Готова до другої• 30 июня 2023
не виживу, якщо дочка піде до БМ
ми зараз закордоном, вперше живемо вже рік в домі. дочці 7 і дуже подобається.
дома в нас квартира в місті.
а в БМ дім десь 50 км до міста (він теж в місті, але маленькому).
він вже зараз їй каже, що в нього в домі кімната для неї.
він має котів.
посадив дерева.
я не витримаю, якщо вона захоче піти до нього.
живу лише дочкою
дома в нас квартира в місті.
він має котів.
посадив дерева.
живу лише дочкою
кнопкодав• 30 июня 2023
Ох, это сложно.
А что дочь говорит?
Знаю семью где дочь живёт неделю у мамы и неделю у папы, это классный вариант, оба занимаются воспитанием и у двоих есть время на себя.
А что дочь говорит?
Мрію про космос• 30 июня 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Бывший муж
Дякую. Не зрозуміла трішки бо автор пише українською, збило з пантелику ))
Мрію про космос• 30 июня 2023
Ответ дляГола з конопель
Это КЧ по-украински))
Так я б теж наврядчи зрозуміла ))))) дякую))
Гола з конопель• 30 июня 2023
Как взрослая дочь женщины, у которой никаких интересов, кроме детей, не было и нет, скажу, что очень трудно с такой матерью. Ищите интересы, иначе попытаетесь задушить своего ребенка.
И да, она может захотеть и суд примет ее желание к рассмотрению. Но одобрит вряд ли. Мала еще, у нас суды мужчинам не доверяют.
успокойте_Меня• 30 июня 2023
Ребенку, когда живут только им, это не на пользу, как гири на ногах. Найдите себе другое занятие. Мужчину. Замуж. Может еще родите.
Якось так і живу• 30 июня 2023
Авиор це для вас чоловік колишній. А для дочки він тато теперішній. І похвально, що він не забув про дитину.
Домовтеся про спільну опіку. І гостювання у тата на вихідних чи канікулах. Розлучатися можна цивілізовано, щоб діти бачили модель поведінки.
Ля-ля-ля• 30 июня 2023
Может ей действительно будет лучше с отцом? Если Вы только ради дочки живёте с Вами страшно оставлять ребёнка, ведь Вы не в порядке(((
Готова до другої
• 30 июня 2023
Ответ дляSo_so
Она всё равно рано или поздно уйдёт, она не Ваш раб.
Ну и от ’живу лише донечкою’ как можно быстрее.
Надеюсь, Вы троллите.
ну піти, поступивши в гарний вуз чи заміж вийти то одне.
а дитиною піти то тата - то інше
Ответ дляГола з конопель
Так в 7 років хіба має дитина право голосу, з ким жити?
Надежда наш компас• 30 июня 2023
Ответ дляГола з конопель
Приєднуюсь до ваших слів. В якщо вже жити дочкою, то це значить враховувати її бажання і інтереси, а не прикривати цим свою відсутність інтересів до роботи, хобі, особистого життя і т.і
Надежда наш компас• 30 июня 2023
Ответ дляГотова до другої
а дитиною піти то тата - то інше
А як ви так живете своє життя, що дочці не захочеться з вами бути?
Готова до другої
• 30 июня 2023
Ответ дляГола з конопель
а якщо дитина буде хоітти, не захоче зі мною - її що силою тримати?
Ля-ля-ля• 30 июня 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Родить ещё одного, чтобы и ему «гири повесить»? Странный совет для удушающей своей любовью мамы(((
Таким людям нельзя рожать детей. Горе и себе и детям(
Готова до другої
• 30 июня 2023
Ответ дляmymoly
це я наперед переживаю)
Надежда наш компас• 30 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Оце вас заносить
Надежда наш компас• 30 июня 2023
Ответ дляГотова до другої
це я наперед переживаю)
Ви переживаєте, що дочка захоче до тата, але не переживаєте, що дочка не захоче з мамою. Наче одне і те саме, але є нюанс
Готова до другої
• 30 июня 2023
Ответ дляSo_so
А что лучше для Вас, поступить в вуз и больше никогда с Вами не общаться или уйти жить к папе, но также жить и у Вас и общаться?
до вузу ще далеко)
Готова до другої
• 30 июня 2023
Ответ дляАгатаХристя
Едьте домой в Украину
і? щоб пришвидшити це?
Та легко!• 30 июня 2023
В мене двоє. Тато каже що не проти забрати собі. Але розумію що навряд, тому що його нова жінка дуже молода. Але... Якось сіла і подумала: а якщо що? І по перше, я залишуся матір´ю і буду спілкуватися з дітьми і далі. По друге з´явиться купа вільного часу для себе. Тому трагедії не бачу. Навіть інколи думаю що так буде краще. Бо він зараз живе як бездітний, все тільки для себе, а мені голову підняти ніколи: закордон, дві школи в кожного, робота...
Гола з конопель• 30 июня 2023
Ответ дляmymoly
С 10 лет ребенок уже может выбирать, с кем жить, а не просто право голоса. Голос - и в 5 лет заслушают, если будет необходимость.