Пліснявілий сир• 28 июня 2023
Чим можна вимити грибок(чорний) на швах між плиткою у ванній кімнаті?
Доместос, сіф , сан клін не беруть. А з кожним днем ті шви чорніше і чорніше. У ванній працює вентиляція, все витягує. При прийняті душу,пари немає, все витягує вентилятор. Але ці страшні шви, мене просто це бісить.
Можливо порадите чи засіб, чи суміш заколотить якусь...
Допоможіть будь ласка порадою.
Всім мирного неба 🇺🇦
Допоможіть будь ласка порадою.
Всім мирного неба 🇺🇦
Moon shine• 28 июня 2023
Домол від плісняви в Ватсоні. Попшиеали і вийшли..бо термоядерне. Все знищує
Федорино Горе• 28 июня 2023
Средство от плесени. Они все на основе хлорки. Брызгаете и сразу бумажным полотенцем все вытирается.
Наталія-Ната• 28 июня 2023
Отмыла уксусом яблочным, из пульвилизатора брызгала, оставила на часик; потом щеткой. Хотела Саво, но в еве не было, а так покупаю средство в Авроре от плесени для плитки и красота