-Ань-• 02 июля 2023

Злочинці (не росіяни) ходять по українських хатах і погрожують українцям

https://www.tiktok.com/@y_a_rosl_av/video/72509190...
Ось таке беззаконня на нас чекає, а може іще й гірше, якщо і далі всі будуть мовчати . А потрібно об´єднуватися з сусідами , друзями, однодумцями, бо переловлять по одному і утилізують свої своїх!!! Зверніть увагу, це не росіяни зайшли, а свої вже ходять по хатах!
Погрожують людям, забороняють людям знімати відео у власній хаті!

Люди, щоб захистити себе читайте Конституцію України:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
""Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.""
Кузякин• 02 июля 2023
Уже есть тема.
wer-inn• 02 июля 2023
Советчица как та мартышка, как разорваться на умных и красивых.
чир• 02 июля 2023
В настоящий момент видео недоступно. О чем там?
Марипосса285747• 02 июля 2023
Так , а что там? Кто ходит? Непонятно
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Вы хотите поговорить о беззаконии? Так оно проявляется не только в этом.
автор -Ань- • 02 июля 2023
https://vm.tiktok.com/ZM2aHE9k2/
автор -Ань- • 02 июля 2023
Ответ длячир
https://vm.tiktok.com/ZM2aHE9k2/
автор -Ань- • 02 июля 2023
Ответ дляRonia Aronia
Пора вчитися захищати себе. Щоб вам у вашій власній хаті сторонні особи не вказували, що робити і що не робити.
Elena755• 02 июля 2023
Ответ для-Ань-
https://vm.tiktok.com/ZM2aHE9k2/
Ссылки без описания запрещены
автор -Ань- • 02 июля 2023
Ответ дляElena755
Ссылки без описания запрещены
Це ще одна спроба виложити ссилку. В темі перша ссилка не відкривається.
ura1981• 02 июля 2023
А злочинці де, погрози де?
Ухилянт тікає від воєнкомату...По хребті палкою таких два раза і нехай не передку москалям розказує що вони не мають права в нього стріляти
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Ответ для-Ань-
А за пределами хаты, значит, можно?
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
А злочинці де, погрози де?
Вы понимаете, что своим мнением вы поддерживаете беспредел?
автор -Ань- • 02 июля 2023
Ответ дляRonia Aronia
А за пределами хаты, значит, можно?
Порушувати ваші права, знущатись, погрожувати, катувати не можна ніде. А захищати себе можна скрізь.
Ті покидьки в формі мабуть не зразу в хати стали вриватись. Мабуть спочатку на вулицях на людей кидались, люди терплять - то чому б не зайти в чужу хату покомандувати.
автор -Ань- • 02 июля 2023
Ответ дляura1981
А злочинці де, погрози де?
Воєнкомати розформували в 2007 році!!!
tarria• 02 июля 2023
Чучело пузатое ворвалось без приглашения и семечки жрет в чужом доме. В Конча Заспе в маеток так бы зас**ло вваливаться. Само нехай на передок идет
автор -Ань- • 02 июля 2023
Ответ дляura1981
А злочинці де, погрози де?
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Ответ для-Ань-
Я могу очень много рассказать о нарушениях прав человека за последние 10лет. И что? Меня забанят, комментарии удалят, все останутся при своём мнении, и в условиях все того же беспредела и незащищенности.
ura1981• 02 июля 2023
Ответ дляRonia Aronia
В чому безпрідєл?
Він хотів посвідчення йому показують а він чогось тікає і за жінкою ховається...’мужик’ бляха муха
ura1981• 02 июля 2023
Ответ для-Ань-
Де на відео погрози знущання і катування?
автор -Ань- • 02 июля 2023
Єдиний державний реєстр судових рішень:https://reyestr.court.gov.ua/Review/107677336
ТЦК не існує!
kopi• 02 июля 2023
Ответ дляКузякин
Уже есть тема.
Вже відео немає, заблоковано.
Astrid78• 02 июля 2023
Ответ дляRonia Aronia
Ну а шо, ее же не заберут и по башке палкой не дадут, мужчины для нее не люди а рабы. Вот если бы ее лично огрели палкой и в хату вломились, то вой бы стоял знатный.
mitoto• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
В чому безпрідєл?
Угу... ТЦКашник каже, що він міліція))) Яке посвідчення??
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Ответ дляAstrid78
Не сомневаюсь в этом.
ura1981• 02 июля 2023
Ответ для-Ань-
Воєнкомати розформували в 2007 році!!!
Довго думали?
Тобто по суті нічого сказати?

І як ви ще до грІматики недоколупалися
Argesha• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
А злочинці де, погрози де?
Ви вже на передку, москалям щось розказуєте?
автор -Ань- • 02 июля 2023
Ответ дляkopi
Вже відео немає, заблоковано.
В темі ссилка не працює, в темі пост №6 робоча ссилка.
ura1981• 02 июля 2023
Ответ для-Ань-
https://www.youtube.com/watch?v=q0wpTIv2rcs
Тобто всіх кого призвало ТЦК на фронті перебувають незаконно?
Тобто вони там в статусі найманців/терористів?
Ну значить треба терміново всіх повернути з передка/армії і привати повтрно!!!
Кузякин• 02 июля 2023
Ответ дляkopi
Вже відео немає, заблоковано.
Есть в тг