Пліснявілий сир• 28 июня 2023

Чим можна вимити грибок(чорний) на швах між плиткою у ванній кімнаті?

Доместос, сіф , сан клін не беруть. А з кожним днем ті шви чорніше і чорніше. У ванній працює вентиляція, все витягує. При прийняті душу,пари немає, все витягує вентилятор. Але ці страшні шви, мене просто це бісить.
Можливо порадите чи засіб, чи суміш заколотить якусь...
Допоможіть будь ласка порадою.
Всім мирного неба 🇺🇦
Natalyfoxyn• 28 июня 2023
Оцетом
Поліпривіт всім• 28 июня 2023
Звичайна білизна або Саво від грибка
енигма• 28 июня 2023
Підтримую саво або білизну,але треба залишити хай трохи постоїть,воно само відійде
Поліпривіт всім• 28 июня 2023
автор білизну в пульвік залийте попшикайте і хай стоїть.
Лама_мама• 28 июня 2023
нічим, трохи посвітліє, але не відмиється повністю
dnc• 28 июня 2023
якщо вирішити це питання, то тільки замінити шовну замазку
Нічого вдягти• 28 июня 2023
Хлорка
Moon shine• 28 июня 2023
Домол від плісняви в Ватсоні. Попшиеали і вийшли..бо термоядерне. Все знищує
Жертва интернета• 28 июня 2023
Savo
Да будет так• 28 июня 2023
Парогенератором.
Федорино Горе• 28 июня 2023
Средство от плесени. Они все на основе хлорки. Брызгаете и сразу бумажным полотенцем все вытирается.
Lena_Ma• 28 июня 2023
sillit bang від плісняви у мене спрацювала) навіть шторку з пліснявою повернула в життя, як нова
Великий сатирик• 28 июня 2023
Перетерать швы только. Все эти средства до одного места
Наталія-Ната• 28 июня 2023
Отмыла уксусом яблочным, из пульвилизатора брызгала, оставила на часик; потом щеткой. Хотела Саво, но в еве не было, а так покупаю средство в Авроре от плесени для плитки и красота
автор Пліснявілий сир • 28 июня 2023
Дівчата дякую величезне!
Natasikkk• 28 июня 2023
Доместосом, синя банка прекрасно вивела. Залила і залишила на ніч - ні слідочку.