Дуб береза• 18 июня 2023
Записала що вчора їла. Жах( Чим ви годуєте свою інсулінорезістентність?
І це я намагалася стримуватися, інакше б там ще був кілограм фруктів-ягід.
Перерви між їжею лише коли я сплю по суті, інакше кожну годину щось в себе закидаю.
Як ви боретеся при інсулінорезистентності з жагою щось закинути в шлунок? Бо я фізично потребу відчуваю, наче дискофорт там якийсь.
Дуб береза
• 18 июня 2023
Ответ дляШальная коклетка
можно, но животный тоже нужен, сливочное масло. Белок - 2-3 яйца на завтрак, грудка/творог на обед, рыбы грамм 300 на ужин. К этому всему тазик салата в день, пара кусочков цельнозернового хлеба - и чувство сытости обеспечено. Фруктов немного до 15 часов, финики и сахар придется убрать.
дякую, це собі запишу
Угадайс• 18 июня 2023
3 ложки цукру в чай? Я від 1 ложки з´їдаю себе за безвольність і то вже солодко.
Спробуйте мед замість цукру, все ж таки природній сахар. 1 ложки на чашку чаю з головою. Чай солодкий
Гірчинка• 18 июня 2023
Ответ дляДуб береза
А овочі? Полуниця ото єдині ягоди за день?
Овощей сегодня нет, вчера были. Клубника единственная, вчера был банан. Уже 2 года вешу 56 кг, а было до 80.
Никакого сахара, сладкой сметаны, кетчупа, вообще соусов.
Дуб береза
• 18 июня 2023
Ответ дляУгадайс
Абсолютно однаково інсулін реагує, я перевіряла вже
Свекруня• 18 июня 2023
Ответ дляУгадайс
Мед це не рішення. Той самий цукор
Чумачечая Весна• 18 июня 2023
А я без фруктов не могу((( чай с сахаром не пью, хлеб-булки не ем, а без винограда и клубники умираю((( вот сегодня уже полкило винограда влупила, правда, в норму калорий и бжу вписалась, но.... Берг говорит, что нужно отказаться от фруктов совсем.
Свекруня• 18 июня 2023
Я цукор і борошно не вживаю бо в мене починається жор. Може інсулін і не реагує, але я реагую))
Карма хамелеона• 18 июня 2023
Ответ дляГірчинка
+ готовые соусы все это добавленный сахар
ЗавЛабСнаб• 18 июня 2023
Ответ дляДуб береза
Цукор додаю лише в чай і це буває раз на тиждень.
А фініки у чому винуваті?
Ну вы серьезно? У фиников самый высокий гликемический индекс, в некоторых таблицах выше, чем у сахара
Завтрак белково-жировой, обед белок + медленные углеводы, ужин белок+овощи и никаких перекусов, все вкусняшки, фрукты с первыми двумя основными приемами пищи в рамках дневной калорийности
Свекруня• 18 июня 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Я вважаю, що потрібно відмовитися від вільного цукру (оброблений) а натуральний-ок. Сік і сухофрукти це теж вже оброблене. Віноград на 20 калорій більше ніж полуниця і все. А ось кампот навіть без цукру це вже вільний цукор, його не тре
Єдина Країна• 18 июня 2023
Автор, я при своей резистентности сейчас питаюсь макаронами, помидорами, сливочным маслом и пью кофе и воду. Метформин тоже не принимаю сейчас, похудела на 12 кг за месяц.
Самое интересное, пока пила таблетки и питалась правильно вес стоял
ЗавЛабСнаб• 18 июня 2023
Ответ дляДуб береза
Хм. По собі не відчуваю такого, я після різкого зліту та падіння завжди спати хочу, а після фініків такого немає.
Спробую послідкувати глюкометром.
Він у вас не встигає падати, ви щось нове в топку закидуєте)
ЗавЛабСнаб• 18 июня 2023
Ответ дляДуб береза
От без борошняного я прям хвора(
Ходжу скоринку гризу.
Спечіть собі щось з дюкана або кето
ЗавЛабСнаб• 18 июня 2023
Ответ дляДуб береза
Єдині, з’їжте краще більше, але за один раз, а не розкачуйте інсулін фруктозою, це той самий цукор
Хоча куди вже більше, 10 абрикосів.. так не худнуть
Чумачечая Весна• 18 июня 2023
Ответ дляЄдина Країна
А с какого веса вы худели?
Єдина Країна• 18 июня 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Супер результат за месяц!!
А у меня вариантов нет, пачка макарон +2 помидора на 4 в день, больше нормы не съешь)
Чумачечая Весна• 18 июня 2023
Ответ дляЄдина Країна
Пусть у вас всё наладится, но вес пусть уходит так же!
Педиатор_я• 18 июня 2023
Можна задати питання? У Вас інсулінорезистентність розвинулась після видалення жовчного?
Просто я трохи більше року видалила, підозрюю у себе ір.
Дуб береза
• 18 июня 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Жесть. Не уявляю як можна відмовитися від фруктів((
Єдина Країна• 18 июня 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Спасибо 🤗
Дуб береза
• 18 июня 2023
Ответ дляПедиатор_я
Ні, точно ні. Я діабетик багато років і судячи зі зникшої ще років 10 тому талії вона розвинулась саме тоді.
Жовчний видалено 5 років тому.
Напланетянка• 18 июня 2023
Ответ дляПедиатор_я
У мене точно років за 5 до видалення
Педиатор_я• 18 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
У мене точно років за 5 до видалення
Дякую, значить, не в цьому причина.
Педиатор_я• 18 июня 2023
Ответ дляДуб береза
Жовчний видалено 5 років тому.
Дякую за відповідь
Karolinka_17• 18 июня 2023
Трьохразове харчування , інтервали 4-5 годин між прийомами їжи, виключити цукор та прості углеводи , молоко, пити 1,5 л води . А ще краще звернутись до дієтолога.