Керівник ПВК "Вагнер" може очолити атаку на Київ з території Білорусі. Про це повідомляє британський генерал лорд Річард Даннат в ефірі Sky News.
"Лідери України повинні остерігатися можливого нападу Євгена Пригожина на Київ із Білорусі", — сказав генерал.
Річард Даннат зазначив, що сам факт переміщення "кухаря Путіна" до Білорусі викликає серйозну заклопотаність.
За його словами, якщо він "зберіг навколо себе боєздатні бойові сили, то він знову становить загрозу для українського флангу, найближчого до Києва", де почалася війна.
Лорд Даннат сказав, що "цілком можливо", що Росія може використовувати групу Вагнера, щоб знову спробувати захопити Київ.
"Афтершоки вчорашнього дня відбиватимуться ще досить довго", — додав він.
Людмила 007.• 25 июня 2023
Ответ дляnenatasha
Людмила, поділіться графіком свіжим, будь-ласка
Добрый вечер! Вы знаете, просмотрела для себя (не все было понятно) и закрыла. Чтобы выложить нужно ’упираться’. Если честно, нет уже здоровья и времени. Причем, чтобы стало более-менее понятно, нужно один график разбить на несколько позиций. В общем графике идет накладка отдельных вводных. И не будет понятна связь событий. Извините.
Могу сказать очень кратко: 1. Путин, действительно был ’опущен’ (не в жаргонном смысле ) в области своей репутации. 2. Пригожин реально в последнее время имел проблемы с финансами. Потому решал исключительно ’шкурные’ вопросы. 3. Дюмин в недалеком будущем будет не на высоте. Это очень кратко.