В шоколаде• 20 июня 2023

В школі немає вільних місць

Переїхали в новий район, змінили прописку, відповідно дітям йти в нову школу. За пропискою - гарна гімназія, але йти туди пішки хвилин 20-30, їхати ще довше. Ближче є ще дві непогані школи.

Пішла я дізнаватись в школу за пропискою: в перший клас беруть, а для старшого в 6 класі вільних місць немає. Запитую, як немає, якщо протягом року навчалось 15 учнів? Директор каже, що зараз 15, а з вересня можуть повернуть всі 35, які зараз за кордоном.
"Приходьте в кінці червня, можливо хтось забере документи".

В школах, які ближче, ситуація аналогічна, тільки там і в перший клас не беруть)) І що тут робити? Починати навчання зі скарг в управлінні освіти?(
Це Київ.
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Девочки а это у всех такая проблема ? Я не местная , впо но в своем районе была в трех школах и везде нас принимали в 1 первый клас без проблем . В итоге отдала в ту что возле дома прям, чтоб если что идти ближе . Но она такая самая обычная школа без ремонта но с хорошим укриттям .
думаю не у всех, в зависимости от престижности самой школы и?или загруженности микрорайона.
Но с 1 классом проще. Как минимум по прописке вас гарантированно возьмут.

Гл. Амурная• 20 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Зларадствуете?
ні, констатую, тут пишуть, що вчителів позвільняли.. значить, вони вже не зможуть вести уроки онлайн
Скіфська пектораль• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
А ну так и взяли по прописке . Но сказали что детей в 1 класс недобор пока
-Ань-• 20 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Делайте выбор, или или
Уходите в экстренат , онлайн школу тп. Вы же видите из за таких мёртвых душ другим детям нет места
При бажанні, можна зробити окремий клас (2 класа, 3 класа). Ці діти не займають місце в приміщенні школи. Директор може організувати. Це легко і просто.
Але посилати батьків (як автора послали) простіше.
ФруктЕщеТот• 20 июня 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ваш ребёнок не учится в местной школе?
Учится
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Придет время вернёмся)
По поводу налогов... Я за 22 года трудового заплатила достаточно налогов, чтоб сейчас мой ребенок спокойно мог учиться в своей школе, не думая о том что его могут подвинуть ради ребенка, чья мама отнесла директору конвертик с помощью.
куда я могу подвинуть вашего ребенка, если я на ваше онлайн-место никак не претендую?)) более того, оно мне не нужно.
Как видите, конвертик с помощью не дается) придется все делать строго в согласии с законом))
ФруктЕщеТот• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ну я говорю за маму того ребенка, которого вы предлагаете отчислить, чтоб ваш мог учиться
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
Офіційно прийомний день був понеділок завжди. Але з початку літа раптово він став не завжди прийомним.
да уж(
пані Солоха• 20 июня 2023
Ответ дляАнонім Перший
Автор, я в свій час теж ходила пішки 30хв (3 км) - як раз з 6го класу. Бо то була хороша гімназія, на відміну від шкіл поруч. В холодну пору під’їжджала транспортом, хоча це і не пришвидшувало дорогу, бо до потрібної зупинки теж не близько було йти.
А з 9го взагалі на інший кінець міста хв 50 добиралася в ліцей. Але воно того вартувало. Не жалкую.
З першокласником звісно складніше.
В Ваш час, мабуть також деожавний транспорт пiд час тривоги зупинявся, та бігли до сховища...чи війна була? Як це вже бісить-раніше булп трава зеленіша і небо голубіше-а зараз війна і дітей вбивають і прильоти і діти зникають. Ми йдемо в Європу? То там дітей до 12 років-самих дома не лишають і під мирним небом!

kot trifon• 20 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Так он тоже ребенок из Украины, просто временно в Варшаве. Он вернется сюда.
И ВПО вернутся домой. Вопрос - когда.
Готова до другої• 20 июня 2023
Ответ дляМайор Медуза
Давно пора отчислять тех, кто заграницей, потому что места они занимают, а по факту не вернутся в страну. А другим мест нет
О, а потом ’и почему это никто не хочет возвращаться.
Чеширская кошечка• 20 июня 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Придет время вернёмся)
Никто лично никого двигать не будет. Будут приняты решения на уровне министерства. Это деньги из бюджета и они тупо разворовываются. Бесконечно это продолжаться не будет.
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
у нас набрали 3 класса по 30 чел.
Пока по спискам так.
Электричка• 20 июня 2023
Ответ дляГл. Амурная
Розчарую Вас, хороші вчителі і за кордоном без роботи не будуть і не на трускавці. То на Советчице, крім трускавка і туалет інших слів не знають.
Маруська Му• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
дивіться всі будинки на Предславінській, які до якої школи відносяться.
Не буду вам полегшувати ваше детективне розслідування))
Всі будинки на ПредславИнській не відносяться до однієї школи
Гл. Амурная• 20 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
мене мало що може розчарувати, і аж ніяк не безробітні вчительки, які поперли за кордон на пособія) не переймайтесь так, мийте далі
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
фух, я хоть теперь на надцатой странице поняла о чем тут печали выехавших))

давайте еще раз: я не предлагаю ОТЧИСЛИТЬ кого-то из школы, более того, я как раз пишу, что это сделать в принципе невозможно.
Я пишу о том, что по-хорошему надо бы этот вопрос обучения выехавших решать на уровне Министерства, и они РЕШАЮТ.
Что решат, я не знаю, спрашиваю, какие варианты тут могут быть сейчас.
И несколько дельных советов я уже получила, и ни один из них не касался отчисления вас или какого-то другого выехавшего.

Надеюсь, вас теперь отпустит.
Школы, которые полностью учатся в онлайне, меня вообще не интересует.
Пусть учатся так хоть и до конца 11 класса.

Меня интересует школа с очным обучением, где ваш ребенок в любом случае не может учиться очно, по объективным причинам, а не моим пожеланиям))
Оце так цабе• 20 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
на основании чего отчислять? Обучение дистанционное, какая разница где находится ребенок
Мені теж дивно. Наче війна закінчилася. Чи може збудовані якісні бомбосховища хоча б у школах? Як можна таке робити? Як можна змушувати повернути дітей в школи в такий час?
ФруктЕщеТот• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде

Надеюсь, вас теперь отпустит.

Ну дякую, що дозволили))) конвєртік далеко не ховайте)

автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
я же вам так и написала, ’смотрите, какие дома к какой школе относятся’)
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
не ховаю) буде нагода вручити - доведеться вручати))
зато ви потім повернетесь і наведете порядок))
Маруська Му• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ясно, ви хочете якусь конкретну школу в яку не беруть? Шо там Предславинська гімназія? Немає там шкіл, щоб півгодини йти.
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
це тому що вам на думку не спадає, як деякі будинки можна було віднести до настільки віддаленої школи. Я теж була здивована.
Це 2 станції метро.
Мрії у вирії• 20 июня 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Почему за живое, не сижу, а живу, просто на 2 страны. И ребенок мой перестанет учиться в украинской школе, когда я посчитаю нужным. Пока мне удобно так
Податки теж платите у двох країнах?
-Ань-• 20 июня 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Вы как с Луны свалились. Какой дистанционный класс? Есть норма учеников для класса. Как их объединить ? Плюс, по какой причине Вы решили, что кто-то будет проводить уроки в удобное для Вас время.
Уже рік як нема норм. В цій темі ссилку давали:
https://news.liga.net/ua/society/news/rada-snyala-...
Мрії у вирії• 20 июня 2023
Ответ дляРанковий базар
Пишуть контрольні і тести, цього достатньо.
Повинні входити в положення дітей за кордоном
То таки логічно вивести їх всіх у якусь одну державну онлайн-школу, а не тримати мертвих душ в очних. Бо виходить і вчителям дурня - одних вчи очно, інших лови дистанційно, досилай їм, потім збирай ті роботи... там де суто навіть контрольні мали би бути трохи інакші й виклад матеріалу, якщо підходити до цього серйозно, а не робити вигляд, як МОН
Маруська Му• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Це 2 станції метро.
Це тому що ви тільки ляля без конкретики.
Мрії у вирії• 20 июня 2023
Ответ дляАнонім Перший
З першокласником звісно складніше.
Але не під час війни, не в 1-му чи 6-му класі, мабуть
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
навіщо вам знати точно, в якому будинку я живу?
що це змінить?))
-Ань-• 20 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
Автор, ви хоча б до школи змогли потрапити. А я навіть записатись на зустріч з директором не можу. Спочатку казали телефонувати після 16.06 - типу скажуть, коли буде прийом у директора. 16.06 сказали, що найближчим часом прийому не буде. А 19.06 я була біля школи, не зайшла навіть на територію - паркан на замку. Подзвонила - виявляється, прийом був, але тільки 5 людей (хто ці обрані??). Коли буде наступний - невідомо, взяли мій номер, типу зателефонують (я сумніваюсь). Це звичайна школа! Не гімназія, не ліцей. А враження таке, наче я дитину до Гарварду прилаштувати хочу.
Ідете на Укрпошту і відсилаєте заяву (і копію документів) заказним листом з повідомленням про вручення і описом вкладення. На адресу школи, на ім´я директора. І бажано з доставкою прямо в руки, тому що директор може тупо не прийти на пошту за листом.