палка-копалка• 24 июня 2023

Как вам шоу которое устроил ненормальный Пригожин?

Я если честно весь день заходила в телегу и так ждала когда они приедут в мацкву, и тут такой обломо
Но хоть посмеялись
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляElena1823
Ну если бы так и было
Но результат как видите сами
Поки що ми нічого не бачимо. Є тількі аудіофаіл з голосом схожим на пригожина. Все.

Olenavs• 24 июня 2023
Ответ дляFleshka100
Аудио фигня, думаю они его взяли. Заставили сказать. Темная история. Говорит, что возвращается в лагеря. Вряд ли , он же понимает, что это смерть его… что то тут не то… скорей всего он уже захвачен..
І так швиденько в машинку і в аеропорт, і в якусь блядорашу незрозуміло з якої радості... а своїх ’прихвостней´ в поле. А в росісі не буває, щоб неугодним нічого не було за слова правди і кроки не в ту сторону. І це пригожка теж знає. Я вже тут на форумі писала, на таке можна було погодитися або в тебе взагалі відсутній інстинкт самозбереження або через інші, але дуже-дуже суттєві причини
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляlapulik
Дійсно цікаво, з одного боку, якщо не постанова, то він так готувався і все ніби гладко, а здав назад, не в обмін же на переїзд в Білорусь. А з іншого, ну не могли силові структури не знати, що він веде подвійну гру і поставити 3 камаза на шляху і кадирівці підозріло довго їхали, встигли акуратно вчасно, коли вже все ок.
З кадирівцями якраз все зрозуміло. Ще й чайку зупинялись попити, аби не завчасно приїхати і не за тих вписатись.)
Inna_A• 24 июня 2023
Ответ дляElena1823
Посмотрите на ситуацию с другой стороны. Сам факт - обезумевший орк Пригожин смог поднять дух этих головорезов и ими руководила ИДЕЯ!!! и сколько по пути еще таких придурочных зэков было выпущено, которые шли за ним как за национальным героем??(( и видимо пошли бы на смерть. Это страшно….
Может все сложилось и не худшим образом для нас. Захватил бы он власть, вы думаете закончилась бы война? Нет. Могло быть все даже хуже - эта обезумевшая идеей армия пошла бы в обратную сторону, прямиком на Киев… и стало бы два фронта(( было бы все намного печальней + доступ к ядерному оружию, путен как обезьяна с гранатой, а что говорит об этом придурке?
Так что закончилось все не лучшим и не худшим образом… нам нужно надеяться только на себя..
А якщо Пригожин і вся армія будуть в Білорусії, то це ж яка загроза для півночі
Elena1823• 24 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Значит его убрали уже
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Офіційна версія - застрягли в пробці
🤣
_Olka_• 24 июня 2023
Ответ дляsinolga1408
судя по тому, что пригожин будет в беларуси, сценарий повторного нападения шайки зеков наемников со стороны беларуси не кажется мне уже таким ж несбыточным.
типа лука сам не вступает в войну, чтоб между капельками проскочить, но что мешает это делать по сути главарю пригожину вне закона? попутно завербовав еще и зеков беларуси...

все это очень подозрительно
Там вроде Тихоновская призвала белорусов пойти против Лукашенко, пока Пригожин шел на москву. Я так понимаю, пригожин понадобился лукашу в качестве охраны. Переманил чем-то
Татьяна-8275• 24 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як ви собі це уявляєте? Хуйло і ко з мацкви здриснули, а «народний херой» пригожин буда лушпанити по мирному руцкому народові.
Якби так відбулось - то це точно постановка хуйла. Він саме за рахунок знищення ,під час теракту, мирного населення собі рейтинги піднімає.
Мирный русский народ мирно сидит по квартирам и на дачах... они что дураки на улицу выходить? Они никогда такого не делали, а тут вдруг бегом под танки побегут?

Спокойно себе представляю: заехала колонна по трассе М4 или по какой там трассе они двигались, доехали до Кремля, вошли в Кремль, позвали прессу, хотя Пригожин сам себе режиссер и сделали объявление....

Собственно и всё.
Olenavs• 24 июня 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Зачем Пригожину война, если бы он получил власть и страну?
Пригожин объявит Западу - ухожу из Украины, уменьшаю количество ядерных боеголовок и все... Меркель и Ко целует в десны, санкции сняты, отношения с рф восстановлены. Он становится народным героем, который спас рф и ’наших мальчиков’ еще лет на 25.
Нє-нє-нє, то адекватна людина так має розмірковувати, а він же росіянин...

Татьяна-8275• 25 июня 2023
Ответ дляbrandomania
так можна по тихому вивести, для чого аж так
Я такого боялась, когда они от Киева отходить начали.
НамСвоюРобити• 25 июня 2023
Ответ дляElena1823
Да((( еще слышала версию - вывод войск для взрыва атомной, очень не хочу в это верить. Но такие предположения слышала.
Та вони їх вже з тиждень як вивели. Як не більше. Заявили - на відновлення і все. Без жодних заколотів.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 июня 2023
Ответ дляElena1823
Значит его убрали уже
Хз. Я поки чекаю, що буде далі. Пригожин не здається клінічним ідіотом, щоб добровільно йти на шибеницю
МАМА НИКИТКИ-2• 25 июня 2023
Ответ дляТатьяна-8275

Собственно и всё.
В 91 танки по жилому дому таки стріляли.
Colombina.• 25 июня 2023
Ответ дляVeronikca
Не похоже на сценарий. Логики вообще ноль.
Это вы ее не видите просто
brandomania• 25 июня 2023
Ответ дляColombina.
Это вы ее не видите просто
поясніть)
Olenavs• 25 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І ще фотка наче з машини, тіпа в аеропорт їде
Filomena• 25 июня 2023
Ответ дляТатьяна-8275

Собственно и всё.
Пригожин вийшов з 25 тис. Залишав своїх по дорозі.
Для розуміння: лиш кадирівці з України підтягнули до 500 од техніки до Ростову.
Борти в Білорусь прилітали за військовими.
Вони туди стягнули військових УЖЕ.
І ще б могли підтягнути. Ви ж не думаєте, що всі на фронті?
По любому пригожину пояснили, що їх просто кроваво зітруть, або..
НамСвоюРобити• 25 июня 2023
Ответ дляFilomena
Вони туди стягнули військових УЖЕ.
От цього я і хотіла-чекала.
Татьяна-8275• 25 июня 2023
Ответ дляElena1823
Ну если бы так и было
Но результат как видите сами
Результата пока никто не видит. Видим процесс... и то как мы его видим?
Через призму интернета мы все его видим... или не видим....
Ведь могут происходить сейчас процессы для нас невидимые... Это может быть ширмой для каких-то других процессов.

Filomena• 25 июня 2023
За пригожиним хтось стоїть і цей хтось дав задню.
Або не має ще достатньо сил.
Bosikom• 25 июня 2023
Ответ дляТатьяна-8275
согласна. ничего нового не додумаем. нужно просто ждать новостей и наконец отлипнуть от телефона. ничего по дому не сделала сегодня
lenakarp• 25 июня 2023
Ответ дляVeronikca
Одно дело бойцы чае вагнер с оружием, а другое дело обычные люди. Каким образом они могут действовать? Был шанс только у Пригожина, но что-то «фраер сдал назад».
С одной стороны да, с другой стороны если бы народ пошёл миллионами, то ничего они с людьми не сделали бы ! Пригожина армия плюс народ ,был бы хороший тандем
Марфа-Краса• 25 июня 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Все в мире считают, что Пригожина уберут, а Пригожин об этом даже не догадывается!?
Может через семью надавили?
Что может быть дороже своей жизни и жизни головорезов?
Татьяна-8275• 25 июня 2023
Ответ дляFilomena
Вони туди стягнули військових УЖЕ.
ВСУ с западным оружием Пригожина кроваво не стерли, а непонятные остатки и прочая пересортица от российской армии прямо придет вся такая модная и сразу сотрет Пригожина в хлам.... Не иначе вы себе это представляете, как Илья Муромец, Добрыня Никитич и Алёша Попович, с перепоя проснутся, с печи слезут и пойдут Пригожина мочить? Да?
Inna_A• 25 июня 2023
Ответ дляFilomena
Вони туди стягнули військових УЖЕ.
Тобто спочатку він летить один? Але ж військо теж можуть туди перетягнути
Filomena• 25 июня 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Якщо вам так приємніше, най буде так!
Обісрались всі по договору!
Картопляник ще вчора до Туреччини спетляв.
Filomena• 25 июня 2023
Ответ дляInna_A
Хз.
І що буде робити теж хз.
Подивимося.
Як на мене для нас нічого не зміниться.
lenakarp• 25 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Может его под дулом заставили это сказать
MashaizDusha• 25 июня 2023
Ну кіно затягується, звісно, прикро, але ж:
- путін більше не про ’мочити їх в сотрирах’ а про домовлятися на переговорах з держзрадниками, після того як вони під Москвою
- в його оточенні проявилися тріщини, не всі його відверто підтримали, вичікували хто переможе
- рашка знов постала дірявою каструлею, проходним двором
- новий херой-політик нахібав купу своїх прихильників, навіть в рядах вагнера тепер можливі розбрат і шатання. Адмін вагренівського телеграму плювався й сказав що розриває свій контракт після договорняка Пригожина.
- ми побачили, як себе поводять ті чи інші ’опозиціонери’ пуйла. Зе всіх не передивилася, але приміром Собчачка жалілася, що не можна його знімати під час війни, а от Ходарковський закликав росіян озброюватися й після того, як будь-хто з двох виграє, боротися з ним бо інакше буде диктатура й це останній шанс поки ослаблена центральна влада.
- міжнародні партнери з позицією ’Україна треба договарівацця’ тепер мають слабшу позицію, бо домовляються з сильним, монолітним режимом, а не з царем на троні що хитається, в якого найманці за день зносять 7 (?) гелікоптерів і верхівка починає вилітати зі столиці бо не впевнена що він з трона не впаде))
- рабсіянці тепер краще уявляють, що таке війна.
Спостерігаємо далі, від попкорна треба теж відпочивати...
Tasya-Natusya• 25 июня 2023
Я від початку бачила в цьому шоу, вірогідність перевороту була рівна нулю. Багато цьому причин. Тим більше вагнерівці справжні головорізи. Але хоч трусонуло кацапів, і то непогано.