Мизимец• 21 июня 2023

Сексуальне виховання дiтей

Сину 11рокiв. Я ще йому взагалi нiчого не розказувала. Де берутся дiти, те що статевi органи у дiвчаток i хлопчиків РIЗНI, i т д. Я вагiтна дiвчинкою, iяк я буду переодягати вiн може побачити, що там не таке, як у нього, ви зрозумiли, що я маю на увазi. Як ви розказували дiтям, чи ще рано? Як це зробити правильно? Знаю есть книги, типу Iнтимнi речi для малечi.
Слобожаночка• 21 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Ну вы серьезно? Думаете ребенок в 11 лет не знает чем девочки отличаются от мужла?
Да понятия не имею, как в этой семье, мои понимают, эта тема не секрет для них.
Если мама только сейчас думает.

Kot_v_meshke• 21 июня 2023
- Сынок, пришло время поговорить с тобой о сексе.
- да, мама, что ты хотела узнать?
Аль де Барановна• 21 июня 2023
Ответ дляKot_v_meshke
- да, мама, что ты хотела узнать?

Надіюсь, автор троль
Kot_v_meshke• 21 июня 2023
Ответ дляАль де Барановна

Надіюсь, автор троль
Или очень наивная мама, «мой сын не такой»
Кто крайний?• 21 июня 2023
Йому вже давно в школі чи у дворі не те що розказали, а і показали, причому таке, що ви не бачили