Луковая• 22 июня 2023

Подушка для вагітних

Дайте порад яку брати, закидайте ссилками де купували) дякую ❤️
Yana1915• 22 июня 2023
Доброго дня ! Рекомендую , щоб був наповнювач кульки не знаю з чого вони , але вона зручна дуже , в мене було 2 і така і звичайна , звичайна де вата чи паралон взагалі не зручна

Майор Медуза• 22 июня 2023
В мене була майже у мій зріст. Форма сардельки, шарики всередені, несильно набита, можна різну форму придати. Тобто я клала на один хвіст голову, другий запускала між ніг, і вмощувала живіт. Їздила з нею навіть в пологовий. У мене двійнята, живіт був громадним, без неї я навіть лежати не могла. Потім на ній годувала дітей і як бортик на ліжку використовувала.
Мінус - ті шарики трохи шарудять.
Сорока-ворона• 22 июня 2023
Сейчас беременна, двойня, думала купить, но лично мне с большим животом все давит и неудобно. Хорошо что не купила.
Может вам у кого то попробовать сначала?
Вообще не факт• 22 июня 2023
У мене була підкова. Дуже виручала всередині вагітності, коли живіт ще не дуже великим був. А з малою дитиною скручую її бубликом та підкладаю під спину, коли малий на мені.
Пишу каліграфічно• 22 июня 2023
Автор, я таку продаю, даже зручна, до неї є 2 чохли і сумка для зберігання
ХуАнита• 22 июня 2023
Только вчера такую забрала. Я не знаю,что там за 3 к цена,сегодня спала,ну такое,без подушки не удобно,проваливается,голова ниже тела,а с подушкой сильно высоко. В целом ощущение как в гнезде. Зимой наверное норм. Летом жарковато. Но сидеть в ней норм,почти как в кресле. На двуспалку с мужем не влезаем из-за не нее,много места занимает
Ju_Lie• 23 июня 2023
Ответ дляМайор Медуза
Мінус - ті шарики трохи шарудять.
Абсолютно погоджуюсь ! Я брала отаку https://med-magazin.ua/item_n2974.htm вона універсальна і дійсно для сну вагітної дуже зручна :)
Майор Медуза• 23 июня 2023
Ответ дляJu_Lie
Хоч я і купувала свою подушку років 13 тому, а наволочка така ж була, з жирафчиками
Ju_Lie• 24 июня 2023
Ответ дляМайор Медуза
Так вони дуже милі !:) нам дісталась з сердеШками (шо було у наявності), але теж нівроку ! 😂