Манкоголік• 21 июня 2023
Марафон схуднення
Дівчата, порадьте класний онлайн марафон схуднення, щоб людина мотивувала і не угробила моє здоров´я, було якесь суперництво, можна було спілкуватись з іншими дівчатами у чаті. У мене раніше була дуже класна тренерка, але як побачила її пост про не все однозначно, просто відвернуло від неї..
Манкоголік
• 21 июня 2023
Ответ дляПокорительная
Удалено администрацией...
Хочу саме живого спілкування
Покорительная• 21 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Хочу саме живого спілкування
Дам вам посилання на чат з дівчатами, які купили курс і буде спілкування.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 21 июня 2023
korya4ka. В ее инстаграме есть ссылка. Группа в телеграме с девочками + тренер, диетолог, плюс доступ к сайту с двумя видами меню, упражнения для дома и зала. и плюс возможность выиграть айфон ))) цена 500 грн. за 4 недели.
Червона калина• 21 июня 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви пройшли її курс? Бо я дивлюсь на її партнерку і маю великі сумніви в ефективності марафону.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 21 июня 2023
Ответ дляЧервона калина
Я купила, но слилась ))) но девочки офигенные показывают результаты, если точно придерживаться меню.
Манкоголік
• 21 июня 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Спасибо)
Покорительная• 21 июня 2023
Ответ дляАрина85
Це називається крадіжка
Це називається віддаю в 10 разів дешевше. Щасливчики візьмуть. Ви ні
Покорительная• 21 июня 2023
Ответ дляАрина85
Ні це крадіжка. І посовісті, і по законодавству .Це ж не б/у босоніжки, це труд людини.
Я щось упустила, коли я питала що ви думаєте?
Покорительная• 21 июня 2023
Ответ дляАрина85
Це не мій марафон
Ніяк зі мною не пов´язаний
Автор попросив реконструкції, я їй порадила продукт яким користувалась сама не олнаразов.
Та навіть якщо й забанять, в мене совість чиста, на відміну від вас
Ніяк зі мною не пов´язаний
Охоче вірю😂😂😂
ЖивунаБагамах• 21 июня 2023
Я беру участь в марафоні Марини Боржемської (Узелкова). Мені подобається і результати є. За 21 день був -2.5 кг. Але це я взагалі спортом не займалася і два дні їла все, що хотіла, а не за програмою. Там рецепти досить легкі розписані на кожен день, тренування, є прямі ефіри з лікарями і просто якісь цікаві, і чат теж є.
Молчунья• 21 июня 2023
Ответ дляПокорительная
Удалено администрацией...
а автор курсу в курсі що ви перепродаєте?
зазвичай це заборонено
ВундерКИНГ• 21 июня 2023
Ответ дляАрина85
Ну какой там труд?!
Они все однотипные, эти марафоны...
Покорительная• 21 июня 2023
Ответ дляАрина85
та меня якось начхати вірити ви мені чи ні
Та я вас не питала
Покорительная• 21 июня 2023
Ответ дляМолчунья
зазвичай це заборонено
Звичайно ж ні
Молчунья• 21 июня 2023
Ответ дляПокорительная
Звичайно ж ні
і не соромно вам порушувати закон і таким займатись?
Покорительная• 21 июня 2023
Ответ дляМолчунья
Закон?)))
Молчунья• 22 июня 2023
Ответ дляПокорительная
Закон?)))
так, авторське право чули про таке? плюс ви ж сплачуєте податки з продажу?
Покорительная• 22 июня 2023
Ответ дляАрина85
ні, їй не соромно. Як і більшість і нашій країні, нажаль
Не соромно 😝