Наталія -7858• 24 июня 2023

Догляд за інвалідом

Підскажіть будь ласка, якщо внук доглядатиме за дідом інвалідом 1 групи, то як це оформити? І скільки платять за це?
Несу добро людям• 24 июня 2023
А він буде доглядати?
А якщо серйозно, то за законом тільки у випадку, що потенційно більше немає інших членів родини, хто може це робити. Тобто, якщо у діда є інші прямі родичі, які не підлягають мобілізації, то вам відмовлять.
МатьЧасть• 24 июня 2023
2000 десь платять, трохи менше
автор Наталія -7858 • 24 июня 2023
Ответ дляНесу добро людям
А він буде доглядати?
Так він буде жити з дідом і бабою. Бабуся 72 років
ПрипоРошенная• 24 июня 2023
Ищете возможность уклониться от мобилизации?
Пускаю бісики• 24 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
А Вы с передовой пишете?
ПрипоРошенная• 24 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
А Вы с передовой пишете?
А Вы зашли в тему за идейкой, как уклониться от мобилизации?
автор Наталія -7858 • 24 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Він не підлягає мобілізації. Йому 18.5 років
. Чи ви думаєте що хай дід лежачий сам себе обслуговує?????
автор Наталія -7858 • 24 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
І чому як тільки що, так і мобілізація? Тепер що за інвалідами лежачими, не потрібно доглядати?
Губка Боб• 24 июня 2023
Ответ дляНаталія -7858
Ви так написали, буцімто якщо оформити не вийде, то онук діда не обслуговуватиме.
По темі не в курсі. Може, в лікаря діда спитати?
автор Наталія -7858 • 24 июня 2023
Ответ дляГубка Боб
Обслуговує і зараз, але закінчення коледжу. А далі він вже як безробітний, тому що 18.5. І якщо навіть на субсидію подати, то дід, баба, а він безробітний...
Губка Боб• 24 июня 2023
Ответ дляНаталія -7858
Може тоді ще в центрі зайнятості спитати.
заварний look• 24 июня 2023
Ответ дляНаталія -7858
Изучайте.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/859-2020-п#Tex...
ГендиреХтор• 24 июня 2023
Ответ дляНаталія -7858
Мы только оформили, тоже внук.
Сначало идете к семейному, он дает справку (форму не помню какую), с этой справкой в соцзащиту.
Приходит комиссия, опрашивает, составляет акт.
Выдается справка, выплаты до 2000 грн-1900+. идет стаж при этом.
Садоводница• 24 июня 2023
Ответ дляНаталія -7858
Автор, нудно обратиться в собес, взять заяву, огромный список для прохождения медицинского обследования. Выплаты минимальные, реально копейки. Больше платят только за уход с психическим расстройством
графиняВишенка• 25 июня 2023
Ответ дляМатьЧасть
2000 десь платять, трохи менше
Наче гривень 700. Я колись оформляла догляд за свекрухою, у 2019 році, то 91 гривня на місяць була виплата, ще й підписуєш, що не маєш права ні вчитися,ні працювати
МатьЧасть• 12 июля 2023
Автор, чи зміг онук встановити догляд за дідусем? Не було проблем? Теж хочемо встановити над бабусею догляд
автор Наталія -7858 • 12 июля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Пішов далі навчатися, доглядає , але догляд не оформлював
МатьЧасть• 13 июля 2023
Ответ дляНаталія -7858
Дякую за відповідь