Чорт і Шо• 27 июня 2023
Лайфхак как сделать аккуратный французский маникюр самой
Вот это додумались, очень аккуратно выходит
Ответ дляДуже дуже вумна
Цей манікюр ще хтось робить? Він уже років 10 як стовідсоткова ознака провінційності й вульгарності?
Я извиняюсь, а каким стандартом моды в nail-art Вы руководствуетесь )? Вижу, дамы активно носят и французский маникюр без прибамбасов в нашей провинции у моря (с), и вполне прилично выглядит, надо будет их поругать, но чем-то и аргументировать.
Кнопкотиць• 27 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
От би всі такими провінційними і вульгарними були))) ну Ви ж розумієте,що не справа не стільки в покритті,а як в доглянутості? Френч завжди був,є і буде класикою. Інша справа,що його,як і будь-що можна здешевити якимись стразами наліпленими і так далі. Але ніяк він не провінційний
Христя в тiстi• 27 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Провінційність і вульгарність - це довгі нігті кольорів вирви око та купа блискіток/камінчиків. А френч - це класика та елегантність. До речі, більшості чоловіків подобається у жінок саме френч на червоний манікюр.
Намакушка• 27 июня 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Что-то у мастера ногти разной длины и формы. А у клиентки на мизинце волосы растут?
Сщетина точно
Бритые пальцы.