Твоя подружайка• 29 июня 2023
Хто перетинав з дитиною кордон з Польщею чи потрібен дозвіл від батька?
Доброго дня.Підкажіть, хто нещодавно перетинав польський кордон з дитиною,чи потрібен дозвіл від батька на виїзд дитини?Їхатиму вперше, розлучена,чоловік живе за кордоном.
На початку війни чула, що дозвіл не потрібен, а зараз одна знайома їхала відпочивати і в неї цей дозвіл запросили.Якщо хтось стикався підкажіть, будь ласка. І якщо колишній за кордоном, як без нього можна зробити цей дозвіл?Дуже дякую
Да, я блондинка!• 29 июня 2023
Якщо їде з мамою, то не потрібен. Якщо з іншими родичами, то потрібен дозвіл ОДНОГО з батьків
Сметчица• 29 июня 2023
Ответ дляmarata
Сьогодні їхала - лише свідоцтво про народження, якщо у вас одне прізвище
Подскажите пожалуйста если знаете, А если с ребенком разные фамилии ?
Вышла второй раз замуж, свидетельства о браке достаточно где видно что фамилию меняла ?
Или еще справку в загсе надо брать о смене фамилии ?
Ответ дляСметчица
Так, достатньо. Я телефонувала на гарячу лінію ДПС.