Ваша величність• 24 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Та наче ж аудіо звернення пригожина вже є.
Таке розчарування, настрій пропав
Та ладно. Артистов полно на росии
Yuliya-af7f• 24 июня 2023
Я чогось думаю, що у емоційного Пригожина могли здати нерви. Потім охолонув, все зважив, і вирішив йти на мирову. Але я думаю, що йому цього вже не простять. Будуть розпорошувати його урок, а потім добють. Шоу не вийшло...
Хоча, хто зна, що там взагалі відбувається насправді. Цирк на дроті, одним словом.
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляVale29
+1. Потеря репутации и для пуйла (не в состоянии города-миллионники защитить и допустил альтернативную армию, которую не контролирует) и для пригожина (поднял народ непонятно зачем)
Думаю навпаки, пуйло на коні буде, бо начеб-то путч зупинив. Таке враження, що для цього це кіно і знімали.
Ответ дляВаша величність
пригожа уже не жилец при любом раскладе.
о, может его грохнут, а его армия начнёт мстить
гадалки и видящие вы где? кто там рвал волосы на груди и кричал что таро все видит и это не обман? даже 200 грн за гадания сутки висело объявление. вы куда пропали все?
Наталія-Ната• 24 июня 2023
Я сегодня так радовалась. А теперь расстроена.. где мое успокоительное. Спектакль)) а мы поверили.
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляCаванна
Интересно, что за спектакль был? Для нас или раши? У кого какие мысли?
Для парашкинців, щоб зміцнити рейтинг пуйла. Сільная рука адной лєвой путч за добу зупинив.
ArmUkraineNow• 24 июня 2023
Ответ дляBosikom
Зараз а одній темі будуть писати одне, в іншій протилежне. І хоч одне точно справдиться
Ответ дляiroman
Как минимум показал свою значимость, плюс ему ж наверняка пообещали что-то сегодня (то, что его устроило).
Так он утратил весь авторитет и среди своих зечар, и среди преданных зетовцев.
На ватных каналах опросы были, за кого вы - пригожина или минобороны, первый выигрывал вчистую.
Оказалось, что он трусливое ссыкло и клоун.
Yuliya-af7f• 24 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Тілтки хотіла написать. Невже він цього не розуміє?!
Єдиний варіант - що це була якась постанова з самого початку.
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляBosikom
Діана казала що путч буде)))) на вечір буде розклад, видно напише шо путча вже не буде)))
Ответ дляYuliya-af7f
судя по его подготовке они у него не за один день сдали. это было обдумано и спланировано. может его подкупили? а теперь он передумал
Ответ дляiroman
Ну так і шанси на успіх були в нього як виявилось. Отак бути на коні і в усього світу на очах спішиться.
Щось не те було чи стало....
Я не вірю.
Требую продолжения банкета
Щось не те було чи стало....
Я не вірю.
Требую продолжения банкета
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляYuljwa
Та чекайте, він зараз зі зброєю і грошима повернеться на фронт і та пиздота знову буде йому оди співати