Ms. Скромность• 25 июня 2023

Чи забов´язані нормальні батьки давати дитині "хороший старт"?

От наприклад комусь батьки дали можлівість дитині вчитися за кордоном, і весь цей час допомогали з грошима на усіляке дозвілля. І про таку людину, як правилу кажуть: "Батьки дали йому хороший старт".

А який для вас адекватний мінімум, який вимагається від батьків, для хорошого старту у доросле життя?

І напишіть "план мінімум" і "план максимум", який би ви хотіли дати своїй дитині, або вам хотілось би такий.
Результат:
вже голосів: 148
63 (42.57%) +Оплатити освіту
51 (34.46%) +Освіту і квартиру
21 (14.19%) Народити, виховати - достатньо
13 (8.78%) Я напишу свій варіант
AmazingLady• 25 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ну а як ви уявляєте дистанційні заняття без планшету або телефону?)
А куда делся старый телефон?

Бабка-ежика• 25 июня 2023
Але якщо у батьків є можливість і бажання, вай нот?
Love_Love_Love_• 25 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ну дивлячись для кого, це як приклад, що для когось це ’хороший старт’, що батьки можуть дозволити вкласти немалі гроші в освіту дитини.
Дитину потрібно виховати дисциплінованою, всебічно розвинотою привити любов то порядку у всьому, це в рази важливіше ніж оплатити Сорбону ( хоча там безкоштовно)
Королева ганделику• 25 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Я не розумію таких людей, які не маючи можливостей оплатити хоча б освіту у нас, народжують дітей
В нас взагалі-то безкоштовна вища освіта
Аноним_Русалка• 25 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ну, наприклад, вона захоче бути лікарем, а там гроші не малі треба на освіту давати.
Освіта за гроші впринципі не має ніякого сенсу ,якщо в дитини нема здібностей.
автор Ms. Скромность • 25 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
А куда делся старый телефон?
Нікуди, його, наприклад не було. Я просто знаю живий приклад, у нас на вулиці є сім´я, у якої дитина не навчається через відсутність планшету для онлайн занять. А батькі зводять кінці з кінцями, та ще випивають.
Аноним_Русалка• 25 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Для цього є ноутбук або комп´ютер

Бабка-ежика• 25 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так, погані. Бо дитина має менше шансів на благополучне життя.
Скільки у вас дітей і брошури яких закордонних вузів ви вивчаєте?
Сиреневенькая• 25 июня 2023
Хотела бы дать всё из вышеперечисленного, но уже немного устала работать ’ в никуда’. Есть всё у моего сына, кроме желания учиться. Способности есть, интеллект присутствует, но лень- наше всё! Репетиторы уже перевалили за 7 тыс.евро( это за год).
автор Ms. Скромность • 25 июня 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ну є варіант, коли є здібності, але нема умов, щоб їх реалізувати.
автор Ms. Скромность • 25 июня 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Для цього є ноутбук або комп´ютер
Це ще дорожче, ніж планшет.
Love_Love_Love_• 25 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Може просто не заводити купу дітей, яким нічого дати не можеш?
До чого тут купа дітей? Я одна в батьків і мені ніяк не могли в 99 році оплатити освіту і вступ, довелось самій, і я виросла освідченою, успішною людиною завдяки якостям які в мені виховали а це безкоштовно
Аноним_Русалка• 25 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ні, нема, освіта безкоштовна навіть за кордоном, якщо дитина має здібності
Бабка-ежика• 25 июня 2023
Ответ дляМашМааш
Минимум: комфортное детство (здоровая еда, возможность следить за здоровьем, представление о современных игрушках и развлечениях + адекватные родители, у которые есть время на ребенка и его мысли чувства, а не только на работу и ссоры) + образование, которое позволит работать (это минимум школа и какие то навыки)

Максимум лично для меня: небольшая квартира (но не знаю, стоит ли, мы свое зарабатывали сами и считаю это правильным) и финансовая помощь с более крутым образованием (может заграница, может доп как психотерапия у психологов и тд), и ещё разносторонний отдых, типа мир показать (но опять же тут желание ребенка, я в детстве и подростковом и не хотела путешествовать от слова совсем)
Спасіба кацапам. Наші діти не мають нормального дитинства
13чудоСВЕТА• 25 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Є мільйони ситуацій при яких батьки не можуть дати всі блага дитині.
Ні батьки ні діти не зобов‘язані матеріально один одному
Королева ганделику• 25 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ну от наприклад, дитина підростає. І їй потрібен планшет тис за 15 грн в школу. А батьки кажуть - ти шо з розуму зійшла?! Такі гроші, ми краще їсти купимо. Це адекватні батьки, чи ні, у вашомі розумінні?
В моєму розумінні адекватні батьки намагатимуться зменшити за можливістю перегляд гаждетів. У нас до школи з планшетом ходила лише одна дитина - були проблеми зі здоров´ям, не могла важкого носити.
Аноним_Русалка• 25 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Це ще дорожче, ніж планшет.
Це корисна річ, яка не впливає на зір, як планшет чи телефон
Love_Love_Love_• 25 июня 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Чому длявас освіта асоціюється лише з оплатою?
Те саме питання
Живчик-счастливчик• 25 июня 2023
Ответ дляМеня не звали
Обов´язково скажіть вашу думку тим у кого купа дітей.
Думаєте вас послухають?
Чи ваша думка їм важлива?
То вже їхні проблеми

Королева ганделику• 25 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
А те що дитина не буде слідувати освітній програмі через відсутність планшету, це теж адекватно?)
Підручників паперових вже не існує?
автор Ms. Скромность • 25 июня 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ну так зараз онлайн навчання. Без планшета або смартфона ніяк.
Обнемашечка• 25 июня 2023
Мне оплатили образование, курсы английского ещё когда в школе училась. Благодарна им.
Для своего ребенка хотелось бы сделать больше, но как получится. Это же не обязанность, все хотят детям дать все лучшее. На сегодня хочу дать образование качественное в первую очередь и уже купили ей квартиру. Но опять же квартира в Киеве, что будет неясно, мы сейчас заграницей и вернёмся ли не знаю... Так что дай Бог дать воспитание достойное и умение быть самостоятельной!
murkotyk• 25 июня 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
взагалі-то по закону зобов´язані
Love_Love_Love_• 25 июня 2023
Ответ дляmurkotyk
взагалі-то по закону зобов´язані
Що зобов‘язані конкретно?
Не люблю натовп• 25 июня 2023
Ну, крім стандартних обов´язків, звичайно ж, нормальна освіта. А квартира - вже по можливості.
автор Ms. Скромность • 25 июня 2023
Ответ дляАноним_Русалка
На ноутбуках може бути дешева матриця, особливо на бюджетних. А на планшеті за таку ж ціну, може буть якісніший IPS екран.
13чудоСВЕТА• 25 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А чому одразу купу???
В моєї куми була онкологія і вона померла у віці 42 роки,залишилося двоє хлопчиків.
То що вона погана мама?
Дурня це все,ваші матеріальні блага
Залізна пані• 25 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
А нічого що від народження до освіти проходить років 15
І все дуже може змінитися в житті?
Королева ганделику• 25 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Всюди?
І вдома немає жодного компьютера? Бо монітор там, вибачте, зазвичай більший і кращий
Меня не звали• 25 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
То вже їхні проблеми
Ну так ми ж про старт дітей зараз говоримо? Чи то теж їхні проблеми що народилися в багатодітній сім´ї?
Чи всі багатодітні сім´ї всім дітям мають можливість купувати по квартирі?
Чи все таки будемо реально дивитися на життя?