Эта_Шикарна)• 28 июня 2023

Вашим тоже занизили баллы НМТ?

зашли и прифигели, это мои знакомые, у кого дети отличники, говорят тесты были легкие, даже наизусть помнят вопросы, открыли инфо страницу и по 160 баллов, это капец. Хотя написали без ошибок вообще.
У вас тоже так?
Бараболька• 28 июня 2023
Ответ дляЗабула що?
Знакомая медалистка девочка сдала
Укр 200
Химия185
Мат 175
Ви що, так не могло бути, бо знайомий автора отримав 160)

автор Эта_Шикарна) • 28 июня 2023
Ответ дляБараболька
Не смешно(
Викачую яйцями• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Так он зно всех лет проходил. И видел другие тесты в ютубе, еще говорил, что в этом году вообще легкотню дали, намного легче, чем зно было. Вот тебе и легкотня..
Моя говорит в этом году есть апиляция , 3дня у него было подать
автор Эта_Шикарна) • 28 июня 2023
Ответ дляВикачую яйцями
То есть сегодня можно подать?
Бараболька• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Если б не было такой уверенности, вопроса бы не было. Реально просто в отчаянии((
Я вам вже написала, чого там могло статися - занадто вірив у свої знання. Це його підвело. Але ж ви зі мною все одно не погодитеся
автор Эта_Шикарна) • 28 июня 2023
Ответ дляБараболька
Конечно верил, не просто верил, а уверен. Даже помнит вопросы.
Бараболька• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Не смешно(
Смішно те, що ви вважаєте, що хлопець не міг помилитися.
Викачую яйцями• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
То есть сегодня можно подать?
Три дня не прошло у него?
Да можно
Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Для родителей, которые думают, чти их отличниках занизили балы, есть простое решение. Берете аналогчиный тест с другого дня, садитесь рядом с ребенком и проходите. Потом сверяте ответы. Это даст понимание реальности
не повірите, навіть без батьків дитина взяла і всі тести за всі дні перерішала, але таких завдань як попали саме їй, не було жодного дня.
це взагалі безглуздя, коли одним такі завдання, які навіть усно можна порішати, а іншим 2 години лише на математику.
а далі ще тесті по іншим предметам.
як так?

Бараболька• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я за те й кажу. Був настільки впевнений, що був неуважний. Може й з системою було не все гаразд. Ось й склалося все до купи. Якось же інші отримали 180 й 200?
Дівчина Бобула• 28 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Новий міністр б´є всі рекорди)
Він плагіатор за високою ймовірністю.
Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляБараболька
знаєте, хай що не кажуть, але списувати можна було.
у них навіть телефони не забирали, а маленьку бутилочку води не дозволили із собою взяти.
і репетитори рішали, і друзі допомагали. по різному, і завдання у всіх були різні.
Свисток ля-минор• 28 июня 2023
Ответ дляFany
Историю на 1 балл завысили
А так да, средние результаты 150-160 у большинства
Так завжди було. В класі пару чоловік здавали на реально високий бал, решта 150-160, це приблизно 7 балів за шкільною системою. Хтось взагалі не набирав прохідного балу, кому й 130 за щастя.
Бараболька• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
і що? Як це стосується впевненості хлопця, про якого пише автор? Він же все знав, то йому не потрібно було ніякої допомоги. Чи ви вважаєте, що ті, в кого вищі бали обов’язково отримали їх нечесно?
Запароленое одеяло• 28 июня 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Значит он не умный, и кнопку не нажал сохранить
Я сдавала, там на обязательно в конце кнопку нажимать, оно и так сохраняется.
Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Бо з року в рік пишуть одне й те саме ’Оцінювали нечесно, інші діти хороші результати купили, питання не з програми’. Всі ’аргументи’ автора я читаю кожен божий рік.
в інші роки діти були в рівних умовах.
всі писали математику, наприклад, в один день, всі були в рівних умовах. І тоді чітко можна було сказати, що так, я дурень (або дурна).
зараз у кожній зміні були різні завдання. як можна оцінювати дітей по одній і тій же самій системі? тоді для кожної зміні і бали потрібно було по різному рахувати, в залежності від складності завдань
Свисток ля-минор• 28 июня 2023
Ответ дляМоже ще третю?
автор, скажу вам як мама обдарованої математично дитини. олімпіаднік.
але кр писав як попало. то дроб переверне, то плюс на мінус.
через те, що занадто легко, не перевіряв.
Моєму в 2018 знизили бали за задачу, бо намалював рисунок скраю, а не в квадратику, де великими буквами написано РИСУНОК, рисуй, блін, ТУТ)) Комп´ютер порахував, що його нема. Так що наші дітоньки теж косячать будь здоров.
Светка-пипетка• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
в інші роки діти були в рівних умовах.
Можна було сказати, що дурень, але чомусь не казали, а казали все те ж, що й автор сьогодні))) полистайте теми минулих років)))
Сердючка• 28 июня 2023
Ответ дляМальовнича даль
Мій син не готувався, не проходив щодня ті тести. Школу закінчив без золотих медалей. Середній бал свідоцтво за 9 класів 5,3
Закінчив коледж. Здав на 190
Може дійсно система лагає
от зі всього плачу і фантазій тут - Ви єдина написали по-чесному! і так досить часто є.

по темі = система справді глючила, сильно, особливо при збереженні даних - тут як кому повезло.

про беспрєдєл в Україні знаю лиш по переказах, а от про вступ у вузи за кордоном - особисто добре в темі, минулорічний вступ (коли українців приїхало купа) був дуже наглядним:

- хто одразу йшов на платне - проблем майже жодних не було, пройшли всі

- а от хто намагався на бюджет, от тут людей купа сюрпризів очікували:
папірчики тих ЗНО, НМТ - взагалі ніде нікому не потрібні, - просто сміття
шкільний атестат - в половині вимагають, але лиш для галочки, щоб було, оцінки в ньому нікого не цікавлять, ні на що не впливають ))
на всіх вступних тестах, співбесідах, чи іспитах пробних (в деяких є таке) - оцінювались лиш знання, ерудованість і більш нічого, кмітливість теж в ++

пару фактів:
- хлопець, вчився добре але без медалів, мав репетиторів в Україні, реально толковий, НМТ був завалив українське )), по тестах і співбесіді вступив на бюджет у краківську ададемію, доволі престижну ,, зараз от 2гу сесію здає
- дівчина, атестат з медаллю, НМТ високе, мама всім співала що доця прям геній)) , не пройшла навіть вступної співбесіди, гуманітарка
- ще один хлопець, за медаль не знаю, але НМТ теж майже максимальне мав, пробував в технічний вуз - одразу відсіявся, але потім якось на платне поступив (окрім грошей і паспорта більш нічого не треба)

лиш з того що знаю, 7 дітей зараз на бюджеті навчаються в хороших вузах - жоден з них НЕ ’медаліст’, і не 200балів ЗНО )) , а ’відмінники’ або на платному, або.... от зараз знов намагаються поступити,

! , знаю, що зараз бочку ла*на вилиють мені, але питання до батьків, реально тверезо-мислячих, без рожевих окулярів:
- для чого ви мучите дітей? доводити до стресу, зривів...
- якщо дитина справді толкова, то поступити за кордон зараз зовсім не проблема, 2 профільних репетитора більш ніж досить
- якшо інший варіант, поступати в Україні - ну то вибір кожного, медаль купити, пограти в лотерею з ЗНО, і т.д.

Запароленое одеяло• 28 июня 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Дочка сдавала 13.06, когда поняли какие баллы набрала и какой бардак творился, начали искать варианты вне Украины, подача документов заграницей в некоторые универы идет в два этапа, успеваем подать документы до 17.07 в технический универ в Братиславе, поедет в летний языковой лагерь туда.
А что там 13.06? У меня в этот день утром племянница сдавала, прекрасные результаты. И тревоги не было
Сердючка• 28 июня 2023
Ответ дляЧервона ікорка
от вище про то й написала
дивує, що до людей доходить, лиш коли самі по лобі отримають...
а до того, лиш фантазії і рожеві окуляри
Гидроусилитель руля• 28 июня 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ви звідки це знаєте? Почули від сестри троюрідного брата ?
да весь фейсбук шумел, хоть поинтересуйтесь мнением учителей...
Светка-пипетка• 28 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Сейчас вашу племянницу обвинят в списывании, блате, подсуживании ей и вообще, поступай она заграницу, то никогда б не прошла (проходят дивным образом только те, кто ЗНО/НМТ завалил)
Редиска Я• 28 июня 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Такого бути не може. Що написали, те і отримали
Может. Был случай глюка программы, она меняла ответ, оно само перескакивало. Дети сказали наблюдающему, он лишь сказал, что если заметили, то исправляйте. А если не заметили? А так и было. При отчёте наблюдающий написал, что всё было ок, никаких проблем не было и теперь родители ничего не могут доказать
Запароленое одеяло• 28 июня 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Да я вообще смотрю, все наши двоечники уже там. И всех так заграница ценит.
КохайтесьЧорнобровi• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
в інші роки діти були в рівних умовах.
Кожного року одна й та сама пісня, що тест найважчий і раніше такого не було
Ну сядьте і порозв‘язуйте ті завдання
Мої діти самі готувалися, без репетиторів
Обоє сказали, що математика щороку однакова, але ти або знаєш, або ні
Червона ікорка• 28 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Почему обязательно двоечники, у дочки отличный аттестат и НМТ сдала не плохо, но не достаточно, то бы поступить на бюджет туда куда хочет в Украине и да, заграницей ценят таких как она после физмата , у них уровень математики ниже.
Кили и Манджаро• 28 июня 2023
В мене мала одразу в день НМТ порахувала свої бали.
Зараз подивилася - все точно.
Не ліцей, без репетиторів. Я, навіть, не слідкувала чи готується.
150-160 балів чесні.
Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ну сядьте і порозв‘язуйте ті завдання
ваші діти молодці, навіть не буду сперечатись

якого числа здавали?
а раніше дійсно не було, бо не сиділи по 2 години у сховищі, а тест подовжили всього на 40 хв, це так, приклад просто
Светка-пипетка• 28 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ну сядьте і порозв‘язуйте ті завдання
Ну так даже логично подумать, новых законов математики под НМТ не придумывали. Либо ты их знаешь и умеешь применить, либо НЕ знаешь.А заучить решение типовых задач это НЕ знание