Кусман Сиру• 24 июня 2023

Пандора, бути чи ні? Чи варта вона своїх коштів? Чи краще звичайне срібло?

До цього були лише жовте золото
Гола з конопель• 24 июня 2023
Как по мне, то на взрослых (после 30 женщинах) такой браслет смотрится плохо.
Кроме этого, серебро неубиваемое.
Советничаю тут• 24 июня 2023
Больше серебро нравится
Бюст Березуцкого• 24 июня 2023
Хз, мне пандора никогда не нравилась. Но я люблю классику и белое золото
Elena1823• 24 июня 2023
Ні, не варто. Говорю вам як власниця браслету і більше 10-ти шармів до нього
автор Кусман Сиру • 24 июня 2023
Ответ дляElena1823
В що ви порадите?
Elena1823• 24 июня 2023
Ответ дляКусман Сиру
В що ви порадите?
Я ж не знаю, що вам подобається
Ну якщо ви йдете в ногу з часом, то картьє, тіффані
Пандора була актуальна років 5 назад
Зараз витрачати на неї скільки коштів я не бачу сенсу ніякого) це звичайне срібло
А_мій_самий_самий• 24 июня 2023
Мені пандора подобається.
Лише цього року дійшла взагалі до якихось прикрас.
І пандора це не лише браслети та намистини до них.
В них є сережки, кулони, ланцюжки, ті ж браслети не під намистини.
Виглядає достатньо цікаво і носиться гарно.
Elena1823• 24 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Мені пандора подобається.
Але вони дуже низької якості
Маю дві обручки, через рік вони облізли, взагалі не коштує своїх грошей(((
В подружки є набір сережки, кольє, обручка така ж сама низька якість виробів((
А_мій_самий_самий• 24 июня 2023
Ответ дляElena1823
Але вони дуже низької якості
Дивно.
В мене вже рік як є прикраси з покриттям рожевим золотом і просто срібні десь з 9-10 місяців
Жодних дефектів, все як нове.
Бюст Березуцкого• 24 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Мені пандора подобається.
Фигня. Есть более качественные варианты.
Радикальная• 24 июня 2023
многие считают, что пандора - это браслет с шармами и всё)) на самом деле нет, у них много украшений и часто трендовых украшений, они хорошо отслеживают тенденции
Багиня• 24 июня 2023
Для мене це дорого. Навіть, якщо там супер якість, всеодно собі не куплю. Від подарованого не відмовилась би
Зубачистка• 24 июня 2023
Купіть повну копію теж срібло, але в половину дешевше
В мене племінниця підліток купує, як хочете сдам де купували
Ми ходили оригінал дивились приміряли а потім замовляли
Шикаю і викаю• 24 июня 2023
Мені подобається
Дана-Нирвана• 24 июня 2023
Серебряные изделия Пандоры - это то же самое ювелирное серебро, обычное.
автор Кусман Сиру • 24 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Напишіть будь ласка
Пекельнi Борошна• 24 июня 2023
Я покупаю серебро в обычном магазине. И не надо доплачивать за бренд.
Зубачистка• 24 июня 2023
Ответ дляКусман Сиру
Напишіть будь ласка
Сайт хит сильвер ком юа, вони без передплати надсилають, придивіться вона багато там купувала
YanaVkiev• 24 июня 2023
У мене є набір Пандора. Потемнів.
Зла.
9000грн коштував
Кицюююня• 24 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Там лише патріотичні вироби.
размахер• 24 июня 2023
Ответ дляElena1823
Але вони дуже низької якості
У меня сережки пандоровские в ушах уже почти 2 года. Изредка снимаю почистить. Ничего не облезло
автор Кусман Сиру • 24 июня 2023
Ответ дляYanaVkiev
У мене є набір Пандора. Потемнів.
Зла.
9000грн коштував
Шкода звісно
вре_Динка• 24 июня 2023
Тіфіані і картьє зараз в моді)
Зубачистка• 24 июня 2023
Ответ дляКицюююня
Там лише патріотичні вироби.
Глянула ви праві але раніше був повний асортимент як на сайті пандора
Сама здивована
автор Кусман Сиру • 24 июня 2023
Ответ длявре_Динка
Тіфіані і картьє зараз в моді)
та не за всі ж гроші світу
вре_Динка• 24 июня 2023
Ответ дляКусман Сиру
та не за всі ж гроші світу
Ну вони і не за всі) але не дешево, так)
Скорая помощь• 24 июня 2023
Ответ дляYanaVkiev
У мене є набір Пандора. Потемнів.
Зла.
9000грн коштував
серебро любое темнеет, его надо чистить - вы не знали?
Кицюююня• 24 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Сама здивована
Я теж розраховувала щось цікаве кем знайти після вашої поради.
Скорая помощь• 24 июня 2023
Сама пандору не ношу, потому что люблю золото.
Но покупала несколько раз на подарки тем, кто носит. Это очень удобно, прежде всего, если знать, какие шармы уже есть. Ну и мило - типа индивидуальный подход )) Не какой-то мыльно-рыльный набор, а что-то, что относится к конкретно этому человеку (котик, если любит котов, чемодан - если путешествия, и т.д.).
По поводу того, что тут пишут - сильно переплачивать.
Я недавно искала подарок - кулон. Пошла в Лавину, там есть стойка серебряного века, выбрала. Потом пошла посмотреть в пандору - там оказалось намного симпатичнее вещь, вроде бы изображено одно и то же, но просто небо и земля по исполнению. В СВ - 1600, в пандоре 1900, вес примерно одинаковый. Так что я бы не сказала, что прям дикая переплата.
Зубачистка• 24 июня 2023
Ответ дляКицюююня
Вони і інста магазин посилання прибрали(( хз шо трапилось у них