Margonails• 19 июня 2023

Кто читал эту статью? Ваше мнение? Ссылка в коментариях

Детали и последствия переговоров Украины и РФ в Стамбуле 29 марта 2022. https://www.eurointegration.com.ua/rus/articles/20... Это ведь наш источник???
Елена1265• 19 июня 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
А кто будет? Вот честно, я хоть и стараюсь понять, кто там у них потенциально возможен, но не вижу фигур...
Я если честно, не запомнила. Но там писали, что у обоих мало шансов. Вбейте в гугл, там полно аналитики
kewa2009• 19 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Війська, ученія і нагнітання були ще за довго до того, в 2021
Правильно потому что они с осени (ноябрь кажись 2021) начали нагонять туда людей. Ну пусть эта сказка зашла нам простым людям. Но ведь в гур,сбу,правительство ,армии не глупые люди сидят,на то они там и сидят чтобы владеть ситуацией, а не верить на слово байкам этих тв...рей!
Черниговская ,харьковская,киевская ,житомирская,донецкая,херсонская,запорожская,луганская столько людей погибло -я думаю знай мы правду многих бы людей это уберегло,многие бы сделали запасы, подготовили подвалы,уехали,увезли детей!!!
Мы только купили дом,газон стелили ,беседку делали, а нужно было подвал!!а когда начали бомбить я с тремя детьми металась що кошка не знала куда их прятать !
И до сих пор от на постоянно скрывают реальный ход войны,знают только те у кого родные воюют и это огромная боль!!!
Mrs.Ochmonek• 19 июня 2023
Ответ дляMasterMai
Было ясно еще с лета 2021 , когда законы стали принимать о мобилизации , закон о мобилизации женщин еще с весны 2021 года обсуждали. Про то что раша войска к границе стягивает - тоже.
Потом все говорили о войне с января 2022 года. Чего люди ждали , что Зеленский такой - ой, 23 будет война, бегите. И все такие побежали. Социум бы тогда развалился бы за пару часов, и люди друг друга поубивали бы на дорогах , в очередях , + мародерства начались бы в тот же миг - и никаких волонтеров и прихистков - тупо каждый сам за себя. Вот что было бы.

Или другой вариант - раша передумала или еще что-то, и Зеленский такой - ой, ну извините , война отменилась ?

Я просто не пойму, как люди себе это представляют , когда говорят что их не предупредили ….

Меня предупреждали , я не верила. Но все равно я бы ничего не предприняла , даже если бы верила, потому что у меня все равно не было опыта в таких ситуациях , так что …. Это теперь все задним умом умные
Згодна, і ще про’ заднім умом’:
От нехай всім оголосили: виїжджайте всі бо точно буде війна. Куди? За кордон на свої кошти+ за наявності паспортів - це б виїхала частина населення, дуже невелика. А до початку військових дій, якби мільйони рванули на захід, то може і прикрили б цю лавочку - випускали б тільки тих, хто підтвердить фінансову спроможність на три місяці, наприклад.
А якщо виїхали б всі на захід України, яка гарантія що не закидали б ракетами саме ті області в першу чергу?
Тут треба було б не приблизно, а точно знати що планують рашисти і ключове - коли почнуть. Як вони відклали з 16 лютого до 22, то могли відкласти так ще на місяць - два. Тому попередження мало б звучати: може нападуть, але не точно, дати невідомі, є припущення щодо напрямків. Чи як мали попередити?
Miere• 20 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Згодна, і ще про’ заднім умом’:
Не ’виїжджайте бо війна’, а ’висока ймовірність вторгнення, ми зробимо все можливе, але ви маєте бути готові до різного розвитку подій’.
А не ’будемо їсти шашлики’.

Відчуваєте різницю?
Mrs.Ochmonek• 20 июня 2023
Ответ дляMiere
А не ’будемо їсти шашлики’.

Відчуваєте різницю?
Ця різниця була б важливою якби саме слова! на той момент мали значення. І то - тільки для тих хто сліпо вірить словам, вирваним із контексту, а не з усіх фраз, промов, посилів, які лунали в ті тижні.

Мені було б зрозуміло, якби якийсь наївний багаторічний фанат Зеленського достьобувався до слів про шашлики ’я так вірив Зеленському, я так сподівався на шашлики, а мене було обдурено! ’.
Але ж ні: про шашлики уже більше року пишуть ті, хто ніколи не вірив Зеленському, щиро вважав його наркоманом (згадайте теми 2021), і кому нібито так образливо за тих нещасних фанатів Президента, що вони повірили про шашлики. І при цьому далі принижуючи тих людей.

Ну, і озвучена ’висока ймовірність вторгнення’замість ’шашликів’ нічого б не змінила, бо поки вторгнення не сталось, більшість би не виїжджала все одно. Через причини, які я написала раніше
Miere• 20 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek

Ваша позиція передбачає, що люди не здатні думати наперед і робити висновки.
Мають гроші, не мають - це вже не наша справа.
Але риторика влади продемонструвала її повну байдужість.
Не тому вас не попередили, що хотіли уникнути паніки, ой не тому. Бо аби це була єдина причина, другою рукою влада б готувалася до війни.
А вона не готувалася від слова взагалі.
Mrs.Ochmonek• 20 июня 2023
Ответ дляMiere
А вона не готувалася від слова взагалі.
Якби не готувалась взагалі, то найперше ви відчули б це залишившись без зв´язку. Тому теза про ’не готувалась взагалі’ - не правдива. Не готувалась достатньо і на всіх напрямках - правда.

Моя позиція реалістична. Бо вона не про правильно поговорити, а про те, що буде слідувати за цим.
Я вже писала про свою знайому в Ірпені, яка заміжня за європейцем. Восени 21р приїхала в Ірпінь до батьків з малолітньою дитиною, щоб пожити там 6 міс, бо ’цікавий проект’ підвернувася, та й дитині добре з бабою- дідом. Чоловік тижнями переконував їдь назад, бо насувається. Ви думаєте вона вірила шашликам? Ні, сподівалась що їх не зачепить - максимум Донбас, схід. 25-го лютого в чому були тікали і вона, і батьки, і сім´я брата. І це у людей було куди їхати до і жодних проблем з грошима.
Так що розмови про шашлики - це самі емоції і все.