Заюшка_хозяюшка• 30 июня 2023
Не заплатив за мене у лікарні
Якісь у мене трохи дивні відчуття. Зустрічаюсь з чоловіком. У нас серйозні стосунки. По його відношенню до мене, бачу що любить. Кожну вільну хвилинку дзвонить, пише, летить до мене, бо скучає. Готує мені, коли разом. Всі домашні справи робимо разом. Віддав ключі від своєї квартири, чекає коли я буду готова переїхати до нього. Поки я з ним, я ще жодного разу не діставала гаманець. Дарує квіти, подарунки і т.д. Обговорювали спільне фінансове життя. В його розумінні забезпечувати сімʼю має чоловік, навіть не хоче знати яка в мене зарплата. Одним словом у нас прекрасні стосунки. І от сьогодні мені треба було до лікаря. Він мене привіз, пішов зі мною щоб підтримати. І коли прийшов час розраховуватись на касі, я заплатила сама, він не запропонував. Що це було? Я працюю і заробляю і заплатити самій мені не проблема. Але тепер думаю чому він не захотів платити, коли в інших моментах за все платить сам. Даремно думаю про це чи ні?
Твердая валюта• 30 июня 2023
То можливо хотів перевірити як ви себе поведете в такій ситуації. Я б не парилася взагалі. Тим паче, я так розумію, ви самостійна самодостатня жінка. Чи вас обурило, що він не платить за все, все, що вам потрібно?
Хомо_сапиенс• 30 июня 2023
Дивна у вас реакція. Він не ваш чоловік, і поки ви просто зустрічаєтесь він вам нічого не винен, як і ви йому. З чого ви взяли що він має оплачувати всі ваші витрати?
Заюшка_хозяюшка
• 30 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
Яка сума? Він,може, принципово вважаэ, що медицина безкоштовна
1200 грн. Це приватна клініка. І він знав. І стояв зі мною на касі. Правда читав висновок лікаря в цей момент. Може і завитків. Але і після промовчав
Хтомолодець? Я!• 30 июня 2023
Тут діло не в ньому, а в вас. Наскільки для вас допустима така ситуація. Є жінки які самі за себе платять і впринципі навіть і не задумались би, що мав би він. Є другий тип, для яких обов´язково, щоб за все платив чоловік. Для прикладу, моїй подружці хлопець оплачував в ательє коли їй штани підкладали. Там смішні гроші насправді були, але їй був важливий сам факт.
Якщо для вас це дзвіночок- то краще це обговорити.
Аноним_• 30 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Та ні. Просто говорив, що як почнемо жити разом, то віддасть мені свою картку, щоб я розпоряджалась бюджетом. Але ця ситуація дивна. Я б і так заплатила сама, але думала що запропонує хоча б
Вы не живете вместе. У вас за все время отношений впервые доспался ваш кошечек за ваш поход к врачу. Ничего пока криминального не вижу
Заюшка_хозяюшка
• 30 июня 2023
Ответ дляТвердая валюта
Не збіглися зараз його вчинок з його словами. Говорить що чоловік має забезпечувати сімʼю. А зі мною сімʼю планує. Цікавився навіть розміром мого пальця
Аноним_• 30 июня 2023
Ответ дляОдні думки
Ещё должен сиси новые оплатить)
И носик, губки и скулы. Вы забыли такое важное)) если что, я не за пополам. Но автор как бы перегнула
Аноним_• 30 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Мені гроші не давав ще. Тільки все сам оплачує. Говорить, що коли почнемо жити, то віддасть свою картку, щоб я розпоряджалась фінансами. Але сам мені нічого не дає зараз. От саме сьогодні мені стало якось дивно і не можу зрозуміти як тут правильно навіть реагувати. Сказати йому чи промовчати.
Молчать и наблюдать
ОбережнаЯ• 30 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Піти від нього і забути як страшний сон.
Morskakapusta• 30 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
может он решил вас так проверить перед совместной жизнью.. ну, посмотреть как среагируете, не считаете ли его своим кошельком
Томатико• 30 июня 2023
Жах, я б на таке навіть увагу не звернула,якщо б до цього всього він справді так відносився до мене як описано в пості. Та може у людини з собою грошей не було, провтикав момент,та просто не подумав,що Ви такая цариця,що не зможете сама за себе заплатити. Ви ще один одному ніхто.
Сьогодні Ви,завтра інша. Це його право розпоряджатися своїми грошима як сам того захоче.
Заюшка_хозяюшка
• 30 июня 2023
Ответ дляMorskakapusta
Можливо. Але і провірки для мене тоді теж дивні. Ми відверто розмовляємо про все. Він знає, що я не транжира і бачить це. Навіщо перевіряти. Коли ми будуєм стосунки на довірі. Просто міг запропонувати, я б чесно відмовилася. І все б було ок. Я б і не думала за це.
Бавовнятко• 30 июня 2023
Ответ дляАноним_
Молчать и наблюдать
правильно, щоб передчасно не злякати жертву)))
Нервогенератор• 30 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У нас семью всю жизнь содержит только муж,но только после свадьбы,до этого только кафе цветы ,по мелочи
Гомосноб• 30 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так. От зараз щось готує, бо маю приїхати завтра до нього. Але от думаю що може спитати його що це було? Чи не варто?
Пока не треба. Спостерігайте.
Дівчина Бобула• 30 июня 2023
Автор, не треба нічого казати про цю ситуацію. Якщо прям сильно муляє, то перевірте в іншій ситуації : в аптеці, магазині і т.д і потім, якщо вам не сподобається його реакція і в цих моментах - тоді говорити з ним.
Я не думаю, що він вирішив перевірити вас і саме в лікарні. Думаю, або якраз в цей момент не було грошей стільки з собою або провтикав просто.
Твердая валюта• 30 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
То ви надто прискіпливі. Він не ваш чоловік, щоб вам прискіплюватися до такого. Далі буде..
Гомосноб• 30 июня 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Че то мужика так жалко стало.
Ну вишліть йому букет і пиріжків напечіть, сердобольна ви наша.
Аноним_• 30 июня 2023
Ответ дляБавовнятко
😂😂ну, это лучше переть сейчас с допросом на тему ты что не оплатил за меня у врача.
Заюшка_хозяюшка
• 30 июня 2023
Ответ дляЗабула що?
Сколько вместе?
Два місяці всього. Але в нас все швидко пішло, іскра зразу була. Уже чекає коли переїду
Злюка бобер• 30 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Давайте адрес, заодно и ссылку на тему скину, пусть почитает с кем жить собирается
Аноним_• 30 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
😂😂😂😂ой. Что-то мне стало очень смешно
Morskakapusta• 30 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
ну тоді х*1 знає взагалі.
Злюка бобер• 30 июня 2023
Ответ дляАноним_
😂😂😂😂ой. Что-то мне стало очень смешно
Искра пошла сразу, как карту пообещал
Твердая валюта• 30 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Квартиру вам ще не купив, щоб ви часом не образилися за 2 місяці? 😀
ОбережнаЯ• 30 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Та тут пів советчиці такому вишле і не лише пиріжки
Контакти ж автор не дасть.
Буде мурижити бідаку до останнього
Контакти ж автор не дасть.
Буде мурижити бідаку до останнього