Почекуха• 21 июня 2023

Лежу і плачу.

Поїхала з сім´єю на початку війни в Німеччину. Працюю зараз у школі,викладаю німецьку дітям біженців, мігрантів.
І ось взимку приїхала сім´я з 10 дітьми, належать до євангелістської церкви. Діти дуже хороші, виховані, грають на музичних інструментах. Приїхали саме сюди тому, що що тут брат батька з такою ж великою сім´єю. Ці приїхали ще в минулому навчальному році.
І от до чого я. Сьогодні у нас останній навчальний день. І ось ці дітки, які приїхали найпізніше, кажуть мені, що на початку серпня вони повертаються в Україну.
Запитую , чому так. Відповідають, що вдома краще, що хочуть додому, вся сім´я хоче.
Думала, можливо, їм погано в школі, і через те. Кажуть, що ні.
Ну я вирішила зателефонувати батьку, щоб з´ясувати у чому річ. Сказав, що він віруючий і молиться.І все підказує йому, що віні його сім´я має бути в Україні.
Мені душе шкода, серце рветься. Діти приїхали сюди дуже скромно одягнені. Старший хлопчик в дівчачих кросівках. Значить, не все так добре у них в матеріальному плані( приїхали з відносно спокійного регіону).
Однозначно, матеріально їм тут було б набагато краще. Але ось вони вирішили так.
В нас були діти, які поїхали. Але нікого мені не було так шкода, як цих дітей.
Я дуже сподіваюся, що передумають.
Тему створила , щоб поділитися. Ні в якому разі не засудити. І не хочу чути про багатодітні сім´ї щось погане. Я також маю трьох дітей.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Я не в США. А сім´я вже в Німеччині.
Ну але я точно знаю, що вам так буде краще. Ви не думаєте про майбутнє своїх дітей? Я плачу сиджу

автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Це недоречне порівняння
Чувиха• 21 июня 2023
А чому вони мають передумувати?
Чувиха• 21 июня 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Так це їх право. Є батьки, що вирішують це все.
+
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляЧувиха
А чому вони мають передумувати?
Бо вирішать, що дітям тут буде краще і спокійніше.
Саджу все зарання• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Ви також закордоном?
Так)
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Це недоречне порівняння
Ага тільки ви маєте плавно розказувати комусь.

автор Почекуха • 21 июня 2023
Знаю, чому більшість таких коментів. Бо в багатьох нема можливості виїхати. Тому і язвите тут. Будьте чесні самі перед собою. Не кажу за всіх, але якби чоловіки були виїзні, то вже давно б зі своїми чоловіками накивали п´ятами.
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я їм нічого не розказувала. Просто хотіла знати причину.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Так, всі все життя мріяли про Німеччину.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Запам’ятайте - даєте поради лише коли вас питають.
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
До чого тут всі. І я не лише про Німеччину.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Йдіть зваріть борщу чоловіку. І дайте людям спокій
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я десь написала, що я давала йому пораду?
Де?
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Де?
Щось вам в тій Німеччині зовсім нема чим зайнятися
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
От уявіть собі, нема.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
От уявіть собі, нема.
Ясно. Вчіть англійську
Пошаманю• 21 июня 2023
Ответ дляСанька-4b93
Займитесь своими 3 детьми))
Мороженная курица• 21 июня 2023
Вы беременная может? Такая тонкослезая. Суть претензий розовые кроссы?
Не поверите, есть люди счастливо гуляющие по лесу в старых кросах, а не в лоферах по яхте.

После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПошаманю
Місія виконана. Вони в Німеччині. Майбутнє забезпечено пора спасати світ
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляМороженная курица
Мій син має неймовірний гардероб. Всі речі вибирає сам. Може і мене хтось подумки спасає
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ясно. Вчіть англійську
Яза дипломом вчитель німецької і англійської. Мимо
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Нема межі досконалості
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
От ви тут смієтеся, іронізуєте. А якби побачили, то не іронізували б.
Мороженная курица• 21 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Автор видит связь между деньгами на одежду и возможностями. Прям не верится что есть взрослые люди которые не верят что не все мечтают о пиейчди, Дубаях и Монбланах с ягуарами.
Svitlo_• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
В нас в церкві щитані люди поїхали, при тому що більшість має 3+ дитини. І чоловіки постійно їздять на заробітки в Німеччину, а жінка з дітьми в Україні лишається
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Для мене одяг не має сакрального значння. От якби він так страждав, то в секонді купили б йому. І безкоштовно віддають повно барахла. Може йому так добре?
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляМороженная курица
Це не той випадок.
После шести ни-ни• 21 июня 2023
Ответ дляМороженная курица
Я трохи пов’язана з волонтерством, бачу які суми люди віддають і як скромно виглядають.
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
У вас в церкві, то не по всій Україні.