Stefaniya K.• 30 июня 2023

Кацапи втікають з ЗАЕС! -наше ГУР повідомляє

Росіяни тікають з території ЗАЕС. Персоналу, що залишається, наказали в разі аварії звинувачувати Україну - ГУР. Окупанти поступово покидають ЗАЕС
Згідно з отриманими вказівками, вони мають виїхати до 5 липня

ПОДІЛИТИСЯ:
Окупанти поступово залишають територію Запорізької атомної електростанції. Одними з перших звідти поїхали співробітники ’росатому’. Саме вони керували діями ворожих військ.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. За останніми даними окупаційний контингент зменшує свою присутність на території ЗАЕС. Одними з перших зі станції поїхали троє співробітників ’росатому’, які керували діями росіян. Також рекомендації евакуюватися отримали українські співробітники, які підписали контракт з ’росатомом’.Згідно з отриманими вказівками вони мають від’їхати до 5 липня. Бажаний напрямок – територія тимчасово захопленого Криму. Станом на зараз відомо про від’їзд на півострів начальниці юридичного відділу Манцурової, головного інспектора Штатського та заступника станції Губарева.На території самої ЗАЕС та в місті-супутнику станції Енергодарі поступово зменшується кількість військових патрулів. Персоналу, що залишається на станції, дано вказівку ’в разі будь-яких аварійних ситуацій звинувачувати Україну’, повідомила розвідка.

Буданов про завершення підготовки окупантів до теракту на ЗАЕС
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов у нещодавньому інтерв´ю британському виданню The New Statement розповідав, що ядерні реактори без охолодження можуть розплавитись за період від 10 годин до 14 днів. До аварії на ЗАЕС також може призвести підвищення росіянами напруги на лініях електропостачання до станції.

’План теракту на ЗАЕС повністю розроблений та затверджений. Для прискорення катастрофи вони можуть використати технічні засоби’, - зазначав Буданов
Sanechko• 30 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Яку маячню ви написали (
Як сказати.
У мене рідні побачили всю суть росіян . Ірпінь.
Однокласник( кол шній) мешкав в Бородянці

Mariya Prokhorova• 30 июня 2023
Ответ дляptica
Насправді, це потребує розголосу ці закупівлі.... всі гроші на армію, а насправді.... годують кістками і зморщеними яблуками це все принизливо дуже
Погоджуюся , треба надавати розголос про ці закупівллі , щурів треба труїти
Mariya Prokhorova• 30 июня 2023
Ответ дляSanechko
Як сказати.
а Чорнобиль у вас хтось пережив ?
Sanechko• 30 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
а Чорнобиль у вас хтось пережив ?
Так.
Mariya Prokhorova• 30 июня 2023
Ответ дляSanechko
Так.
Так маєте знати , що різні обставини зараз з станціями !
Запоріжська майже не функціонує зараз , а чорнобильська тоді працювала на повну !
Sanechko• 30 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
а Чорнобиль у вас хтось пережив ?
Додам.
Ті ж самі родичі з ірпіня.
Які в свй час отримали нові квартири в Прип’яті
Sanechko• 30 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Але Чорнобильську зробили через ’ дупу’.
Ось і різниця

Mariya Prokhorova• 30 июня 2023
Ответ дляSanechko
Додам.
Ті ж самі родичі з ірпіня.
Якщо проблем у них немає по здоров‘ю , то поталанило їм )
lilu502• 30 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
А как собаке обьяснить, что нельзя на улицу идти, когда она не своим криком кричит уже???!!! Я вообще не представляю себе этого?! Твари такие делают что хотят, издеваются, убивают, а мы терпим, мир только беспокоится и ничего больше!!! До сраки все эти оон, кресты, магатэ, одни лишь названия, толку ноль! Достали уже просто!!!
я теж про собак подумала😥 це якийсь треш
lilu502• 30 июня 2023
шо за придурки постійно тичуть ці регочущі смайли😡
Sanechko• 30 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Нема.
Ну, щитовидка.
І діти- нормальні.
Хоча- їх ніхто не вивозив примусово.
Але то вже інша історія
Mariya Prokhorova• 30 июня 2023
Ответ дляSanechko
Ось і різниця
Як це через дупу ? То експеримент той був через дупу , совєти полюбляли рекорди ( ті дебили жили під лозунгом ’ чєловєк - цар природи ’
lilu502• 30 июня 2023
Вже й ua animals розмістили на всяк випадок інфу🥹 Щось мені вже не дуже спокійно
zxcvbnm77• 30 июня 2023
Ответ дляMozarella
Будет как будет
Ваш дом, наверное, далеко от ЗАЕС... а мой в 40 км. от ЗАЕС и я надеюсь...
Prervana• 30 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Тут ви попали в ціль. Металургію вже знищили, землі затопили, залишились АЕС, електроенергія це те що ми виробляли і експортували...
Это все было коммунистическое наследие, чем раньше избавимся от всего советского, тем быстрее построим новое и свое
Sanechko• 30 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ньо- ньо😉..
Зась таке говорити
Prervana• 30 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Детям можно обьяснить как раз, а вот собаке, огромной овчарке ,которая три раза в день гуляет, невозможно. Я не представляю что делать. Конечно, другие вопросы тоже волнуют, очень боюсь.
В коридоре кучу навалит. Ужас то какой, по сравнению с ядерной катастрофой
Sanechko• 30 июня 2023
Ответ дляPrervana
Аварія на АЕС- то не є ядерка..
Николь1986• 30 июня 2023
Ответ дляPrervana
Перед этим будет часа 2 проситься, плакать, кричать, бегать, мучаться, испытывать чувство вины, навалит три кучи и обольет все, что можно, лт овчарки много будет мочи. И так не раз за день и не один день. А так да, ничего страшного. И я не говорила, что ядерка фигня.

Ирина_Б_• 30 июня 2023
ну если они ее взорвут то им же будет хуже и тогда Китай точно отвернется от пу. А это похлеще всех 14000 санкций, экономике пздц и переворот. Так что смотрим
Prervana• 30 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Вы правы, это прямо конец света
нинель 1919• 30 июня 2023
Ответ дляИрина_Б_
так они ж скажут,что их там нет и это мы сами
diana32• 30 июня 2023
Ответ дляКорочка Хлеба
А какого года фильм, не находит почему-то
2010 год канада, германия
Байрактарочка• 30 июня 2023
Шо не новина то треш сьогодні. То папір на 3млн грн, то двері в туалеті сховища за 600баксів
Soufit• 30 июня 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Как-то родзадолбали уже. Как только народ успокаиватся- тут же вылазит Буданов и начинает нести чушь.
Де наш рупор перемоги?
Люся!!!📢
Миззери• 30 июня 2023
Ответ дляSanechko
Знаєте, не знаю, як підібрати слова.
Коли радіація- більше шансів вижити, ніж від отих рашиzтських ракет та дронів
Так они никуда не деваются ! Еще плюс радиация
Вы пишете словно мы выбрать можем что хуже
Узница замка ИФФФ• 30 июня 2023
Ответ дляlilu502
А що до звірів? Та домашній живності? У них вибору нема((
nitka83• 30 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
Не має каналів для порятунку
Це інформаційний бізнес
Так було і буде
І все ж, для багатьох українців цей канал став підтримкою. Збори закривав швидко для наших хлопців, всі повітряні раніше за всіх, і не розводив даремно паніку. Хоча б для порятунку нервів. Всі канали це інформбізнес, а найбільші відмивачі грошей, нажаль, міжнародні благодійні кампанії((
Александр_5• 30 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Не реагуйте так на це все. Корупція, як проституція - завжди була і буде. Просто нас готують до того, що керувати нами буде штучний інтеллект
lilu502• 30 июня 2023
Ответ дляУзница замка ИФФФ
так😭