Смайликівна• 02 июля 2023
Кому призначали транквілізатори, як вони діяли?
Неврогол призначила Бофозол, сильно нудить, голова болить, постійно сплю, причому заснула, годину поспала, проснулась щось поробила і знов спати тягне, нічого робити не можу.
ЯблокоРаздора• 02 июля 2023
Попробуйте уменьшить дозу и поднимать ее постепенно. Или изменить время приема
Смайликівна
• 02 июля 2023
Ответ дляБез комплексів
и настр й и заспокийливе и дуде дуже приэмне на смак
Я сухеньке люблю
, але з моєю закускою поки несумісно
МельничукОля• 02 июля 2023
Якщо, є тривога, і ті симтотоми, що були, то ви, на правильному шляху,він діє поступово, від 2-х тижнів стане краще , за 1 місяць краще.
Смайликівна
• 02 июля 2023
Ответ дляМельничукОля
Так, призначили при тривожному стані, але хожу, як чумна, нічого толком робити не можу, тупо сплю.
Добра всем!• 02 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
Транквилизаторы это не лечебный препарат,а снятие симптомов.Я диву даюсь,как их назначают всем подряд.Вам нужен антидепресант с седативным эффектом,но не активирующим.Неврологи это не психиатры и назначают препараты пальцем в небо,тупо по инструкции.
Без комплексів• 02 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
Я сухеньке люблю
, але з моєю закускою поки несумісно
Ароматне..несолодке тай не кисле