В шоколаде• 20 июня 2023

В школі немає вільних місць

Переїхали в новий район, змінили прописку, відповідно дітям йти в нову школу. За пропискою - гарна гімназія, але йти туди пішки хвилин 20-30, їхати ще довше. Ближче є ще дві непогані школи.

Пішла я дізнаватись в школу за пропискою: в перший клас беруть, а для старшого в 6 класі вільних місць немає. Запитую, як немає, якщо протягом року навчалось 15 учнів? Директор каже, що зараз 15, а з вересня можуть повернуть всі 35, які зараз за кордоном.
"Приходьте в кінці червня, можливо хтось забере документи".

В школах, які ближче, ситуація аналогічна, тільки там і в перший клас не беруть)) І що тут робити? Починати навчання зі скарг в управлінні освіти?(
Це Київ.
Маруська Му• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
навіщо вам знати точно, в якому будинку я живу?
що це змінить?))
Ви просите пораду. Розвели срач на 15 сторінок про ніщо. Я можу вам підказати вирішення, маючи хоча б мінімальні вхідні данні, але очевидно ваша ціль інша.

Калинові вуста• 20 июня 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Удалено администрацией...
Ага. Дистанціонщиків вигонять, заробітчан повернуть, соціальщиків працювати змусять. А Земля плоска.
ФруктЕщеТот• 20 июня 2023
Ответ дляМрії у вирії
Податки теж платите у двох країнах?
Двойное налогообложение незаконно. На данный момент являюсь налоговым резидентом Польши
Мрії у вирії• 20 июня 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
То чому ж переживаєте, що тут школи на ваші податки? Ні, то на податки тих, хто їх сьогодні платить. До речі, воно може бути неподвійним. Я певний час працювала в Європі в офісі, я пів дня в Україні дистанційно. З бюро йди в європейської країни бюджет, за українську дистанційку платила в український.
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
підкажіть будь-ласка вирішення, якщо є що підказати.
Я ж все чітко сформулювала: школа за пропискою далі, є дві школи ближче.
В 1 класс за пропискою беруть без проблем.

Але в 6 клас поки що не беруть нікуди з цих трьох, тому що місць немає (ніби то).
Якщо б взяли в перший клас в ту школу, яка ближче, то я б одразу подала туди документи. Але там у нас немає жодних пріоритетів і класи набрані. Там треба інші якісь важелі впливу шукати.

Залишається варіант - за пропискою йти в перший клас і чекати з моря погоди стосовно старшого сина, мабуть врешті решт і його б взяли.
Але це для мене не найкращий варіант, тому що я не знаю, хто їх забиратиме зі школи, а самим ходити далеко.
nahaka• 20 июня 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Удалено администрацией...
Ага
Рубаю олівлє• 20 июня 2023
За пропискою не мають права не взяти згідно закона.Пару скарг і проблеми не буде
Коплю на груди• 20 июня 2023
Ответ дляМайор Медуза
Давно пора отчислять тех, кто заграницей, потому что места они занимают, а по факту не вернутся в страну. А другим мест нет
Не вашего ума дело кого пора,а кого нет. Дети занимают свои законные места по прописке и могут присутствовать на уроках в режиме реального времени. Идите наводите порядок в других местах, в КМДА например. Если вы конечно киевлянка
Рубаю олівлє• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде

Державна служба оцінки якості освіти- один дзвінок і ви в школі згідно прописки. Решта- ваші проблеми кого коли забирати.ПС працюю в освіті в Києві

автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляРубаю олівлє
а не можна так само вирішити стосовно школи, яка в три рази ближче, але яка вже не за пропискою?)
я взагалі не розумію, як так можна було розподіляти(
Кудрі кручу сама• 20 июня 2023
Мені в киівс обл сказали, що цього року не буде онлайн і якщо хочу сфн то маю приходити щомісяця на здачу робіт, а якщо не буду, то забирати документи
Типу буде якась одна онлайн доя всіх
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Типу буде якась одна онлайн доя всіх
я щось таке також чула, але як вони можуть організувати повністю очне навчання в школах, в яких немає укриттів? або якщо укриття не вміщує всіх учнів?
все якось відірване від реальності.
Кудрі кручу сама• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
все якось відірване від реальності.
Я не розумію. Але типу частково онлайн, частково в школі
Але якщо не приходиш здавати раз в тиждень- місяць і тд, за кордоном, то йди забирай документи зі школи
Рубаю олівлє• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Законно ні, але якщо в класі кондиціонер поставити, то місце зразу ж знаходиться, як правило, навіть в садочку в Вишневому
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
навіть не уявляю, як вони все це можуть організувати.
Особливо якщо батьки не збираються забирати документи.
Кудрі кручу сама• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
В нашій краіні можуть ввдраувати за неявку🤔?
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляРубаю олівлє
тут мабуть школа, в якій всі кондиціонери поставлені до нас))))
або чекають не на кондиціонер, а на новий басейн і тенісний корт)))

Я і пропонувала допомогу школі, поки що не відгукнулись.
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
мені здається ні.
Але мають різні служби підключатись, типу опіки і тд.
Але ж тут ситуація геть інша і не передбачена чинним законодавством.
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
ничьи не выбрасывать, жаловаться не в том смысле, как вы это поняли, а помочь решить проблему.
Я предлагаю приоритетно дать возможность учиться тем, кто в Украине. Потому что пока ваши документы лежат в школе, чей-то ребенок во время сирены будет добираться в школу на другом конце района. Мне кажется это неправильно.
Если вы обратили внимание, я согласилась идти в школу по прописке, хотя она мне меньше подходит.
Среднее образование гарантировано всем, и вашему ребенку и моему. Вопрос, как это организовать, чтобы всем было удобно.
приоритетно - по району, к которому эта школа причислена.
Приоритетно-те, кто учились уже в этой школе, и могут вернуться в любой момент.Вы предпочитаете уйти со школы в середине учебного года, когда вернутся те, кто по ’прописке’?

Кудрі кручу сама• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
мені здається ні.
Ну тарифи теж обіцяли до кінця ВСтану не підвищувати))
Знайдуть вихід
from Ukraine• 20 июня 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Это только в первый класс, в остальные, только при наличии мест. И никакие жалобы не помогут, просто порекомендуют школы в которых есть свободные места
Тану на сонці• 20 июня 2023
Ответ дляkot trifon
И ВПО вернутся домой. Вопрос - когда.
Врядли впо смогут вернуться в разрушенный херсон,стертую с лица земли донецкую область. Как ни странно люди из разрушенных городов- впо в Украине, люди из спокойных городов - в европе. Но не надо мне сейчас писать про войну по всей стране и прочий ваш бред.
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Ок, если , к примеру, у 10 семей переселенцев договора аренды в этом районе , и школа одна, и мест нет?
Тану на сонці• 20 июня 2023
Ответ дляОце так цабе
Мені теж дивно. Наче війна закінчилася. Чи може збудовані якісні бомбосховища хоча б у школах? Як можна таке робити? Як можна змушувати повернути дітей в школи в такий час?
Та не возвращайтесь, но из ща оаких нету места . Неужели не доходит.
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляwoman Warrior
я предпочитаю, учиться очно, если такая возможность физически есть, а не держать 2 виртуальных класса на случай, если кто-то из них вдруг решит вернуться.
А если не решит? Если еще лет 5-10 не решит?

Но отвечая на ваш вопрос, если так случится, то да, освобожу место тем, кто вернется. Может к тому времени мы уже будем жить в другом месте, а может кто-то переведется в другую школу (как мы сейчас) и вопрос решится сам собою.
А вот политику ні собі ні людям я точно не разделяю.
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляwoman Warrior
именно поэтому одни школы набирают по 5 классов по 40 чел, а другие - по 2 класса по 30 чел, а кто-то не набирает вообще.
Анонім Перший• 20 июня 2023
Ответ дляпані Солоха
В Ваш час, мабуть також деожавний транспорт пiд час тривоги зупинявся, та бігли до сховища...чи війна була? Як це вже бісить-раніше булп трава зеленіша і небо голубіше-а зараз війна і дітей вбивають і прильоти і діти зникають. Ми йдемо в Європу? То там дітей до 12 років-самих дома не лишають і під мирним небом!
Так це взагалі окреме питання до МОН, чому відновлюють повністю очне навчання, якщо ракетна загроза не зникла. Нам ось оманливо здається, що балістичних атак на Київ було не так вже й багато. Але проблема в тому, що це переважно саме вони (а не шахеди) і траплялися останнім часом зранку і вдень: 29 травня (є відео, де школярі йдуть в укриття і поруч починає роботу ППО), 1 червня (коли загинули люди біля закритого укриття) і ось попередня п’ятниця.

І в такому випадку, за кілька хвилин підльоту, врятує хіба якщо школа буде знаходитись десь прямо під будинком. Єдиний вихід, який я бачу - заздалегідь ознайомитися з усім, що може хоч якось бути схожим на укриття вздовж маршруту до школи. Бо тут вже не грає роль, чи дорога 15хв чи 30хв - це все одно забагато для балістики.

А моя відповідь стосувалася виключно вибору автора ’якість освіти’ vs ’відстань’. Вона ж чомусь згадала, що в одному із закладів рівень вищий.

Я так само в Києві, так само із дитиною. Яка піде в школу аж в 7 з гаком років, хоч давно вміє і читати, і рахувати. Кожен, хто лишився тут вимушений приймати нелегкі рішення.
Прикро що я вас так вибісила.
Фея_3уровень• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
У нас соседний дом прикреплен к школе, к которой идти 30 минут через кучу дорог, в том числе и железную. Толкового перехода там нет, сколько не писали заявлений, чтоб сделали там безопасный переход через жд, все до одного места
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
интересно, где это в Киеве на параллели 5 классов по 40 человек. И где столько учителей и кто захочет раздувать штат и находить помещения для внеплановых классов.
Ну не резиновый город, ни в каком отношении.
Тоже это надо понимать.
автор В шоколаде • 20 июня 2023
Ответ дляАнонім Перший

Прикро що я вас так вибісила.
Я не знаю про рівень навчання, просто одна називається гімназія, а інша - школа. Хіба що гімназія за рейтингом ЗНО вища. Але дитина переходить з гімназії з ще вищим рейтингом.
Тобто зараз для мене не рейтинг визначальний, а все ж таки відстань.