Почекуха• 21 июня 2023

Лежу і плачу.

Поїхала з сім´єю на початку війни в Німеччину. Працюю зараз у школі,викладаю німецьку дітям біженців, мігрантів.
І ось взимку приїхала сім´я з 10 дітьми, належать до євангелістської церкви. Діти дуже хороші, виховані, грають на музичних інструментах. Приїхали саме сюди тому, що що тут брат батька з такою ж великою сім´єю. Ці приїхали ще в минулому навчальному році.
І от до чого я. Сьогодні у нас останній навчальний день. І ось ці дітки, які приїхали найпізніше, кажуть мені, що на початку серпня вони повертаються в Україну.
Запитую , чому так. Відповідають, що вдома краще, що хочуть додому, вся сім´я хоче.
Думала, можливо, їм погано в школі, і через те. Кажуть, що ні.
Ну я вирішила зателефонувати батьку, щоб з´ясувати у чому річ. Сказав, що він віруючий і молиться.І все підказує йому, що віні його сім´я має бути в Україні.
Мені душе шкода, серце рветься. Діти приїхали сюди дуже скромно одягнені. Старший хлопчик в дівчачих кросівках. Значить, не все так добре у них в матеріальному плані( приїхали з відносно спокійного регіону).
Однозначно, матеріально їм тут було б набагато краще. Але ось вони вирішили так.
В нас були діти, які поїхали. Але нікого мені не було так шкода, як цих дітей.
Я дуже сподіваюся, що передумають.
Тему створила , щоб поділитися. Ні в якому разі не засудити. І не хочу чути про багатодітні сім´ї щось погане. Я також маю трьох дітей.
Svitlo_• 21 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А всі решта на кухоньках і сарайчиках? Америка ж допомагає вашим багатодітним.
У вас невірна інформацію про життя віруючих в наш час. Допомагає не Америка, а родичі. А якщо у вас немає родичів в Америці - то й не допомагають. По різному живуть. Не в сараях звісно. Але не розкошно.

Хачапууури• 21 июня 2023
Ответ дляДама с собачкой
вы не поверите - не всех детей вывезли.
толпы детей гуляют. значит так много пришибленных родителей в стране.

и теперь на секунду представим что вывезли всех женщин и детей и что?
Да, так много пришибленных у нас, особенно тех, кот своих детей прячут в авдеевкн и тп под артой
Автопортрет нурофена• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Ви мені розкажіть, як живуть, я своїми очима бачу їх БМВ, лексуси і будинки, бо живу в цьому регіоні, маю віруючих сусідів, у яких коляски Стокке, шуби і машина, яка моєму айтішніку і не снилась
Хачапууури• 21 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ви при розумі?
А ви щось взагалі знаєте про секти???
Svitlo_• 21 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
І в оцих ваших сусідів 10-15 дітей?
Автопортрет нурофена• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
І в оцих ваших сусідів 10-15 дітей?
Особисто в моїх 6-ро, вагітна 7
Svitlo_• 21 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Віруючі в Рівному в Червоних Горах, і віруючі в селі на кордоні з Білорусією - це різні речі.

Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляХачапууури
А ви щось взагалі знаєте про секти???
Я знаю, що ви всіх під один гребінець розчисали
Хачапууури• 21 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Секта- це дуже страшно, ви мало чули, як такі віруючи з дітей знущались, бо їм бог наказує???
Автопортрет нурофена• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Я знаю віруючих у Вараській громаді
Просериарила молодость• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Мені шкода, що діти не будуть мати там того, що мали б тут.
Чого того? Їм в Німеччині вища освіта світить? А тут можна спробувати на бюджет вступити, якщо напрягтися трохи. Чи нехай двірником, аби в Європі?
Svitlo_• 21 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я знаю віруючих у Вараській громаді
Я з сусідньої громади. От тільки не розказуйте, що у Вараші всівіруючі живуть в особняках і на Лексусах та ВМВ
Швидкоруч• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
От би й написали це там. Можливо, більше було б щасливих сімей. А то всім айтішників подавай. А якщо простий роботяга,то в ліс...
Мені на ті теми свій час гаяти не цікаво. Якщо мій особистий приклад навіть деяким друзям не допоміг усвідомити те про що є мій шлюб, хоча бачили з чого ми починали ще студентами, як до всього йшли, які складнощі та кризи долали і що маємо зараз. Ті, вже колишні, друзі так і ганяються за вигодою, перебираючи ’параметрами’ потенційних партнерів. Що хлопці, що дівчата.... А на форумі мені взагалі немає про що говорити на цю тему...
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляХачапууури
Ви дійсно вважаєте, що всі віруючі то сектанти?
Хачапууури• 21 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
П´ятидесятники, ієгові і тп- секти
Силиконочка• 21 июня 2023
Автор, ви маєте допомогти цим дітям. Треба поскаржитися куди слід на батьків, нехай відберуть дітей, та лишать їх у Німеччині. Так, спочатку їм буде боляче, але потім по дякують вам.
Освічую темряву• 21 июня 2023
Навіщо плакати? Вони вирішують де їм краще морально, а ви можете допомагати матеріально: знаючи розміри конкретних дітей назбирати їм одягу-взуття і передавати перевізниками
ЧукИГеки• 21 июня 2023
Лежу і плачу. Тема, щоб поділитися. Поділитися чим?
Распутница• 21 июня 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Вам жалко что они возвращаются туда где хотят жить?)
Да, ’доброта’ она такая... как я считаю правильным, так оно должно и быть)

Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляСиликоночка
Силиконочка• 21 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну а хіба не таке собі придумала автор? Що вона може вирішувати як тім дітям краще?
Автопортрет нурофена• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Так я і не кажу, що всі. Але скажіть одне, чому всі так до багатсва ласі, в біблії ж сказано, шо довольствуйся малим, що багатому увійти в царство Боже так само реально , як верблюду у вушко голки...чому порушуєте заповіді
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляРаспутница
В нас вже є одні такі добрі ´сусіди´
Автопортрет нурофена• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
По різному.
Ви не відповіли як з вами говорить Бог
Санька-4b93• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Чому ви так вважаєте, що тролінг?
Лично я так посчитала на фразе о девчачьих кроссовках. А как вы поняли, что они девчачьи? Сейчас все унисекс, девочки носят чёрное, мальчики кислотные цвета. С чего бы вы их жалеть решили, аж до слез и создания темы на советчице.
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляСиликоночка
А, то ви розвиваєте авторські шмарклі?)
Svitlo_• 21 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Запитайте в своїх сусідів. В мене немає особняка і Лексуса.
Распутница• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
То це ясно, можливо, діти кажуть, що хочуть, а насправді... Діти знайшли тут друзів...
Родители без мозгов, не понимают, где на самом деле хотят жить. Дети врут, что хотят вернуться, одна вы знаете лучше...
Автор, вот вы прикидываетесь доброй и душевной, а на самом деле такие как вы террористы ещё те. Они всегда выедают мозг близким, потому что знают, как будет лучше для другого человека и плевать им на то, что этот человек хочет
Автопортрет нурофена• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Ну ви ж бачите як живе ваш пастор
Санька-4b93• 21 июня 2023
Ответ дляПошаманю
Себя жалеете
Займитесь своими 3 детьми))