Добра, коли сита!• 02 июля 2023

Підлеглі вирішили що зможуть мною помикати, не вийшло - жаліються шефові

Я зам шефа. І вони чомусь вирішили що я буду доброю ...що буду вестись на все що вони мені розказують - лапшу на вуха вішають. А не тут то було. Я не ведуть. І гну свою лінію - щоб робили так як я кажу і крапка. Так вони кожне моє рішення обжалують шефові тепер. Мовляв і тут не так і то не то все.

Що б ви робили в цій ситуації?
Я не збираюсь йти у них на поводу. А також як все це виглядає зі сторони для шефа, чи не вплине це на його ставлення до мене. Хоча у нас також специфічні стосунки - поки вигідно і йому і мені наша співпраця - все добре. Як тільки вигідно тільки комусь одному із нас, а іншому ні - починаємо сваритись.
Кудлата хмаринка• 02 июля 2023
В Вас з шефом супер стосунки. Такі й повині бути. З колективом поводите себе правильно. Шефу сказати хай шле їх лісом, або самому доведеться робити вашу роботу).

побольшомусекретику• 02 июля 2023
По догані вліпити із записом у трудовій.
Стануть, як шовкові.
Не подобається - нема незамінних .
Мона_Лиса• 02 июля 2023
Дайте шефу і робить на роботі що заманеться :)))
Самохвалова• 02 июля 2023
Ну, вас пытаются прогнуть. Если вы считаете, что правы, стойте на своем. Шефу это быстро надоест, он их сам выпроводит.
автор Добра, коли сита! • 02 июля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Серйозно? От же не думала що прям супер
КохайтесьЧорнобровi• 02 июля 2023
А підлеглі звичайні, не родичі шефа?
Ждун с Нибиру• 02 июля 2023
ну прям не можна піти людям назустріч. ви черства людина.
ПотеряласЯ Я...• 02 июля 2023
Правильно робите. Поговоріть із шефом і спитайте його думку.
КучМала• 02 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Стануть, як шовкові.
Не подобається - нема незамінних .
Вліпити догану - потрібні підстави. А не просто захотіла - вліпила.

Кудлата хмаринка• 02 июля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Серйозно? От же не думала що прям супер
На роботі вам та бути вигідно, якщо ні, то нема чого туда ходити). Тому дуже добре, що в вас такі стосунки і вигода стоїть на першому місці!
Коханозадовільна• 02 июля 2023
Підлеглі бачуть, що шеф вас не цінує або не поважає
побольшомусекретику• 02 июля 2023
Ответ дляКучМала
Якщо підлеглі не виконують її завдання, то не є приводом до догани?

А по факту, до всього можна причіпитись.
В даному випадку шефу буде простіше звільнити автора, ніж всіх підлеглих. Шкода, що вона цього не розуміє.
Copy-Paste• 02 июля 2023
А с чего Вы так уверенны что именно так как говорите Вы и должно быть? Я бы бежала с такой работы, так как ценю человечность и уважение в коллективе)
автор Добра, коли сита! • 02 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А підлеглі звичайні, не родичі шефа?
Ні, не родичі. Всі чужі люди
автор Добра, коли сита! • 02 июля 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я йшла кілька разів на зустріч. Потім виявилось що вони мене обманули. І шеф про це розказав мені, як зайшла про то мова. Ось так...
автор Добра, коли сита! • 02 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику

Не буде йому простіше. Окрім того це той ще..жук) не звільнить він нікого
автор Добра, коли сита! • 02 июля 2023
Ответ дляCopy-Paste
У мене є на те причини) тут розписувати вже не буду)
Tammy21• 02 июля 2023
У вас неадекватна команда чи ви перегинаєте? Якщо перше, то я б тікала, чи найбільш чудесатих позбавлялася бо саме керівник відповідає за дурість підлеглих, а от якщо друге, то скоро побіжать від вас.
Баба_Воля• 02 июля 2023
Я теж три місяці як керую новим колективом. Хотілося по-людськи, але бачу, що прийдеться включати стерво. На жаль (((

Стрекозей• 02 июля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну так и как мы можем принять на веру вашу версию как единственно правильную не зная подробностей?
Copy-Paste• 02 июля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну вот первое впечатление что Вы самоутверждаетесь, таким людям только дай дорваться до власти. Но я могу ошибаться, потому что того что написано в теме мало чтобы понять кто из вас прав🤷🏻‍♀️
Первоклашка Я• 02 июля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Ні, не родичі. Всі чужі люди
ну так а шо они хотят ? конкретно
Сиджу тихенько• 02 июля 2023
що б розуміти стратегію поведінки, треба розуміти їто ви є , яка ваша посада?зам діра де? в магазині чи у великій компанії
Единорог помог• 02 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Стануть, як шовкові.
Не подобається - нема незамінних .
Що це за гестаповські методи? За який хрєн догану?))
А незамінні є, кожна людина незамінна. І перед тим як цей баян співати, поцікавитися кому належить і при яких обставинах була сказала ця фраза. Ви її після цього забудете назавжди
Капитанша• 02 июля 2023
Ответ дляTammy21
Яка ще команда. Таке враження,шо це державна кантора,де з 9 до 10 п´ють каву,і наносять макіяж а потім в 17-45 вже на низькому старті додому. Того і інтригують проти автора.
автор Добра, коли сита! • 02 июля 2023
Ответ дляСтрекозей
Я сюди не на суд прийшла - аби ви виносили вирок хто правий, а хто ні із нас. І точно не виправдовувати якось перед вами свою позицію поясненнями.
Все що хотіла я вже почула, дякую.