Ответ дляLiliaCh
Не хочуть їхати просто, але паніка накриває і починають шукати крайніх. А якщо, не дай боже, щось трапиться, то знайдуться способи поїхати подалі. Особливо цікаво що паніку розводять люди, які живуть дуже далеко від АЕС.
Какие способы найдутся? Вы хоть понимаете, что большинство сейчас выживает на ЗП 15 т на семью? В том же Киеве очень много ВПО, для которых даже загран сделать ощутимый урон по месячному бюджету, какие способы они найдут выехать?
LentochkaV• 22 июня 2023
Ответ дляMadame S
Где средства защиты и аптечки? Скоро, на ОЛХ, на Проме, в Эпицентре. Втридорога.
На страхе можна заработать, чому ні?
alena19842010• 22 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Куда двигать народу в каком городе.в какое время суток? Тревожные рюкзаки у всех вроде должны быть и родичи со стариками и детьми
Предлагаете не вывозить совсем людей возле эпицентра взрыва? Может в отдалённых городах и некуда двигать, я именно о тех населённых пунктах, которые 100% в зоне заражения.
LentochkaV• 22 июня 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Я что-то не пойму - блоки не работают. Отработанное топливо уже год как лежит остывает, т.е. тоже его радиактивность уже упала. Откуда там взяться вселенской катастрофе? ХЗ.
Нам треба пужати світ! Не мішайте. І просимо военку, в зараз в Лондоні слет по відбудові, нам треба гроші.
Ирина-bbd0• 22 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
На страхе можна заработать, чому ні?
Страх продаётся лучше всего) доказано всеми маркетологами)))
Гитаристка• 22 июня 2023
а що кажуть європа і штати з цього приводу? Шось нашим я взагалі не вірю. То перед війною мовчали, щоб паніки не було, а тепер вирішили створить паніку. Чого б це? Що там з наступом?
Ответ дляСвітланкаОК
хто всрався - невістка
невістка ? А ви спитайте у енергодарців, як вони захищали своє місто, коли в місті навіть ТРО не було !!! Звичайні люди виходили і намагалися не впусти рашку у місто, розуміючи те, що ЗАЕС це мегастратегичний об´єкт. Чому ЗАЕС не була захищена ? А невістка дороги бюудувала та на шашлики закликала
Марина310385• 22 июня 2023
Ответ дляlilyD
Буданов сказав, що нічого не буде
Щось вони між собою не домовилися…
Для мене це як попередження.
Я думаю Зеля, після його слів про шашлики / після наслідків Маріуполь/Буча і другі міста/ ГЕС Каховське, мусить попередити людей.
Ці ублюдки на все здатні, ми вже знаємо.
А світ спостерігає, хто як думаю, чекати якусь реакцію від них чи ні?
LentochkaV• 22 июня 2023
Ответ дляАлекс-1022
С этого региона уже давно надо было выехать и не исключительно изза заес. А вся страна выехать не может да и не выпускают как бы:)) или детки мальчик 15 лет это хорошие милые детки, им умирать нельзя, а чьи-то сыновья 18-19 лет то пусть сидят. И что делать?
Зеленский кроме как делать громкие заявления может что-то еще? Вон уже прислали скрины с прошлого августа. Ок, все заминировано, что главнокомандующий предлагает? Я не могу понять. Чтобы все паниковали?
Так
Все це вже давно зробили, і багато спічей будо у Зе за серпень, вересень, жовтень
alena19842010• 22 июня 2023
Ответ дляАлекс-1022
Ну, вот кроме как паниковать нам ничего не остаётся)) если что шучу
Marinka152• 22 июня 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Блін,що ж робити..?
Наш головнокомандувач за вашими припущеннями розповсюджує брехню? Панікує?
Ми ж тут якби не слова якогось піськова обговорюємо...
Ответ дляMurrr4a
Ну так пора мужикам на границе собираться и требовать проезда. Тем более, он незаконно ограничен. Самое время уже
О! Правильно. Заодно и всем военным, которые на фронте, пусть откроют границу. Или они не люди? Их не жалко??? Может тогда уже сразу пишите, что думаете. Договаривацца??
Вот на фб такое прочла:
По ситуації на Запорізькій АЕС. Можу всіх заспокоїти. Другого Чорнобиля не буде і бути не може. Ось чому.
Це було давно. Я тоді був головою громадської ради Державної інспекції ядерного регулювання. І на засіданнях колегії ми розглядали і слухали результати стрес-тестів на українських АЕС.
Нагадаю історію. Після катастрофи на АЕС Фукушіма в Японії, країни ЄС вирішили провести ’стрес-тести’, щоб переконатися, що аналогічна біда на АЕС Європи не трапиться. Україна також приєдналася до цього процесу.
30 грудня 2011 року Державна інспекція ядерного регулювання опублікувала результати стрес-тестів. За їх результатами на українських АЕС були запроваджені технологічні рішення, які виключають можливість повторення аварії на АЕС Фукушіма. Зокрема, були створені системи перетворення водню, щоб виключити можливість вибуху реактора навіть за умови втрати електропостачання, втрати рідини охолоджувача, землетрусу і інших несприятливих обставин.
Отож кажу.
Ніякого вибуху реакторів на Запорізькій АЕС не може бути.
Коли нас лякають Чорнобилем, то забувають сказати про принципову відмінність реакторів на Запорізькій АЕС (ВВЕР-1000, проект В-320) від чорнобильських реакторів РБМК-1000.
По-перше, всі реактори ВВЕР-1000 сховані у герметичний конфаймент - оболонку з півтораметрового напруженого залізобетону, яка має витримати як зовнішнє падіння легкого літака, так і внутрішній вибух, аварію і викид радіоактивних матеріалів.
На Чорнобильській АЕС такого конфайменту не було. До речі, його немає і на Ленінградській, Курській та Смоленській АЕС, де досі експлуатують чорнобильські ректори РБМК. Не варто там необачно курити.
Отож, реактор закритий в герметичній оболонці, за яку нічого не вийде, хіба що орки почнуть планомірно бомбардувати конфаймент декількома надпотужними бомбами. Та навіть після цього ще треба зруйнувати корпус реактора...
По-друге, на ЗАЕС, в реакторах ВВЕР-1000, лише 66 тонн урану в кожному реакторі. В чорнобильських реакторах РБМК було значно більше - 192 тонни.
По-третє, реактори на Запорізькій АЕС - докритичні, на відміну від Чорнобильскої АЕС, де були надкритичні. Це означає, що в реакторі не може статися самовільний розгон потужності, як це було на ЧАЕС.
Якщо реактор ВВЕР-1000 залишити без нагляду, то він самовільно заглохне. На ЧАЕС було навпаки.
Максимум, до чого може призвести катастрофа на Запорізькій АЕС - це розплавлення активної зони і незворотнє руйнування самого реактора в середині конфайменту. В такому разі ми не зможемо відновити роботу ЗАЕС, адже реактор ремонту не підлягає.
Всі прогнози, за якими Україну і Європу накриває хмара радіоактивного забруднення після аварії на ЗАЕС - це маячня для жовтої преси.
Перший радіоктивний контур теплоносія теж знаходиться в середині конфайменту. Якщо відбудеться витік, то це буде внутрішня аварія на ЗАЕС, але не катастрофа національного масштабу.
Потенційною загрозою на майданчику ЗАЕС є сховище відпрацьованого ядерного палива. Це близько 100 дуже міцних залізо-бетонних контейнерів, що стоять під відкритим небом. Вони дуже надійні, але не передбачені на випадок цілеспрямованого бомбардування.
Але навіть в такому разі, при підриві може статися розгерметизація декількох контейнерів зі ста наявних, але ніяк не всіх одразу.
Масштабна біда може статися хіба що у випадку удару по ЗАЕС тактичною ядерною зброєю.
Але це буде вже зовсім інша історія.
Руйнування дамби Каховської ГЕС вже наробило поки що значно більшої шкоди, ніж будь-яка потенційно можлива аварія на ЗАЕС.
Так що поки що можете спати спокійно.
Якщо взагалі можете.
Oleksiy Tolkachov
Отож кажу.
Але це буде вже зовсім інша історія.
Так що поки що можете спати спокійно.
Якщо взагалі можете.
Oleksiy Tolkachov
Ответ дляzana076
Это само собой! Рыть рвы, стягивать войска, всячески укреплять оборону. Не было бы ни гэс, ни ЗАЭС, ни Мариуполя. Бахмут год брали, могут же наши ребята, при адекватных приказах!
’неначасі’.
а то ,раптом, зрозуміють чим повинен був займаться ’головнокомандувач’...
Марина310385• 22 июня 2023
Ответ дляЮля Неюля
До этого тоже недалеко.
Рашисты видят, что мир - терпилы и вытворяют что душе угодно
Так вони це вже зрозуміли, що кишка тонка.
Всім пох. Після реакції світу на ГЕС , вони зрозуміли, що зелений сфітофор для них.
LentochkaV• 22 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так
Ковід тому приклад
Ответ дляmari_klim
А где я пишу, что военным нельзя?
Каждый пусть делает выбор сам.
Несмотря на ’пандемию’ и прочие тупые левые запреты, что-то никто не торопится брать ответственность на себя и решать такие вопросы самостоятельно, сколько бы кто не инициировал, как я ) так что, не переживайте так.
Каждый пусть делает выбор сам.
Elena-Evelina• 22 июня 2023
Ответ дляnoree
Я речі пакую) в нову квартиру переїжджаємо, нарешті ремонт закінчили 👍
А покажіть фотки ремонту,будь-ласочка🙏 хочу надихнутися, збираємось розширятися.
Marinka152• 22 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
То для цього не дипломати працюють,не військові, а відео записують...
в Лондоні сядуть зараз на перерві , відео подивляться і такі: всьо! тепер точно даємо гроші
Ответ дляmalinovaya
я ни фига не планирую делать, потому что я вообще могу сделать.
но у меня есть вопрос - там полетит же и на Луганск или Донецк и другие оккупированные территории, где стоит куча их военных (я не говорю про местных жителей, им на них явно насрать), может и саму территорию россии затронет - им вообще глубоко пох на все и рамок уже никаких нет?
А вы что сомневались?
LentochkaV• 22 июня 2023
Ответ дляГитаристка
Європа вирахувала про тип реактора плюс то покриття як у Фукусіми, їм не страшно.
Але вітер може Молдова, Турція, рашка таки багато наробити
Ответ дляcheryl
що думаю? думаю де він був в лютому 2022 коли здав південь разом з Каховкою та Енергодаром (стратегічні об´єкти!!!) ?
На сьогодні пізно вже думати, за вас все придумали.
Краще спитати: де Ви були у квітні 2019?)
Коли сам пуйло нахвалював результати виборів в Україні
Ответ дляtanya210587
Европа одному старому маразматику н чего не может сделать. Ну как так? Не только мі пострадаем от радиации
Мир ничего не может сделать 20 лет с ядерной программой КНДР .
Всю мою сознательную жизнь, а живу я довольно долго уже, обсуждается эта обезьяна с гранатой.
alena19842010• 22 июня 2023
Ответ дляO-livе
Вот на фб такое прочла:
Отож кажу.
Але це буде вже зовсім інша історія.
Так що поки що можете спати спокійно.
Якщо взагалі можете.
Oleksiy Tolkachov
Отож кажу.
Але це буде вже зовсім інша історія.
Так що поки що можете спати спокійно.
Якщо взагалі можете.
Oleksiy Tolkachov
От нічого страшного)) розходимося))) а ці МАГАТЕ та інші панікери