Активно заперечується, що як дитина живе в умовно спокійнішій області, то у неї нема травми.
Ну в підвалах не сиділа, чого травмуватися.
А ви як думаєте, діти, які бачили війну тільки в телевізорі, вони війною травмовані?
Результат:
вже голосів:
139 (43.44%)
Ні
99 (30.94%)
Так
68 (21.25%)
50/50
14 (4.38%)
Свій варіант
А чому одразу ’не сиділи в підвалах’? Всі ми сиділи, особливо, спочатку. Ще й рано-вранці застрибували туди, коли ракети над хатою пролітали(( і вибухи чули, і стовпи диму бачили( Я вже мовчу про те, що тепер навіть в спокійних регіонах діти практично щодня сидять в шкільних укриттях.
Іринка Українка• 24 июня 2023
травмированы все, просто в меньше или большей степени, еще зависит от того, как реагируют родители, и от жизни/восприимчивости самого ребенка
но так или иначе травмированы все
Ответ дляPole
Є області, де не сиділи, але діти все одно травмовані.
І це активно заперечується тими, хто сиділи
Ответ дляЕжеви4ка
У детей из спокойных областей может быть кто-то на войне, этот кто-то может погибнуть. Как думаете, они травмированы?
+++ для багатьох дітей зі спокійних областей як правило війна триває з 2014.
Особисто я не знаю ЖОДНОЇ родини, яка б не мала людину на війні.
Говорити що хтось більше а хтось менше травмований можуть лише повністю відбиті створіння.
Але тут часто я бачу люблять мірятися бідою. Що ще раз доводить що усі з поїхавшим дахом. То не дивно.
Ответ дляПандора
Сейчас нигде не спокойно. Мой ребёнок ещё не зная что такое война в самые её первые дни реагировал хуже чем сейчас. Вообще детей никогда не трогайте, не обсуждайте, не меряйте. Дети это святое. Лучше поспите или почитайте, чем трогать детей.
Удалено администрацией...
Oksana0612• 24 июня 2023
Ответ дляМалышка
Немає областей, де не сиділи в підвалах!
Менше-більше, але сиділи всі, особливо на початку.
Звичайно, що є.
Ответ дляГорськ
В моєї мами в селі ніколи не було сирени,телефон в неї кнопочний.Як телевізор включить,то послухає,погано бачить то і не дивиться.
Їду якраз по селам зараз. В яких сирен нема. Кожна зустрічна жінка у жалобному одязі. З сел найперше вигребли усіх чоловіків 18-60.
Ответ дляPole
Не всі сиділи.
Сестра у Франківську не сиділа з дітьми.
Сусіди в Києві не сиділи.
Це від людей залежить
Сусіди в Києві не сиділи.
Це від людей залежить
Oksana0612• 24 июня 2023
Моя телевізор не дивиться. Максимально зайнята навчанням, спортом, розвитком. В підвалі не сиділа.