Почекуха• 21 июня 2023
Лежу і плачу.
Поїхала з сім´єю на початку війни в Німеччину. Працюю зараз у школі,викладаю німецьку дітям біженців, мігрантів.
І ось взимку приїхала сім´я з 10 дітьми, належать до євангелістської церкви. Діти дуже хороші, виховані, грають на музичних інструментах. Приїхали саме сюди тому, що що тут брат батька з такою ж великою сім´єю. Ці приїхали ще в минулому навчальному році.
І от до чого я. Сьогодні у нас останній навчальний день. І ось ці дітки, які приїхали найпізніше, кажуть мені, що на початку серпня вони повертаються в Україну.
Запитую , чому так. Відповідають, що вдома краще, що хочуть додому, вся сім´я хоче.
Думала, можливо, їм погано в школі, і через те. Кажуть, що ні.
Ну я вирішила зателефонувати батьку, щоб з´ясувати у чому річ. Сказав, що він віруючий і молиться.І все підказує йому, що віні його сім´я має бути в Україні.
Мені душе шкода, серце рветься. Діти приїхали сюди дуже скромно одягнені. Старший хлопчик в дівчачих кросівках. Значить, не все так добре у них в матеріальному плані( приїхали з відносно спокійного регіону).
Однозначно, матеріально їм тут було б набагато краще. Але ось вони вирішили так.
В нас були діти, які поїхали. Але нікого мені не було так шкода, як цих дітей.
Я дуже сподіваюся, що передумають.
Тему створила , щоб поділитися. Ні в якому разі не засудити. І не хочу чути про багатодітні сім´ї щось погане. Я також маю трьох дітей.
Я дуже сподіваюся, що передумають.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляАнонимарик
Чего именно? Гуманитарки?
Теж люблю ці історіі про краще життя для дітей. В чому краще? От тільки переїхав кордон і все - майбутнє забезпечив
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Чого того? Їм в Німеччині вища освіта світить? А тут можна спробувати на бюджет вступити, якщо напрягтися трохи. Чи нехай двірником, аби в Європі?
В Німеччині безкоштовна вища освіта. Головне мати відповідний рівень мови.
Так, у них є шанс здобути тут вищу освіту.
Распутница• 21 июня 2023
Ответ дляСиликоночка
Ну а хіба не таке собі придумала автор? Що вона може вирішувати як тім дітям краще?
Автор така дивна на всю голову, що ще зрозуміє вас як керівництво до дій
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляШвидкоруч
Мені на ті теми свій час гаяти не цікаво. Якщо мій особистий приклад навіть деяким друзям не допоміг усвідомити те про що є мій шлюб, хоча бачили з чого ми починали ще студентами, як до всього йшли, які складнощі та кризи долали і що маємо зараз. Ті, вже колишні, друзі так і ганяються за вигодою, перебираючи ’параметрами’ потенційних партнерів. Що хлопці, що дівчата.... А на форумі мені взагалі немає про що говорити на цю тему...
От за це Ви мені подобається, що не чекали принца.
Стрекоза любви• 21 июня 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
зато бомжи сплошь все счастьем пышут!
Не експерт по людям без місця проживання
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляСиликоночка
Автор, ви маєте допомогти цим дітям. Треба поскаржитися куди слід на батьків, нехай відберуть дітей, та лишать їх у Німеччині. Так, спочатку їм буде боляче, але потім по дякують вам.
Це Ви іронізуєте?
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Залиште людей у спокої, займіться своєю родиною
Распутница• 21 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
В нас вже є одні такі добрі ´сусіди´
Такі ж ’спасатєлі’
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляСанька-4b93
Лично я так посчитала на фразе о девчачьих кроссовках. А как вы поняли, что они девчачьи? Сейчас все унисекс, девочки носят чёрное, мальчики кислотные цвета. С чего бы вы их жалеть решили, аж до слез и создания темы на советчице.
Бо якби Ви побачили б ті кросівки, і Ви б сказали, що дівчачі.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Я не суджу. Я просто хотіла б , щоб ці діти бачили трішки більше.
А діти дійсно дуже хороші. Видно, що ними займаються.
А я читаю вас і плачу, то ви не в США. Вам би там було краще
ваші діти не живуть нп березі океану. Аааааааааа
Просериарила молодость• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Умовно-безкоштовне.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляРаспутница
Родители без мозгов, не понимают, где на самом деле хотят жить. Дети врут, что хотят вернуться, одна вы знаете лучше...
Автор, вот вы прикидываетесь доброй и душевной, а на самом деле такие как вы террористы ещё те. Они всегда выедают мозг близким, потому что знают, как будет лучше для другого человека и плевать им на то, что этот человек хочет
Я їм не вказую, запитала чи дітям добре в школі. І запропонувала свою допомогу. На тому розмова моя і закінчилася з батьком.
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Ви дуже дивна, автор. Ви правда вважаєте, що всі шукають багатих принців?
Гадаю, у більшості родин такі самі родинні історії: зі студентських років разом, й разом всього достигають у житті.
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Це Ви іронізуєте?
Це вже навіть не смішно....
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Яку допомогу?
Сама не знаю• 21 июня 2023
То скажіть куди можна приїхати, ми приїдемо. Моя донька казала, що, може , в Німеччину і мову вивчу. А я побоялась просто їхати на пусте місце. Рік були у Польщі, вона не хоче і не мислить поступати там. То не бачу сенсу далі бути. Вчилась в українській школі в Кракові офлайн. Знання отримала супер. Ставлення до дітей теж дуже добре. Тепер вибір, що робити. Закінчила 9 класів. Хотілаб і далі там вчитись в школі, але тільки не залишатись. То який сенс там бути? Може, Вам у Німеччині і краще.
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляСама не знаю
Автор, направте свою енергію у мирне русло. Допоможіть цим людям
Байрактара• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Да, прийшла з роботи і плачу.
Може то ви плачете, що вам не вистачає сили волі повернутися, як цій сімʼї?
Клементина• 21 июня 2023
Ну, і чого плакати? - Україні потрібні люди більше ніж Німеччині. Аж 10 дітей - це наше українське майбутнє.
Тим паче, вони зі спокійного регіону
Клементина• 21 июня 2023
Ответ дляГалябалована
наскільки я знаю від своїх знайомих,також сектантів- ’то брати і сестри по вірі допоможуть прокормити та підняти дітей’. дослівно від матері 6 д.так що заспокойтесь.,у них більше підтримка.чим у наших пострадалих з Херсону від нашої влади.
В мене є колега ’свідок Єгови’ - вони дуже один одному допомогають. Їм, мабуть, так по їх релігії треба робити.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляКлементина
А ви якого віросповідання?
Клементина• 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
А ви якого віросповідання?
Православного. Але я не дуже релігійна
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ні не вважаю, ось в сусідній темі вже хоче, щоб мужчина оплатив навчання.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляСама не знаю
Північна Вестфалія
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляКлементина
Православного. Але я не дуже релігійна
Ну то пр вашій вірі те саме «треба робити»
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ніхто не каже, що за кордоном краще всім.
Конкретно у цьому випадку- краще.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Конкретно у цьому випадку- краще.
Вам краще буде в США. Пакуєтеся?
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вам краще буде в США. Пакуєтеся?
Я не в США. А сім´я вже в Німеччині.