Він сказав, що росіяни їм дали бомбу втричі потужнішу, ніж та, яку американці в 45-му кинули на Херосіму и́ Нагасакі.
До речі, на тому інтерв´ю він особисто познайомився зі Скабєєвою і вони досить тепло і жваво спілкувалися...
Звісно, ми не знаємо, чи він чогось не прикрасив або , навпаки не применшив. І мабуть і не взнаємо.
Але думаю, що "Диму без вогню не буває".
Тож хотіла б сама для себе вирішити, боятися такого повороту подій чи ні? Що думаєте, заспокойте мене, бо переживаю, не дай бог щось десь
Ответ дляБонСу
слушайте, со скабеевой это такое дешевое шапито для своего же потребителя, что даже смешно всерьез комментировать))
От такого яо, что сотрет полУкраины, ядерное облако к ним же и прилетит как минимум. А от тактического по линии фронта - да, мы не застрахованы, увы. Санитарная зона им в нынешних условиях выгодна более нашего, а на людей им всегда было плевать.
Только толку боятся?
Если случаи, когда ’1 волос в супе это много’.
Так и здесь даже тени вероятности - это уже просто капец
Lady Luck 99• 17 июня 2023
Ответ дляRenesmeе 16
так за Крим ніхто і не воював 8 років, але цього їм виявилося мало
У меня нет ответа, как все это закончить…Я не знаю… Я не политик
Но все это уже порядком надоело
Renesmeе 16• 17 июня 2023
Ответ дляLady Luck 99
Но все это уже порядком надоело
нам потрібно більше зброї тоді все закінчиться.
Ответ дляRenesmeе 16
В тому то і справа що не навпаки. Знайшла вам відео
Ну Соловйов це всього лиш журналіст, він навіть не в рангу Жиріка-2) його робота - дати людям зрєліщ
А от Лукашенко все ж фігура, яка грає певну роль і приймає якіст рішення (навіть якщо з кимось і радиться)
Renesmeе 16• 17 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
ви думаєте реально Лукашенко натисне ядерну кнопку? На кого Колю залишить
Ответ дляRenesmeе 16
Не закінчиться , навіть якщо всі окупанти ставлять з України , де гарантія що ракети шмалять з усіх боків не будуть?ракет в них багато.Треба мирна угода, але не з хуйлом, його вбити давно потрібно, ракова пухлина всього світу
Ответ дляGюнтер
А яо, десь дівалась.Вона завжди була і різниця,що в брянській обл.,що десь під Мінськом неважливо.
Угрозы эти мне на мозги давят. Может кто-то может реагировать нейтрально, я сегодня читала о угрозах ЯО и о том что аес скорей всего подорвут, начиталась аж сердце схватило …
Renesmeе 16• 17 июня 2023
Ответ дляМанула
Якщо і перемістили ЯЗ до Білорусі. то кнопка все одно у х**ла.
А так скоріше ЗАЕС підірвуть і скажуть, що то ми самі ...
так автор теми пише у коментарях що хвастався скабаєвій показати де кнопка, так значить у нього
Ответ дляRenesmeе 16
Колю на кого залишить? Він достатньо освічена і мудра людина, щоб замінити тата, повірте, на його освіту ніколи не скупилися. Тільки що віковий ценз по закону...
Він вчиться в інституті в Пекіні, сьогодні читала. До речі, Коля в свої 18 чи 19 знає купу мов, чудово орієнтується в економіці, управлінні державою, воєнній справі, інженерії, програмуванні включено з хакерством, ще й спортсмен. І аж ніяк не татовий ніжний хлопчик
Stefaniya K.• 17 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
То там же він згепав того Кольку якійсь лікарці,потім її зробив головою мінздраву.Колька нагуляний
автор, кто действительно волнуется по этому поводу, читает Белорусский гаюн. А кто просто тему вбросить - тему вбрасывает).
Нет никакой ядерки на территории усатого. Сейчас нет.
’Повторим, на текущий момент нашей мониторинговой группой не зафиксировано перемещение/прибытие ТЯО из РФ в Беларусь. ’
Подробнее и интереснее здесь:
_Alekssandra_• 17 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Какое это все имеет отношение к ядерным угрозам и нашим жизням?
Stefaniya K.• 17 июня 2023
Ответ для-Инга-
Подробнее и интереснее здесь:
Та то понти для приїзжих,там ядерки і не буде,американці не параться,бо теж не бачать цього чуда.Під сумнівом чи та ядерка взагалі є і в якому стані вона
Stefaniya K.• 17 июня 2023
Ответ для_Alekssandra_
Я не знаю,яка ваша жизнь.Моя в безпеці.Взагалі не переймаюсь
Ответ дляStefaniya K.
Це його мама. А жив більше з татом.
Це офіційна версія, а по факту може бути й побрехенька, президентів і їх сім´ї в любій країні охороняють, охороняои і охороняти будуть.
Та й тепер Коля вже повнолітня людина, і годен продовжити татове діло він вже хоч зараз.
В нього вкладали з дитинства все найкраще
Renesmeе 16• 17 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Якщо тато натисне кнопку то у цього освідченого і мудрого хлопчика настане зовсім інше життя
_Alekssandra_• 17 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ну ясное дело, что если бы вы сидели под ракетными обстрелами и боялись за жизнь детей, то такую ахинею б не писали