Позаземний розум• 28 июня 2023
Как у вас проходит день с ребёнком
Расскажите прям по часах , что делаете ? График и все в этом роде . Интересно расписание ваше с ребенком + домашние дела . Короче обычный ваш день.
А то многи спрашивают от чего так можно уставать ((
Позаземний розум
• 28 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Вік певно теж має значення
Да наверное ну лет до 4 пусть бу6
НеКонец-Света• 28 июня 2023
Я родила дітей, коли мені було 26 і 28. Морально рано ще було в 26. Тому я сама собі ускладнювала життя багатьма заморочками.
Мені зараз 35. Багато що робила б інакше.
Точно так не парилась би домашніми справами, не намивала ночами поли б і не пекла торти і пироги всякі.
Багато часу було втрачено на оце все неважливе. Шкодую
Заикальница• 28 июня 2023
Как обычно,дети самостоятельные,не требуют нянек.Сами разогрели еду,сами погуляли.Эиву обычной жизнью независимо от детей
Позаземний розум
• 28 июня 2023
Ответ дляЗаикальница
Я за маленьких спрашиваю до 4 лет
Доктор Хаос• 28 июня 2023
Вранці відвела в садок, ввечері забрала. Годину погуляли, годину на мальтики та купання.
НеКонец-Света• 28 июня 2023
Автор ви краще вкажіть вік саме своєї дитини, було б зрозуміліше що ви хочете почути.
Да, цілий день і щодня з дитиною морально і фізично нелегко.
Порою, можуть так вимотать, що нічого не хочеться
Помеха справа• 28 июня 2023
От сьогодні. Прокинулись. Сніданок. Заплела косу. Повела в садочок на 08:15. Поїхала на базар. Повернулась додому. Розклала посуд, розвісила прання, склала ліжка. Запустила пилосос. О 10 почався робочий день. Поки перерва буде, поставлю в мультиварку тушити мʼясо. Зварю гречку.
О 18:00 заберу з садочка. Підемо в парк гуляти. Додому десь о 21 повернемося. Поїли, почитала , помилися і спати
Заикальница• 28 июня 2023
Ответ дляПозаземний розум
Я за маленьких спрашиваю до 4 лет
Вы это не писали в посте видно декрет вам не на пользу
Позаземний розум
• 28 июня 2023
Ответ дляЗаикальница
Я одному с комментариев там выше написала
НеКонец-Света• 28 июня 2023
Ответ дляПомеха справа
Завжди заздрила в кого діти в садок ходять. Дітям, звичацно, не заздрила. А от батькам дуже зручно.
Мої майже не ходили, хворіли безперервно, то карантини, то війна. Так до школи і просиділи зі мною
Ольчик1998• 28 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
В мене так само, донька відходила місяць, заболіла ковідом, виписали 22, 23 пішла в садок, 24 пішла та вернулась додому одразу.. зараз не ходе, їй скоро 5 років
Помеха справа• 28 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Та дитині там добре. Вона щаслива. Спілкується з подружками, постійно щось клеїть, вирізає, вчора вʼязати вчилися.
Це краще, ніж вдома нудитися
Моей 2.3
7 встаём, умываю и переодеваю ее и купаюсь и мою голову сама
Потом вместе вешаем белье постиранное, готовим 9аатрак, едим (обычно омлет, она помогает мешать и класть ингредиенты). Она ест дольше, я успеваю помыть посуду, можем смотреть сериал пока это все происходит. Это все где то до 8.30-9
Дальше или у меня пара рабочих часов (дочь с мужем/почасовой няней) или мы вдвоем: я убираю/глажу/готовлю, она или помогает или занята своей игрой.
11.30-12 и до 13.00-14.00 спит, я лежу или у телефоне или тоже сплю)
Потом пару часов на чуть поиграть (пазлы, книжки читаем, рисуем) и обед.
Дальше или моя работа и няня (они гуляют), или муж гуляет, или едем на пляж, в детский центр, на площадку, в магазин
19 ужин, потом душ
20 спит
Я ложусь где то в 23, до этого вечер с мужем, или дом дела, или просто почитать могу
19 ужин, потом душ
20 спит
Гуляю босоніж• 28 июня 2023
Дочке 3,3. Вчера.
Встали в 8, завтрак, гигиена до 9 часов. С 9 до 10 уборка и поставили варить суп на обед в мультиварку, фрикадельки свои были заморожены, брокколи заморозка, нарезала луковицу, картошину и морковку. С 10-12 гуляли в парке, дочка каталась на велике по площадке вокруг скамейки, где я сидела и составляла заказ в сильпо на продукты, одним глазом присматривала. Потом перешли на качели, а я здесь посидела немного. В12,30 вернулись, пообедали, с 13,30 до 15 она спала, я заложила стирку и ужин в духовку, потом валялась на диване с телефоном. С 15 до 16 проснулась, играла с куклой сама минут 30, потом полдник сырочек машенька и печенье, ягоды. И поехали на танцы. С 17 до 18.30 она на танцах, я читала книжку в телефоне)). После танцев поехали встречать папу, прогулялись вместе, в 19 вернулись, поужинали. Курьер привез продукты. Потом муж занимался с дочкой, потом мыл и укладывал спать, я сходила в салон по записи, в соседнем доме, сделала маникюр. Вернулась в 21, дочка спит, мы с мужем посмотрели фильм, гигиена, секс, гигиена, спать))
Гуляю босоніж• 28 июня 2023
Хочу добавить. Я не устаю, если здорова. У меня больмень порядок, всегда есть еда и чистая одежда. Но муж помогает с дочкой и на выходных один день полностью мой, с ребенокм муж.
Щедрик• 28 июня 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Ви дитину пару годин в день бачите, і то мультики включаєте? Цікаво, чим занятті самі, інтернетом?
Цигарний шланг• 28 июня 2023
Встаю в 6, ребенок в6:30
Лёгкий завтрак
Едем в бассейн на тренировку 8-9
После тренировки в машине ребенок может вздремнуть минут 15
Второй завтрак
10-11- готовлю обед и ужин ( обычно готовлю на 2-3 дня)
11-13- прогулка
13- обед
13:30-16 ребенок спит,а я занимаюсь уборкой, стиркой, глажкой, готовлю материалы занятиям
16- полудник
16:30-17- занятия с ребенком
17-19- прогулка
В 19 приходит муж,уж нет и занимается ребенком. А я иду в зал или просто погулять в тишине.
Около 22 ребенок уже спит, я стараюсь лечь до 23.
В общем, такой день сурка по будням.
Выходные мы поделили, один день муж с ребенком, второй- я
Ну а усталость в основном из-за того,что большинство времени я делаю не то,что хочу,а то, что надо ребенку.
Лёгкий завтрак
Едем в бассейн на тренировку 8-9
Второй завтрак
11-13- прогулка
13- обед
16- полудник
16:30-17- занятия с ребенком
17-19- прогулка
В общем, такой день сурка по будням.
Доктор Хаос• 28 июня 2023
Ответ дляЩедрик
Так. Як лягаємо вже спати, вона купається перша, потім ми йдемо зуби чистити, купатись і тд, вона в ліжку вже сидить щось дивиться. Потім приходжу я, вимикаємо все і разом засинаємо.
Губной рояль• 28 июня 2023
3 роки дитині.
Встаєм в 7:30
Гігієнічні процедури займають хвилин до 30.
Готуємо разом сніданок і одразу обід (каша/м’ясо), це ще 30хв.
Снідаємо, збираємось на вулицю або на заняття.
Йдемо гуляти і/або на заняття (2 рази на тиждень).
Додому десь о 12:15 приходимо, миємо руки, разом робимо салат, поки гріється їжа.
Обідаємо.
Купаю дитину, вкладаю спати (зазвичай вкладається десь до 13:30-14:00, дуже довго сидить за обідом).
Сідаю працювати і паралельно готую шось на вечерю і перекус.
Дитина спить від 1.5 до 3 годин в день.
Прокидається, перекус, погралися разом. Допрацьовую, в 18:00 йдемо на вулицю, гуляємо до 20:00
Вечеря
Купання
Вкладання
В магазин заходимо рідко, за дрібницею якоюсь після прогулянки. Зазвичай роблю раз на тиждень продуктове замовлення з доставкою.
Втомлює рутина, дитячі психи і істерики, постійна напруга встигнути всі домашні справи і попрацювати.
Всі домашні справи або зранку між ділом (закинути прання, запустити робот пилосос), або після денного сну до прогулянки.
Встаєм в 7:30
Обідаємо.
Дитина спить від 1.5 до 3 годин в день.
Вечеря
Купання
Вкладання
Я тертий жук• 28 июня 2023
Зайшла почитати коментарі, щоб впевнитись, чи я точно ще неготова до дітей?
Так, ще неготова))
Губной рояль• 28 июня 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Так, ще неготова))
Ніхто до цього не готовий) але ті хто думають шо буде просто - дуже сильно розчаровуються від неспівпадіння очікування і реальності)
Маю натхнення• 28 июня 2023
Ответ дляСтервочка
всі працюють по пару годин в день віддалено, цікаво ким?
Я працюю цілий день, с 9 до 17.00 дитині два рочки, ходить в яслі
Губной рояль• 28 июня 2023
Ответ дляСтервочка
Я працюю повний робочий день, але в мене гнучкий графік і розбитий протягом дня, працюю коли дитина спить вдень і вночі)
Дитина в садок не ходить
Цигарний шланг• 28 июня 2023
Ответ дляСтервочка
Я работала швеей первый год ребенка. Работала ночью, дошла до нервного срыва, спать 3 часа в сутки да ещё и днём, для меня было сверхзадачей
Губной рояль• 28 июня 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Ви працюєте?
Доктор Хаос• 28 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
А чим займаєтесь поки дитина в садочку?
Різними справами. +-однаково. Сьогодні відвела старших дітей до школи, пішла на водіння, повернулась в обід, пропилососила, поїла черешень. Зараз іду забирати середнього сина зі школи. Сьогодні заберу відразу і старшого( зазвичай він сам приходить ввечері о 17.30), бо його треба відвести на др. Вчора в цей час були на плаванні. Завтра також тренування. Тож звільнимось приблизно о 18.00. О 18.30 забираємо молодшу з садочка. Ранішній час до обіду зазвичай це тренування мої, масаж, водіння чи якісь домашні справи. Тому що після обіду мене ніколи немає вдома до вечора. Вечерю готую перед тим як виходити.