сказочное_Бали• 01 июля 2023
Допоможіть будь-ласка хто вміє гадати.
Що мені не договорює чоловік?
Які у нього почуття і плани на майбутнє?
Зі своїми почуттями я також не можу розібратися.
Чи є у нас майбутнє щасливе?
Дуже буду вдячна за допомогу.
Чи є у нас майбутнє щасливе?
Дуже буду вдячна за допомогу.
Nika Vision• 01 июля 2023
Це моя робота, яка потребує навичок, зусиль, та часу. Тож вона має буте оплачуваною
Цикавенная• 01 июля 2023
Ответ дляNika Vision
ваші розцінки?
Nika Vision• 01 июля 2023
Ответ дляЦикавенная
ваші розцінки?
Все залежить від складності питання та часу опрацювання Вашої проблеми. Відповідно питань вище, вартість - 500 грн за півгодини (це бесіда + розклад на відносини з виходом з ситуації)
irina chizh• 02 июля 2023
Могу сказать вкратце. Вижу, что есть некая опасность. Будете стоять перед выбором. Скорее всего, расстанетесь или будут очень серьезные проблемы.
сказочное_Бали
• 03 июля 2023
Ответ дляirina chizh
Я сейчас и стою перед выбором. И проблем уже хватает. Что делать не понятно. Человек не договаривает о планах, чувствах.