Почекуха• 21 июня 2023
Лежу і плачу.
Поїхала з сім´єю на початку війни в Німеччину. Працюю зараз у школі,викладаю німецьку дітям біженців, мігрантів.
І ось взимку приїхала сім´я з 10 дітьми, належать до євангелістської церкви. Діти дуже хороші, виховані, грають на музичних інструментах. Приїхали саме сюди тому, що що тут брат батька з такою ж великою сім´єю. Ці приїхали ще в минулому навчальному році.
І от до чого я. Сьогодні у нас останній навчальний день. І ось ці дітки, які приїхали найпізніше, кажуть мені, що на початку серпня вони повертаються в Україну.
Запитую , чому так. Відповідають, що вдома краще, що хочуть додому, вся сім´я хоче.
Думала, можливо, їм погано в школі, і через те. Кажуть, що ні.
Ну я вирішила зателефонувати батьку, щоб з´ясувати у чому річ. Сказав, що він віруючий і молиться.І все підказує йому, що віні його сім´я має бути в Україні.
Мені душе шкода, серце рветься. Діти приїхали сюди дуже скромно одягнені. Старший хлопчик в дівчачих кросівках. Значить, не все так добре у них в матеріальному плані( приїхали з відносно спокійного регіону).
Однозначно, матеріально їм тут було б набагато краще. Але ось вони вирішили так.
В нас були діти, які поїхали. Але нікого мені не було так шкода, як цих дітей.
Я дуже сподіваюся, що передумають.
Тему створила , щоб поділитися. Ні в якому разі не засудити. І не хочу чути про багатодітні сім´ї щось погане. Я також маю трьох дітей.
Я дуже сподіваюся, що передумають.
СкиниУскачи!• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Мені шкода, що діти не будуть мати там того, що мали б тут.
ох, мой ребенок имеет больше, чем имел в Украине, но ему лучше там, потому что в Украине хотя бы друзей можно найти, а тут сидит бедняжка одна, погулять не с кем, наших или хотя бы русскоязычных мало очень, а с местными - языка не хватает. Очень одиноко им. В Украине не так все плохо, по крайней мере было...
Наездница• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Мій чоловік, наприклад, зразу пішов на роботу. На курси не ходив. І таких чимало.
А так все вас и ещё муж косит от мобилизации, ах да он же мега многодетный отец, его детей и квартиры в Киеве на фронте должны другие отцы защищать. Чудесная хитрож...е семейство. Свалили из Киева, квартиры сдают за немалые деньги и ещё пособие получают. Постеснялись бы вообще писать хоть что-то!
Наездница• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Це не означає, що мені не болить, що наші хлопці гинуть.
Ну да у вас очень болит и у вашего мужа особенно. А мой племянник 26 лет даже семьёй не успел обзавестись с первого дня на фронте, после тяжёлого ранения опять на фронте. Близкий друг отец 2 девочке, тоже год на фронте, все мужчины в моей семьёй илинасыронте или вверенной сфере и у всех дети и никто из Киева не помчал, только вот таких как вы ’болеющие за наших воинов’ сильно болеют пока из детей друг защищают! Испанский стыд ещё и посты пишут и слезы льют!
Наездница• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
От би й написали це там. Можливо, більше було б щасливих сімей. А то всім айтішників подавай. А якщо простий роботяга,то в ліс...
А у вас судя по всему простой работяга и настоящий мужчина .....
Галябалована• 21 июня 2023
Ответ дляКумедна
Наша влада по 5 тыщ грн кинула ( Позорище реально если это правда, так как снова после трагедии запад кинул денег не мало, кто 500 млн, кто 200 млн долларов. Я вообще удивляюсь народу, сколько можно терпеть этот беспредел и враньё от этой влады(
Кличко (Київ) давав 100 млн,так Херсон відмовився від допомоги.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну тут у дітей вже є друзі.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляНаездница
Ой, ой, ой. Він не втікав незаконно, так як інші. Виїхав законно. Якби ви прочитали, то знали б, що мине отримуємо ніяких виплат, бо ми з чоловіком працюємо. Але ж вам ваш яд застелив пеленою очі.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляНаездница
О, понеслося. Жіночко, заспокойтеся, а то ще спати через мій пост не будете. Бережіть нерви.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляНаездница
Набридли.
Однозначная• 21 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Матеріально забезпечений не завжди дорівнює щасливий. Не завжди.
Необеспеченный тоже не равно счастливый. Но хотя бы есть деньги отвлечься, пойти к психологу, заняться здоровьем и тд. Не люблю вот эти сравнения. Типа ну богатые тоже плачут. Бедные тоже и побольше.
Стрекоза любви• 21 июня 2023
Ответ дляОднозначная
Зверніть увагу, що я зазначила «не завжди», ще й це підкреслила. Пояснюю, використала це в значенні і так, і ні.
Ондатрова шуба• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Як це? Діти будуть жити в своїй країні, серед своїх людей. Повірте, в Україні багато місць де можна жити спокійно. І почуватися добре
Я з Херсона живу біля небезпечного підприємства в центральній зараз, і мої знайомі виїхали і в Дніпро, Запоріжжя і Кривий ріг. І ніхто не думаю за вашу Німеччину. Це вам там краще. А не всім. Ревуть тільки ті, що на чужині живуть. В Україні серед своїх набагато легше
Blacky_Mik• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Знаю, чому більшість таких коментів. Бо в багатьох нема можливості виїхати. Тому і язвите тут. Будьте чесні самі перед собою. Не кажу за всіх, але якби чоловіки були виїзні, то вже давно б зі своїми чоловіками накивали п´ятами.
О, а ось гній і поліз :(
Як можна бути таким перекотиполем і так не любити рідну країну?
Марина111111• 21 июня 2023
Знаю две таких сектантских семьи из Днепра , обе в Германии, в одной 5 детей , во второй - восьмого родили уже за границей, родители заняты молитвами и зачатием детей , дети сами себя воспитывают , обслуживают , учились в школе плохо - семья с 8 детьми. Маман в 22;00 спрашивает в группе Вайбера уроки, в трех словах - 5 ошибок ,ежедневно , но все равно дети приходят без дом. задания ( до войны)
Ответ дляПочекуха
Какая мерзость...
Смотрите там крокодильими слезами не захлебнитесь
Natal_ka91• 21 июня 2023
В мене таке враження, що у вас самої підсвідомий страх що доведеться повертатися в Україну, і ви боїтеся що краще ніж там де ви є, вже не буде.
вы за них не переживайте.
с детства они привыкли жить скромно и всякие цяцьки им мало интересны.
их воспитывают по-другому и брендами они точно не интересуются, как и покраской волос в розовй цвет в 7 лет ,так же и Диснейлендом.
захотят учиться-так для многодетных есть льготы,было бы желание.
Ответ дляПочекуха
а что вы подразумеваете под ’возможностью’? Денег заплатить на границе или о чем вы?