Не зви чайна• 27 июня 2023
Хто розуміється на велосипедах, допоможіть будь ласка
Обираю сину (16 років) велік , для бездоріжжя, спуски, підйоми... гравійка, парк... Порадьте будь ласка на що звернути увагу, може якусь фірму порадьте, не дорогу і щоб не розвалився після першого катання
Паспортний стіл• 27 июня 2023
Беріть гірський велосипед, обладнання краще Shimano, зверніть увагу на м´якість вилки, від неї буде залежати амортизація
Мелочунь• 27 июня 2023
Какой бюджет? Можно посмотреть фирменные б/у, сейчас много в продаже. Шимано как советуют выше тоже не показатель, сейчас полно подделок, просто пластиковые переключатели но типа шимано
Аноним с кешбеком• 27 июня 2023
У мене Author, більшість обладнання на ньому Shimano. Надійний, йому вже багато років. Два роки тому купили на свою голову бюджетний Benetti (українського виробництва) - це капець, дуже неякісний, почалися питання майже одразу( А якщо бюджет обмежений, я б краще купила вживаний але нормальної якості, перед покупкою перевіривши його у веломайстра.
Тётя Хрюша• 28 июня 2023
Лучше чуть переплатить и купить фирменный с алю рамой.
Если мало денег - то лучше б.у. фирменный (но нужно смотреть состояние), чем новый Китай.
У нас с мужем Trek, на самом простом обвеса, уже 12 лет полет норм.
Не зви чайна
• 28 июня 2023
Ответ дляМелочунь