Питання в тому що мені лікар рекомендує радіохвильове лікування шийки матки, чекаємо мазки , цитологію. Але це державний лікар ,якщо йти в часну треба знову брати консультацію гінеколога яка мінімум 700 грн, чи роблять такі процедури в державних установах, щоб я з заключенням свого лікаря могла прийти і зробити дану процедуру, якщо так то може Ви знаєте де, де Ви робили? Дякую
Ответ дляYanaVkiev
Не можу відповісти на ваші питання.
Я робила в Добробуті. Лікар Ісмаілов.
Вийшло біля 15000грн.
Але воно того варте.
Я робила в Добробуті. Лікар Ісмаілов.
Вийшло біля 15000грн.
Але воно того варте.
Воно ж до 3000 тисяч коштує ціна по Києву, чи може ви щось інше робили, не те мали на увазі?
Ответ дляShokolad55
Окремо за ліжко (година до,година після), консультація лікаря з оглядом,цзі,кольпоскопією. Ліки,які вводять (антибіотик). Аналізи.
Добробут як і всі приватні за кожний чих рахують.
Мені спочатку казали,що буде 7000, а по факту з усім так