Підскажіть будь ласка, якщо внук доглядатиме за дідом інвалідом 1 групи, то як це оформити? І скільки платять за це?
Несу добро людям• 24 июня 2023
А він буде доглядати?
А якщо серйозно, то за законом тільки у випадку, що потенційно більше немає інших членів родини, хто може це робити. Тобто, якщо у діда є інші прямі родичі, які не підлягають мобілізації, то вам відмовлять.
Ответ дляНесу добро людям
А він буде доглядати?
Так він буде жити з дідом і бабою. Бабуся 72 років
Пускаю бісики• 24 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Ищете возможность уклониться от мобилизации?
А Вы с передовой пишете?
ПрипоРошенная• 24 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
А Вы с передовой пишете?
А Вы зашли в тему за идейкой, как уклониться от мобилизации?
Ответ дляПрипоРошенная
Він не підлягає мобілізації. Йому 18.5 років
. Чи ви думаєте що хай дід лежачий сам себе обслуговує?????
Ответ дляПрипоРошенная
І чому як тільки що, так і мобілізація? Тепер що за інвалідами лежачими, не потрібно доглядати?
Губка Боб• 24 июня 2023
Ответ дляНаталія -7858
Ви так написали, буцімто якщо оформити не вийде, то онук діда не обслуговуватиме.
По темі не в курсі. Може, в лікаря діда спитати?
Ответ дляГубка Боб
Обслуговує і зараз, але закінчення коледжу. А далі він вже як безробітний, тому що 18.5. І якщо навіть на субсидію подати, то дід, баба, а він безробітний...
Губка Боб• 24 июня 2023
Ответ дляНаталія -7858
Може тоді ще в центрі зайнятості спитати.
заварний look• 24 июня 2023
Ответ дляНаталія -7858
Изучайте.
ГендиреХтор• 24 июня 2023
Ответ дляНаталія -7858
Мы только оформили, тоже внук.
Сначало идете к семейному, он дает справку (форму не помню какую), с этой справкой в соцзащиту.
Приходит комиссия, опрашивает, составляет акт.
Выдается справка, выплаты до 2000 грн-1900+. идет стаж при этом.
Садоводница• 24 июня 2023
Ответ дляНаталія -7858
Автор, нудно обратиться в собес, взять заяву, огромный список для прохождения медицинского обследования. Выплаты минимальные, реально копейки. Больше платят только за уход с психическим расстройством
графиняВишенка• 25 июня 2023
Ответ дляМатьЧасть
2000 десь платять, трохи менше
Наче гривень 700. Я колись оформляла догляд за свекрухою, у 2019 році, то 91 гривня на місяць була виплата, ще й підписуєш, що не маєш права ні вчитися,ні працювати
МатьЧасть• 12 июля 2023
Автор, чи зміг онук встановити догляд за дідусем? Не було проблем? Теж хочемо встановити над бабусею догляд
Ответ дляМатьЧасть
Пішов далі навчатися, доглядає , але догляд не оформлював
МатьЧасть• 13 июля 2023
Ответ дляНаталія -7858
Дякую за відповідь