ЕваАдамівнаРайська• 29 июня 2023

Новини, щодо відстрочки військовозобов’язаних.

‼️В Україні можуть звузити коло військовозобов´язаних осіб, які мають праву на відстрочку від мобілізації.

Йдеться про тих, хто має родичів з інвалідністю.

Відповідний законопроєкт № 9342 був схвалений 28 червня.

У документі змінюється норма, що відстрочку від мобілізації отримують військовозобов´язані, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи.

Нова правка визначає, що відстрочку можна буде оформити лише в тому випадку, якщо в родині військовозобов´язаного не має інших працездатних людей, хто може доглядати за особою з інвалідністю.
snp-85• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
а от скажіть, тільки чесно, шо б ви обрали: щоб були живі ви, ваш чоловік, діти, батьки, але співали гімн росії або гондурасу (неважливо) чи шоб всіх вбило (кого на війні, кого ракетою, кого радіацією) зато вільні і незалежні. мені здається вибір очевидний для всіх, але мало хто наважиться вголос його озвучити...
Я б хотіла, щоб всі наші люди були живі, і щоб цього страшенного лиха не було. Я перша, хто хоче, щоб усе припинилось, щоб повернулись мої рідні, мій чоловік. Щоб нормально жити. Але знаєте, коли все б було так просто, просто співати гімн расії, тай всьо… Але це не просто, взяти перекраситись, це не просто…. Згадайте що було в Бучі. Так би і було навкруги. Брат був на звільненні Житомирщини, та Херсонщини, від людей наслухались, що творили асвабадітєлі. Я б не хотіла, щоб по мою доньку школярку, приходили рузкіє мальчікі 40 рочків. Вони просто нелюди, чорти у всіх розуміннях цього слова, я неперебільшую.
Тому не треба оці маніпуляції тут влаштовувати, наша влада дійсно винна, що у нас так багато зрадників при ділі, так як і винні ми зі своєю толерантністю. Але не ми спровокували це страхіття!
Ирина_Б_• 29 июня 2023
это касается и мужчин у кого ребенок с инвалидностью?
Yuliya-af7f• 29 июня 2023
Резюмуючи: у кого рідні на фронті, ті хочуть, щоб інші також там були без винятку; а у кого рідні поруч - ті нізащо не відпускали б. У кожного своя правда. Кожного можна зрозуміти.
Suum cuique, як казали римляни.
snp-85• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
а ще краще, попитайте в чоловіка, він по любому бачив розірваних побратимів. чи хотів би він на їх місці побачити свого сина, зато нескореного? от чесно тільки. без емоцій.
А ви би хотіли, щоб по вашого сина прийшли вагнери, гвалтувати його втрьох?
lisenok_8282• 29 июня 2023
Ответ дляsnp-85
який вихід? я знов задаю питання, коли закінчаться чоловіки (фізично) шо далі буде?
lisenok_8282• 29 июня 2023
Ответ дляsnp-85
ще хотіла сказати, у нас рідні в Мелітополі. так, вони подавлені вкрай, життя важке, вони в пастці, але вони моляться на те, шо в них нема того жахіття ракетного , як на іншій території України.
snp-85• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
Ну то їдьте до них! От у вас все і закінчиться, а ще краще в расєю.
А мої друзі з Донецька, вони були там дуже при грошах, багато бізнесів мали, їх двічі грабували асвабадітєлі. Одного разу так побили, що ледь не вбили. Вони чогось вчити гімн срасії не хочуть, бо дуже від того постраждали.
lisenok_8282• 29 июня 2023
Ответ дляsnp-85
не треба мене виганяти нікуди. я намагалася щиро, без лукавства поговорити про це. але, знов одні емоції і більше нічого.
Миззери• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
мені цікаво шо вони ще придумають, коли чоловіки в Україні просто почнуть закінчуватися
Женщины пойдут видимо
WhiteWidow• 29 июня 2023
Ще не проголосували. І ще будуть поправки.
snp-85• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
Ну то що ви пропонуєте? Чоловіки на фронті закінчаться, це факт. Ви вважаєте, що те що триває війна, винна наша влада. Вважаєте, що не треба оборонятися, треба здатися. До рашки ви їхати не хочете, хочете щоб рашка була тут. Які у вас варіанти?
avicber• 29 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
так не только многодетные. Это вообще глобальная проблема будет, как вернуть украинских детей потом домой. И это огромная задача для государства. Потому что если дети не вернутся, у нас тут будут Ашоты и Пашоты через 10 лет.
Не забываем, что выехало много с мамами. И чем дольше война, тем больше шансов, что мама там начнет новую жизнь и уже не вернется

Многие многодетные не выезжают. Мне иногда кажется, что наша страна вообще не думает дальше чем завтра. И как они будут всех возвращать
💯
чир• 29 июня 2023
Ответ дляИрина_Б_
Нет. Речь о жене-муже, родителях жены-мужа.
lisenok_8282• 29 июня 2023
Ответ дляsnp-85
нічого собі, як ви придумали. вам би казки писати. оце все, шо ви написали - це лише ваші видумки. я задала питання і хотіла почути відповіді різних людей. та ви вже мене на росію виселили, в зрадники записали і т.д. добре, нехай так. але, зазвичай, отакі емоційні люди, які б´ють себе кулаком в груди, тікають від війни перші, бо жити хочеться все одно.
snp-85• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
Ну то що ви пропонуєте?
Я нічого не вигадала, все ваші трансляції тут в темі.
lisenok_8282• 29 июня 2023
Ответ дляsnp-85
Ну то що ви пропонуєте?
я нічого не пропоную і не збиралася пропонувати. я спілкувалася просто, вірніше, намагалася спілкуватися.
Marinka152• 29 июня 2023
Ответ дляRey_555
Яких дітей? Дорослі дядьки собі поступили масово в ВНЗ і тепер насолоджуються цим життям по-максимуму, приходячи лиш за сесії гроші віддати. Нехай зроблять обмеження просто по віку, наприклад до 23 чи 25 років. До цього часу вже всі встигають навіть магістратуру закінчити. А коли хтось в 30-50 поступає - ну то це вже ясно просто, щоб відкосити. То не моє діло і я проти такої масової примусової мобілізації, як зараз. Але чого одні насолоджуються життям по повній, їздять по Буковелях і розказують, як вони легко відмазались, бо поступили. А інших або запихають в бусики і потім везуть на фронт. Або єдине, що лишається то 90% часу вдома сидіти, щоб не опинитись в тому варіанті, що реченням раніше.
А чого за вас,дорослу тітку, той дорослий дядько - студент от прямо зобов´язаний загнутися в окопі.і це майже на 💯 відсотків,бо воювати він не вчився, про військову справу уявлення немає, грошей,щоб зібрати себе на фронт теж.То якомусь чоловікові піти побиратися по людям,потім на вірну смерть піти,щоб ваш зад захищати, бо ви тут сталіністка блін вже вирішили,що раз 35 років має, то яке там вчитися! - піди і здохни,поки такі от жіночки як ви на форумах сидітимуть і патріотичні картинки постити будуть! Не багато на себе берете?Проти масової мобілізації кажете?- але ж не за свободу вибору всім, а по вашому нехай згниють усі?
Marinka152• 29 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
Вони не гірші. Не придумуйте
Їх просто менше.
В мене у куми троє дітей. Там нереально самій з ними справитись. Без допомоги. Це фізично нереально, а як там працювати, я взагалі не знаю.
В мене також двоє, з двома реально. Важко, але реально

Плюс з точки зору демографії ми з вами не дали прирост населення країні, і у кого троє, дали
Ну то ок, подивіться на це так... дійсно, справитися не реально,але це їх свідомий!!!вибір.Це не інвалідність,яку людина не обирала! Тому,як на мене, то оце ’артисти,багатодітні і т.д.’ за вуха притягнуто, аби ще більше розділити людей, щоб бачили несправедливість і між собою гризлися.
Бо ’ рабів до раю не пускають’ - право вибору повинні мати всі! Це не середньовіччя,щоб цар вирішував, кому йти на смерть, а кому тим часом статки вирощувати на війні!
автор Ukrainika • 29 июня 2023
З кожним днем все більше впевнюсь, що в 2019 українці зробили найпомилковііший вибір в історії…
Читака• 29 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
Якщо це не трійнята,тоді у мене питання до матері- чому жінка народжує бездумно дітей і не розраховує на власні сили? Завтра її чоловіка зіб´є ,не дай бог,машина,що далі?
Я завжди думала,що розумна жінка народжує стільки дітей скільки сама може підняти,ні? Знову повторюсь,трійнята не рахуються,але таких сімей не так багато.
Жінка мала спланувати, що буде війна і вона залишиться вдовою? Ви серйозно прирівнюєте вірогідність смерті на передовій до вірогідності бути збитим машиною?
автор Ukrainika • 29 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Наївність…
Монобільшість. вже схвалено.
ShellyBelly• 29 июня 2023
Ответ дляЧитака
Жінка двох дітей теж має спланувати,що її чоловіка вб´ють?
Ніхто ще не дав мені відповідь,чим тато двох дітей відрізняється від тата трьох дітей.
І так,я вважаю,що жінка має думати про те(перш ніж народжувати),чи зможе вона підняти власноруч дітей,бо ми всі під богом ходимо. І мене дивує,коли люди не розуміють елементарних речей.
Polz• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
То там є інші жахіття. Ви так пишете, наче там рай в окупації. Нехай дівчата понаписують і як авто, і як квартири віджимають в окупації, і як гвалтують, вбивають. А медицина,освіта.До наших родичів регулярно приходять ´з обшуками´, навіть фото в тел дивляться
snp-85• 29 июня 2023
Ответ дляPolz
Та ви що, така щира жіночка, хотіла просто поспілкуватись і розказати як в окупації непогано і під рашкою взагалі краще, ніж оце все. Вже і дизлайк Вам вліпили
avicber• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
Цікаво, а чому в мелитрлполі немає ? Зсу ж стріляє по містам. І чому в наших містах жахіття? Рашка ж не стріляє по цивільним
lisenok_8282• 29 июня 2023
Ответ дляavicber
вам погано?
lisenok_8282• 29 июня 2023
Ответ дляsnp-85
фантазуйте ще, у вас непогано виходить.
avicber• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
вам погано?
Вашим родичам
Rey_555• 29 июня 2023
Ответ дляMarinka152
Ви якісь дуже хибні висновки зробили з того, що я написала. Я за те, що або всі, або ніхто. Схиляюсь до 2. Мене не треба захищати. Я сюди русню не кликала усі роки незалежності, не розмовляла кацапською і не зачудовувалась їх культурою. Я робила правильно. А те, що більшість робили неправильно - ну то вибачте, мені їх шкода, але бачили очі, що вибирали. За свої вчинки і вибір треба відповідати ЗАВЖДИ. І так, я взагалі не кажу, що я патріот (бо я такою не є, для мене життя і здоров`я дорогих мені людей і моє навіть поруч не стоїть з доволі ефемерним поняттям ’Держава’ та ’Батьківщина’). І мене дивує, як більшість людей самі не розуміють, що вони наробили, а ще й тих, хто непричетний до цього намагаються цькувати. І мені дуже дивно, що такі люди до останнього намагаються скинути з себе відповідальність роблячи якісь дуже смішні кроки. Ви, що дійсно думаєте, що рано чи пізно не прикриють ’лавочку’ з студентами? Війна на роки, відтворення населення 0, а жертви на фронті колосальні (як от наприклад, цими днями гуляло відео, як ’геніально’ розміновують територію під час контрнаступу нашими з хлопцями з ЗСУ просто тому що командир бригади ідіот). Ви не в ту сторону воюєте. Ви свою агресію акумулюйте не проти незнайомки на форумі, а проти русні або нашої корумпованої влади, яка скоро мало того, що знищить чоловіче населення - так ще й з решти останні труси зніме.
Nifertity• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
Коли чоловіки закінчаться, то наша влада або втече, або домовиться, віддасть все одно території. Вони не змогли на початку домовитися, ’хоч з чортом’ чи як там дехто говорив.