Детали и последствия переговоров Украины и РФ в Стамбуле 29 марта 2022. Это ведь наш источник???
english book• 19 июня 2023
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Не знаю про другие места, но под Киевом ехали с нашими заложниками на броне. Садили мужчин на броню, и ехали. Потому по ним и не стреляли. Наши про это знали. Село в 10 км от Макарова.
Fashion_besties• 19 июня 2023
Ответ дляMargonails
Вопрос только когда(есть мысли?
Вопрос еще как?
Будет ли жизнь для людей или будет экономический геноцид.
Кстати, подсчитали что после войны на территории Украины будет около 3 млн единиц незарегистрированного оружия.
ОПГ 90-х будут выглядеть как детский сад
Ответ дляMargonails
Удалено администрацией...
Мое мнение, что в обмен на мир спокойно их можно было отдать еще сто лет назад.
НО. Сейчас граница ТАМ, а если отдать, то граница будет ТУТ. Соответственно и обстрелы усиляться, так как близких ракет или тех же КАБ там как говна. Отсюда вывод, что отдавать ничего нельзя, а наоборот оттеснять их как можно дальше на болота
Olya Rybka• 19 июня 2023
Ответ дляTeonaa
А кто гарантировал бы этот мир? Где гарантия, что они не захотели бы больше территорий?
Olya Rybka• 19 июня 2023
Короче, зрада понеслась по трубам. Хотели бы нас сдать - давно бы сдали.
Переговори необхідні. Так, з убивцями не домовляються, але все ж… ми не витягнемо, вже видно як втомилися від нас інші держави. Закінчиться підтримка-нас знищать. Нищити ці скоти вміють… на відміну від створення. Потрібен час, щоб партнери розробили сучаснішу зброю. Рашка на це нездатна, санкції діють повільно. Крим, вважаю, має бути демілітаризований і з власним статусом. Але флот і міст треба встигнути розхуярити до того, коли ці перемовини розпочнуться реально.
Olya Rybka• 19 июня 2023
Ответ дляmamaМия
Где гарантия, что они не нарушат условия, не будут обстреливать?
Ответ дляTammy21
Лише роздуми.
Чому зайшли так швидко на Хер.напрямку та у Київ? Вірогідно тому, що замість того щоб включатися в оборонку, будувалися (це іронія, якщо що, зрозуміло, що стабільно значна частина на відмив пішла) дороги та готувалися до травневого шашлику. Імхо, але це дурість звичайна, ну тобто, кроти у раші у нашій владі були і ймовірно досі є, але глобально -- роз@#₴_йство.
ПС. Якщо що, то люди роками кричали, щоб з дорогою з Крима розібралися. Пам´ятаєте? І що? І нічого. ’Конфлікт’ заморозили і ніби-то завжди так жили.
В наш век высоких технологий и продажных людей что никто не знал что у нас на границе стоят войска и что их туда гонят и гонят))у меня сестра родная из рф постоянно звонила просила уезжайте будет война, так как у них по всем тв и соцсетям показывали передвижения техники в нашу сторону!!!! Предупреждён вооружён, пусть бы лучше наш народ знал реальную ситуацию это могло сохранить многим жизни, здоровье,имущество!!!
СвітланкаОК• 19 июня 2023
Ответ дляmamaМия
Жодної, для цього потрібні спостерігачів інших країн.
ОБСЄ он було вже.
Шо наспостерігали? 🫤
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Не совсем так. Мы были за 5 км, от боевых действий ой как им в догонку летело. И Киев они не взяли, потому, что не смогли дальше продвинутся. И Херсон, прежде чем сделать ’жест доброй воли’, наши ребята им три дня беспрерывно фигачили.
Olga Zelenyak• 19 июня 2023
А о чем именно договорились, если согласно статье раша должна была выйти на границы 23.02.2022?
english book• 19 июня 2023
Ответ дляmamaМия
Педерація заднім числом історію перепису, а ви кажете спостерігачів. Плювати вони хотіли на тих спостерігпчів.
Згадайте причини, з якою вони на нас напали. Спочатку вони ніби то захищали жителів Донбасу, але останній спіч путлера-то наші ісконні землі, якими Україна користуєтеся незаконно. Київ в тому числі,то все наше і все. А розпад СРСР незаконний, Крим передано незаконно, Будапештський меморандум, за яким вони мали дати безпеку Україні-то просто нічого не значущий папірець. Не плекайте надії, Педерація зупиниться тільки там, де її зупиняють. І поставлять в тому місці вбивчу зброю, щоб вони не вирішили знову піти асвабаждать.
Ответ дляСвітланкаОК
ОБСЄ он було вже.
Шо наспостерігали? 🫤
Думаю, має бути оновлений і вмотивований склад спостерігачів. Навіть якщо буде потужний контрнаступ, навіть якщо ми їх посунем аж до кордонів-де гарантії, що вони знову не розпочнуть через певний час? Ніде і ніхто не дасть вам гарантій, але продовжуючи війну ми втрачаємо чоловіків, втрачаємо зброю, якою б могли просто тримати кордони, про які перед цим мусимо домовитися.
Ответ дляenglish book
І хто таку вбивчу зброю нам дасть? Ніхто, бо немає такої.
Ответ дляMargonails
Говорили про же т доброй воли, а оказывается договорились ...
неужели для кого то это новость🤪
сразу же после переговоров рашка и обьявила об отходе с севера. Всего год прошел, а люди уже все забыли) теперь понятно чего так легко переписывать историю и большинство моментально верит)
Ответ дляMargonails
Смысл было отводить войска а теперь Киев закидывать ракетами каждый день?
Я понимаю что они договариваться, но о чем???
Их обманули с договором, что тут не понятного, Зе теперь говорит только победа на поле боя и переговоры после вывода войск с Донбаса и Крыма
Ответ дляOlya Rybka
так в том и суть-они всегда, при любых договорах, победах, отступлениях и тд делают что захотят, плюя на международное право, всякие оон и тд. Никогда и ни при каких обстоятельствах не будет 100% гарантии что он не ’можем повторить’
Я дуже хотіла помилятись, але ще одразу після виводу військ з Києва сквзала тут, що це результат переговорів в Стамбулі.
Як налетіли!!!
Воювать значить до тепер у них є ресурси, люди, мозги і тд.
А під самим Києвом, коли у наших уже був голяк зі всім (це слова Арестовича, що кілька днів оборони Києва було майже без зброї), їм різко не стало чим воювати і людей не вистачалт, тому вони пішли.
Ну не може це все так бути. Щось не так.
П.с. дякую всім силам людським і господнім, що так сталося.
Не пишіть що цього не може бути. Тоді пішло звільнення територій Зарківської і Сумської фактично одним пальцем і от вже рік фронт майже на одному місці. То чи так у них все погано?! Ні! А чого ж так погано стало перед входом в самий Київ
Як налетіли!!!
Ответ дляРойЛеля
Як налетіли!!!
Поясніть,в чому був предмет договору? От вони пішли з під Києва, а ми що взамін?
Ответ дляLeeka
кто вам такое про херсон сказал? куча родственников оттуда. Спокойненько 2 недели вывозили все что нравилось, даже стулья с ЗАГСа стырили🤯 да, что то где-то прилетало, но не было никакого беспрерывно. В конце спокойненько отшли по антоновскому мосту и сами его и бахнули. И вот тогда для херсона началось ’беспрерывное’ фигаченье. С Киевской области тоже колоны шли на черниговкую, сумскую спокойно. Заехали в конотоп на прощание спокойненько, день отстоялись, отдохнули и свалили🤪
Ответ дляMargonails
Так при чому тут жест доброї волі? Ви свідомо перекручуєте? В статті ідеться про те, що велися перемови. Україна запропонувала свій варіант - відхід росії до 23.02.2022, ми лишаємо питання Криму і Донбасу відкритими і ведемо перемови по ним 15 років. Україна взамін не вступає в Нато. Договір не був заключений. Ваш розрахунок на те, що ніхто не прочитає вашу ссилку?
Ответ дляunona4ka
А вы как бы хотели? Чтобы наши войска брали Херсон, как рашисты Бахмут?