Почекуха• 21 июня 2023
Лежу і плачу.
Поїхала з сім´єю на початку війни в Німеччину. Працюю зараз у школі,викладаю німецьку дітям біженців, мігрантів.
І ось взимку приїхала сім´я з 10 дітьми, належать до євангелістської церкви. Діти дуже хороші, виховані, грають на музичних інструментах. Приїхали саме сюди тому, що що тут брат батька з такою ж великою сім´єю. Ці приїхали ще в минулому навчальному році.
І от до чого я. Сьогодні у нас останній навчальний день. І ось ці дітки, які приїхали найпізніше, кажуть мені, що на початку серпня вони повертаються в Україну.
Запитую , чому так. Відповідають, що вдома краще, що хочуть додому, вся сім´я хоче.
Думала, можливо, їм погано в школі, і через те. Кажуть, що ні.
Ну я вирішила зателефонувати батьку, щоб з´ясувати у чому річ. Сказав, що він віруючий і молиться.І все підказує йому, що віні його сім´я має бути в Україні.
Мені душе шкода, серце рветься. Діти приїхали сюди дуже скромно одягнені. Старший хлопчик в дівчачих кросівках. Значить, не все так добре у них в матеріальному плані( приїхали з відносно спокійного регіону).
Однозначно, матеріально їм тут було б набагато краще. Але ось вони вирішили так.
В нас були діти, які поїхали. Але нікого мені не було так шкода, як цих дітей.
Я дуже сподіваюся, що передумають.
Тему створила , щоб поділитися. Ні в якому разі не засудити. І не хочу чути про багатодітні сім´ї щось погане. Я також маю трьох дітей.
Я дуже сподіваюся, що передумають.
Бадабум• 21 июня 2023
Вам комфортніше в Німеччині, а в людей може вже дах їде від Німеччини. Кожному своє.
І значить що щастя для цієї сім’ї не в речах і грошах.
Та і віруючі то окремий тип людей. В мене знайомі віруючі говорять що війни в Україні нема, а як і є то не їхня війна, а як і вмруть то Бог до себе візьме. Там свій світогляд.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я трохи пов’язана з волонтерством, бачу які суми люди віддають і як скромно виглядають.
Ага, чоловіки в жіночих кросівках.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
У вас в церкві, то не по всій Україні.
То подаруйте йому вже ті капці
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Ага, чоловіки в жіночих кросівках.
Юнісекс то зараз називають
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Ви вважаєте, що в Україні всі в кого є 3+ дитини вмїхали з країни?
Ні, я так не вважаю. Але багато, хто хотів би виїхати, не може. Тому тут ядом плюються.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Юнісекс то зараз називають
То не унісекс.
Ответ дляПочекуха
Ви ж теж не знаєте, можуть вони виїхати чи ні. А звинувачуєте. Ви не знаєте фінансового стану сім´ї, а робите висновки. Може вони просто прошарені, вдягаються просто, щоб більше допомагали.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Угу, заздрісниці
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Більшість з тих, хто відписався такими коментарями.
ША! я прийшла!• 21 июня 2023
У каждого человека свое предназначение, я не знаю уровень общения того человека с Богом, но думаю, что он прав, я перед ваю, что я хочу еще до НГ остаться
ША! я прийшла!• 21 июня 2023
А плачете то чего? Люди живут в гармонии с Богом, они уже намного впереди Вас
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Кросівки не такі. То не печаль? Та то біль життя. І Німеччини не хочуть
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Я не спорю.
Усатая полосатая• 21 июня 2023
Я автор не плачу ну про другу багатодітну розповім , мати з меншими дітьми поіхала в украіну , батько дізнався що вона поіхала на розлучення подавать , відлупцював старших хлопців , ті втікли на вулицю попросились пожити у друга ( прийшли всі побиті) тепер ця жінка ховає дітей у себе а навіжений бігає іх вислідковує а мати дзвонить не викликайте поліцію бо все ж батько і його жалко , Скажу як і ви бідні діти
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Так, дітей передусім шкода
Автопортрет нурофена• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Мій просвітер? Дуже просто. В нього невеликий одноповерховий будинок, 12 дітей, старий бус. І по буднях він приїжджає на скутері.
Я прямо заплакала, вперше бачу бідне паство
Автопортрет нурофена• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
І не збираюсь тут говорити. Для чого? Щоб читаючі глумились?
Ви ж самі знаєте, що то брехня
Аноним_Русалка• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Мені шкода, що діти не будуть мати там того, що мали б тут.
а в кроссовках счастье?
тем более они верующие.
и из спокойного региона.
я тоже хочу домой. но у нас неспокойно, муж просит подождать с приездом (((
тем более они верующие.
и из спокойного региона.
Корсет_на_шурупах• 21 июня 2023
Вони вільні
Вільні від того, що скажуть інші, і можуть робити те, що хочуть самі. Вони хочуть додому. Не переймайтесь, це їхній вибір.
Пацан к успеху шел• 21 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Не експерт по людям без місця проживання
а слово *логика* вам знакомо?
Я такая наивная• 21 июня 2023
Можливо вони нещасні на чужині , і для них є інші цінності в житті .
Звездолётчица• 21 июня 2023
Непонятно от чего вы плачете? У этих детей есть родители и они решают где им жить. Раз они уезжают, значит им лучше дома ? Или вам просто скучно и хочется порыдать ?
Звездолётчица• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Я зазвичай нікуди нічого не чую. А зараз ось так.
Ну выпейте успокоительного или снотворного и ложитесь спать, если вы такая чуствительная и впечатлительная.
Дикая Роза• 21 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А разве не должны там быть люди, которые бежали от войны, а не для улучшения своего материального положения? Потом кому реально нужна помощь, когда нет крыши над головой и в городе родном постоянно обстрелы- нет места, так как некоторые поехали, чтоб «матеріально їм тут було б набагато краще»
Кому то отказали в Германии? Так и сказали,нет места?)