Милая девочка Лиза• 03 июля 2023

Як ви ставитесь до багатодітних?

alinka0908• 04 июля 2023
Серед знайомих багатодітних всі забезпечені, дітей 4-6, сама хотіла мати 4, але не вийшло))) якщо є бажання і можливості - чудово
автор Милая девочка Лиза • 04 июля 2023
Ответ дляalinka0908
І я про це…якщо є бажання та можливості…
personality• 04 июля 2023
Взагалі не розумію чому до них хтось якось має ставитись. То їх проблеми.
Oks_kis• 04 июля 2023
А что с ними не так, что нужно особое отношение?
Ksenia-e9d7• 04 июля 2023
К неблагополучным, типа ’ не знала, что беременна, пока не родила в туалете’ с презрением и отвращением. На остальных, вообще фиолетово
alinka0908• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
дуже добре.
В вас в церкві навчають, що не можна користуватися контрацепцією? Чи по бажанню?
постою_послушаю• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
я часто бачу такі сім´ї.
Про Вас я знаю. И я уверена, что в Вашем окружении эти немьи не неблагополучные, как описывает автор, правда ведь?
Пикарда• 04 июля 2023
Ответ дляКалиопа
Якщо діти доглянуті, виховані, навчаються, розвиваються, батьки їх люблять і займаюттся ними, то із великою повагою, приємно дивитися на такі родини. Якщо просто батьки плодяться як кролі, не думаючи про майбутнє і самих дітей, то із співчутям до дітей і зневагою до батьків.
Особисто я не знаю таких багатодітних. Кого знаю - діти невиховані, не доглянуті, якщо нога виросла і не влазить у взуття, купівлю нового відкладають до останнього, в сім´ї сварки, живуть всі на купу.
Семицветка• 04 июля 2023
Если нормальная семья, то нормально. А вот если трижды мать-одиночка
Svitlo_• 04 июля 2023
Ответ дляalinka0908
Не можна
S-V-T• 04 июля 2023
Дуже добре ставлюсь, як правило, приємно вражена такими м´ї м
СИРЕЛИ• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Найбільша сім´я яку я знаю особисто
https://www.youtube.com/watch?v=3aaVuVLSNeg
ого ! сколько их там ? и почти все девочки.
alinka0908• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Не можна
І всі дотримуються?
ОленаЯ• 04 июля 2023
З повагою, якщо сім´я благополучна.
dahashutka19• 04 июля 2023
Як і до всіх людей. Є і хороші і погані. Доречі, є знайома знайомих так би мовити. У них 5 дітей. Всі охайні, постійно кудись їздять , багато гуртків
Insin• 04 июля 2023
Ніяк, мені на них пофіг
Irusik-0874• 04 июля 2023
нормально
@dres Odessa• 04 июля 2023
Ответ дляПикарда
Странно....
Может у Вас окружение такое.У нас трое детей,все получили образование и ни в чем не нуждались.Встречала разные семьи-и неблагополучные и очень благополучные. Зависит от родителей,а количество детей-это не показатель.НО не все могут организовать быт при большом количестве детей,это тяжело и морально и физически.
@dres Odessa• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Не можна
А спариваться можно? Может тоже грех?
alinka0908• 04 июля 2023
Ответ для@dres Odessa
Странно....
Я теж так думаю, навіть з грошима, хоча це завжди плюс, не кожна жінка може дати лад навіть 3 дітям, це величезна праця і відповідальність. Навіть вислухати кожного.
Пикарда• 04 июля 2023
Ответ для@dres Odessa
Странно....
Окружение у меня нормальное, обычные люди. Просто те многодетные семьи я достаточно близко знаю, поэтому в курсе про такие нюансы, насчёт быта +++. Для чужих людей - вроде обычные семьи. У меня родственник многодетный, знала что жена кричит на детей, но не знала насколько часто, пока не пожаловалась их соседка.
Мелитрисса• 04 июля 2023
Никак. Чужая жизнь меня не касается.
L-i-s-a-92af• 04 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
От і я не розумію навіщо народжують, коли не мають можливості та бажання їх ростити та виховувати
То спитайте,раз не розумієте)
Светланка_Ланка• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Найбільша сім´я яку я знаю особисто
віруючі? і, мабуть, якоїсь альтернативної церкви, так?
Светланка_Ланка• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Бо життя дає Бог. А як відомо ’Бог поругаем не бывает’
УПЦ МП. навіть без знака питання.
olya8385• 04 июля 2023
Добре коли родина набула так багато благ щоб забезпечити дітей
Светланка_Ланка• 04 июля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Часто видите семьи по 6-7 детей? Где Вы живёте?
я, наприклад, часто бачу. живу в місцевості, де багато циган.
у них 5+ дітей - норма (так, і зараз, у 21 ст). Вагітна у 14-15 для циган - норма. У 30 бабуся - норма. Десяток недоглянутих замурзаних голодних дітей - норма.
я багато чого можу розповісти про багатодітних, і не тільки про циган.
і я вкрай негативно ставлюся до безконтрольної народжуванності, якщо навіть і не серед циган (там взагалі торба, вони плодяться як бур*ян).
kll lena• 04 июля 2023
Як до відчайдушних шизиків, потрібно мати багато здоров’я, моральних та матеріальних ресурсів для великої родини.
4мама• 04 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Считаю, это дело каждого. Но против всяких выплат и иных ’плюшек’.
П.С. Я мама троих детей.
А я проти виплат та плюшок депутатам.
Але чогось тільки багатодітні всім поперек горла, хоча я вже 13 років як у статусі багатодітної, але про плюшки тільки тут на Порадниці читаю 🤣🤣🤣
постою_послушаю• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Не можна
Нічого собі. Не знала. А хоч календарний метод можна?