягати її нікому. Розпочинали процедуру оформлення її до будинку для літніх людей, але коли приїжджала комісія, у бабці відбувалося чудодійне зцілення і просвітління. Комісія видавала заключення, що стороннього цілодобового догляду не потребує. І так вже тричі. Психіатр також по своїй часті нічого не виявив. Можливо є якийсь спосіб, окрім повністю платного, як все ж оформити її.
І для тих, хто зараз почне кидати в мене капці: ця людина і дня не жила для своїх дітей, онуків, любила тільки себе, доньку до інвалідності саме вона довела, бо працювати важко змушувала з дитинства, хоча сама ніколи не напружувалася дуже. А забрали її до себе тому, що донька занадто м´якотіла, пожаліла, повірила. А зараз дім бабці на окупованій території, повернути назад не вийде.
Снідаю авокадо• 16 июня 2023
Ответ дляМаю сечі
Та не, просто свою сковородку кому то уступила😉
не факт
Христя в тiстi• 16 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
Можно предоставить этот вопрос решать государству. Т е просто самоустраниться, а к детям или внукам нельзя, нет
Т.е. на улицу выставить с чемоданом?
Коко На Страже• 16 июня 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Т.е. на улицу выставить с чемоданом?
Если по хорошему не понимает, то да, предложить искать место которое ее устроит. Или сидит тихо и с благодарностью принимает все что для нее делают. К сожалению с такими по другому никак.
Тут на советчице кстати была целая эпопея про Олю и ее бабушку, которая ей все кишки вымотала пока наконец не отправили бабушку с ее жалобами восвояси. Так потом она опять назад просилась, в атмосферу которая ее так не устраивала.
Котогосподиня• 16 июня 2023
Тот кто пережил подобное и тот кто понимает что с ним тоже такое может случиться, никогда вас осуждать не будет
автор Шмоточницаца • 16 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
Ми їй пропонували купити квартиру невеличку, або будиночок. Не хоче. Бо кого ж вона там доводити буде.
Коко На Страже• 16 июня 2023
Ответ дляШмоточницаца
Естественно. Но нужно разговаривать не с просьбами, а с позиции силы. Будешь жить там и там, бо сама ты свое обеспечение и жилье не тянешь, а у нас есть только такой вариант. А то она у вас привыкла верховодить. Прекращайте это.
Жерица ночи• 16 июня 2023
Ответ дляКофр для ноги
ви теж будете бабусею 82 років - колись ...
В Європі - в цивілізованих країнах - нормально, коли престарілі люди живуть в спеціальних нормальних будинках для літніх людей під наглядом медперсоналу.
А родичі мають можливість спокійно працювати і ростити дітей.
І це не лакмус, що потомки не люблять предків. А це норма
VitalinkaGL• 16 июня 2023
Автор,сочувствую,мне это предстоит ,я единственный ребенок,маме 77.
Буду прилетать летом,тоже узнавать что и как,но моя согласна,она уже от скуки-мы еухали в марте 2022 на стену лезет.
Ко мне ехать не хочет-я в Англии.
Абсолютно нормально к этому и относилась-давно ей говорила,что досматривать буду не я,мне проще платить.
И сейчас вижу что права,у моего хоста в семье 4ро детей,у мамы был рак,доживала больше года в спец.учереждении,дети навещали,но никто не бросил свои семьи,чтобы жить с ней.Дом ее поделили на всех.
Тоже сейчас с его родителями,им по 92 года,уже всю кровь с моих хостов выпили,старики везде одинаковы,уже ищут они им дом престарелых.
Христя в тiстi• 16 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
Тут куча тем про воздушный шарик и ребенка; невесту, ее маму, нового мужа, двоих детей и отдельная номер для детей; кто-то ежедневно строчит МЖМ. В реале оккупированные территории забиты пенсионерами и никому не нужными бездомными собаками. Как факт. Мне кажется ’подлую бабку’ никто бы не вывозил. Тема тролльная. МСЭК этими вопросами никогда не занимался, а у автора якобы три их комиссии и все отказывают.
Коко На Страже• 16 июня 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Да может и тролль. А может вывезли просто поддавшись благородным чувствам и забыв ’как это с ней жить’ или надеясь что она понимает, что нахождение на чужой территории предполагает нормальное поведение и благодарность. Но реальность быстро напомнила про себя.
Не зви чайна• 16 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
Все когда представляют бабушку 82 года думают что там несчастный божий одуванчик, а там бывает из под платочка такие рога торчат, что только держись. Представьте себе полно женщин, которые мучают своих близких, бьют детей, беспрестанно унижают и строят козни. Старость их не меняет, а делает еще злее и подлее, не говоря уже о том что они используют слабость как оружие ’вы же бабушку не выкинете под забор доживать?! она же старенькая и не выживет’ Значит можно творить любую дичь вместо того чтоб тихонько сидеть, рот закрыть и радоваться что есть где жить и близкие, которые ее кормят.
На 100% згідна, люди не змінюються і характер стає ще гіршим.
В мене така 90річна бабуся-маніпулятор, яка ще цілком може своїх дітей пережити, бо вже дітям під 70. А внуки, яким вже 40+, мали б не бабусю ’кружити’, а своїм батькам-пенсіонерам допомагати і власними сім´ями займатися.
Є сусідка-пенсіонерка, яка з дому не виходить і з порожнім холодильником сидить, сусідів просить в магазин сходити. Але свого сина захищає.
І є моя бабуся, для якої діти хронічно погані, хоча її забезпечують належним харчуванням і доглядом, але їй не догодиш, якщо булочка не з улюбленого магазину чи суп без мяса.
Мудробаба• 16 июня 2023
Ответ дляМаю сечі
Когда это было?
2021м
Ніколи не збрешу• 16 июня 2023
Ответ дляШмоточницаца
Поки комісії немає, то хоче, як тільки хтось приїде з перевіркою, вже не хоче.
Насильно її вивозити ніхто не буде . Нема такого закону .
автор Шмоточницаца • 16 июня 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Можу Вам дати номер нашого СОБЕСу, поцікавитеся, від кого довідку вони вимагають. Може в нормі МСЕК цим і не займається, не буду сперечатися. У нас МСЕК інвалідами не обмежується. Підлу бабку вивезли, бо клялася і божилася, що буде себе вести людяно. Помилилися.