МашМааш• 19 июня 2023

При каком доходе покупаете/покупали одежду в секонде?

Доход считаем на человека (те если бюджет семейный, то делите на количество членов семьи)
Покупками в секонде считаем не 1 вещь, а так, чтобы регулярно там бывать и часть гардероба оттуда (пусть от 20-30%)

Можно отвечать как про сейчас, так и про раньше (если допустим раньше покупали в секонде, а сейчас нет)

П.с. обратите внимание, в конце опроса есть меньшие варианты, лень переписывать
Результат:
вже голосів: 134
37 (27.61%) Не покупаю в секонде
21 (15.67%) 1. До 300$
18 (13.43%) 3. До 1000 $
17 (12.69%) 7. До 150$
16 (11.94%) 2. До 500 $
12 (8.96%) 6. Больше 2000$
9 (6.72%) 5. До 2000$
4 (2.99%) 4. До 1500$
люблю_тортики• 19 июня 2023
При любом доходе, от 5000 до 60000 на человека. Это своего рода охота для меня.
Дверной_Проем• 19 июня 2023
Не голосовала, у меня зп в гривнах и живу я в Украине! Курс меняется постоянно, мне пересчитывать зп что ли?
После войны стало 20-25, живу с ребёнком и мужчиной, у него зп слегка выше.
Хожу в сек иногда, зачастую беру штаны ребёнку или эти модные футболки хххл, все это убивается быстро, зато не жалко!
Беру для дома какие то пледы пляжные или полотенца. Ещё джинсы себе. Но редко что нахожу, я слеповата в этом))
Маю декілька думок• 19 июня 2023
Не ходжу, для мене шопінг то задоволення, я там його точно не отримаю. До людей, що купують в секонді необхідні речі ставлення абсолютно нормальне. До людей, які в секонд ходять, як на полювання ставлення різко негативне. Мені неприємна така жадібність, бажання урвати щось за три копійки, потім ходити хвастатись незрозуміло чим. Мені це схоже на якийсь психічний розлад і викликає огиду
автор МашМааш • 19 июня 2023
Ответ дляДверной_Проем
В том и смысл писать в валюте, тк курс меняется и цены растут, а в долларах примерно одинаково) или даже если не одинаково, то есть на что опереться
Дверной_Проем• 19 июня 2023
Ответ дляМашМааш
Спасибо! Ещё раз, валюта моей страны гривна и в другом считать не намерена!
автор МашМааш • 19 июня 2023
Ответ дляДверной_Проем
Поняла вас, спасибо тогда за развернутый комментарий)
Вкаблучках• 20 июня 2023
Ответ дляСметчица
Это вы о себе? Сочувствую!
Я как раз себя очень люблю и секонд обхожу стороной, так что ваше сочувствие не по адресу!
Форточка• 20 июня 2023
Ответ дляtarveldy
Доречі, я ще люблю спостерігати за людьми в секонді
1 категорія, то дамочки 35-99 років + з подружками розважаються, зачіски золоті цепочки, все норм, вибирають переважно батистові блузи, якісь цікаві сукні, шалики, пончо
2 підлітки, то капець, дівчата по чоловічим сорочкам і футболкам ххххххл , а хлопці вибирають лейбочки
3 матусі, там все ))) то і бізнес і розваги і всю родину вдягти
4 митці, ці з´являються за місяць два до свят і вигрібають все блискуче і оксамитове
5 дизайнери, шкіра, джинса , шовк, фурнітура
6 зальотні , роблять вигляд що нічого не розуміють, їм воняє, але весь асортимент знають
8 туристи, волонтери, мужики - фліс, футболки
І найсумніше категорія це люди, які вдягнені в дешевий полієстер 90з, по яким видно що їм кожна копійка витрачена болить, а вдягтися треба, вони дуже соромляться і вибирають щось дуже страшне, кашлате і синтетичне
Теж помічала останню категорію і обирають дійсно в поганому стані чомусь (((
Секонд - моя залежність, але знайшла вихід у перепродажу
tarveldy• 20 июня 2023
Ответ дляМаю декілька думок
А до грибників таке ж ставлення? До фотографів?
Маю декілька думок• 20 июня 2023
Ответ дляtarveldy
Ні, звичайно, вони не намагаються зламати систему і хоч кінчик носа просунути в двері недоступного для них життя
tarveldy• 20 июня 2023
Ответ дляМаю декілька думок
я маю дику уяву, але ви мене перевершили , біла пані , вибочте (ні) що ми існуєм і живемо як нам хочеться )))
фу, блоін чого тіки в світі нема
Хлопаю ресницами• 20 июня 2023
Ненавиджу довго бути в магазині, ковирятись, тому секонді не для мене. Те що воно там ношене і не нове то мені пофіг, з подругами іноді заходила і якщо щось подобалось то купувала. Коли грошей не було то теж купувала. Зараз в інтернеті купую або просто в торговому центрі, так набагато швидше