Милая девочка Лиза• 03 июля 2023

Як ви ставитесь до багатодітних?

постою_послушаю• 04 июля 2023
Ответ дляСветланка_Ланка
УПЦ МП. навіть без знака питання.
Не позорьтесь
Миззери• 04 июля 2023
Тю как и к бездетным и к малодетным , их непродуктивный потенциал меня не колышет главное что б человек был хороший
Миззери• 04 июля 2023
Ответ дляMellisa
Если семья обеспечена, есть возможность устроить детей? Дать им образование и тд, то положительно.

Но на практике, тех кого я встречала, наверное плодились из разряда «дал зайку даст и на лужайку», только вот с лужайкой не сложилось. Мне жаль этих детей.
У нас знакомые многодетные -богатые , очень богатые и нормальный средний доход (дом, 2 машины и поездки заграницу постоянно на соревнование ребенка )
HupBaHa• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Бо життя дає Бог. А як відомо ’Бог поругаем не бывает’
ахаться беспорядочно без презика тоже бог заставляет?
HupBaHa• 04 июля 2023
Ответ дляСветланка_Ланка
віруючі? і, мабуть, якоїсь альтернативної церкви, так?
секта какая-то
Олимпиада80• 04 июля 2023
Хуже чем тролям со свежей регистрацией отношусь только к оркам. Впрочем, это почти одно и то де
vinogradova1611• 04 июля 2023
Що за дурне питання? Вони бувають різні. Це все рівно,що запитати як ви ставитеся до жінок? Чи чоловіків? Всі люди різні
Allbina• 04 июля 2023
Добре, сама б хотіла мати багато діток. На порадниці багато пиоуть про ’льготи’, не знаю, але в моєму оточенні всі багатодітні нормально забеспечені, діти доглянуті, всі щасливі
mamaМия• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Найбільша сім´я яку я знаю особисто
https://www.youtube.com/watch?v=3aaVuVLSNeg
Такі всі красиві 🥰
mamaМия• 04 июля 2023
Ой, дівчата, дітки так швидко ростуть…. Ось я лише зараз усвідомила, що з моїх трьох залишився лише один школярик, а старші вже все, студенти, своє життя, ех, наче і не було тих малявок у мене. Є певна ностальгія за садочком, за новорічними виставами, за цим шумом в домі.
Svitlo_• 04 июля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
ого ! сколько их там ? и почти все девочки.
Насправді 7 синів і 7 дочок власних, 2 доньки всиновлені.
На відео це діти, невістки і чоловіки, найстарша онучка.
В них і онуків вже мабуть до 50 дотягує.
В найстарошої доньки теж більше 10 дітей.
Svitlo_• 04 июля 2023
Ответ дляalinka0908
І всі дотримуються?
Я ж не перевіряю. Думаю що звісно не всі. Особливо сучасна молодь.
Svitlo_• 04 июля 2023
Ответ дляСветланка_Ланка
УПЦ МП. навіть без знака питання.
Не вгадали.
Svitlo_• 04 июля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Нічого собі. Не знала. А хоч календарний метод можна?
Звісно ні. Все в руки Божі. А Бог сам визначить кому скільки діток дати чи взагалі не дати.
Svitlo_• 04 июля 2023
Ответ дляmamaМия
Такі всі красиві 🥰
І я вам скажу, хоч їх народжували і не в багатстві. Більшість же з них народжені в 90.
Всі діти дуже забезпечені. Це відео з весілля молодшого сина.
noraone• 04 июля 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
Уважаю, кто рожает сознательно и может всем обеспечить своих детей, не спекулирует льготами и не рожает ради того чтобы папенька мог выехать за бугор. А нищебродов, попрошаек, размножающихся ради льгот и пособий презираю.
Интересно, что вы имеете ввиду под понятием Всем? Для кого-то и вы не Все даёте... нет предела совершенству. Возможно, вы имели ввиду всем необходимым. А про папеньку- то вообще загнули
Татьяна -3329• 04 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
От і я не розумію навіщо народжують, коли не мають можливості та бажання їх ростити та виховувати
Вже була точно така ж тема. Стільки негативу було до нас, багатодітних. Завжди згадується ситуація мені, чомусь вразила тоді, як сусідка мого віку охкала мені як ми на зйомній квартирі трьох народили?…. Як же мені важко. Потім то карантин то війна, мої діти порозходились по приватним закладам освіти. Я зайшла до неї на чай та дещо забрати і була просто шокована її власною квартирою, маленькою, старенькою, і вона хотіла другого тоді народжувати. В планувала розмістити їх обох в кімнаті 12 м кв.
Я дуже погано відношусь до тих хто лізе не в своє діло. Всі люди живуть саме так як саме вони хочуть.
СИРЕЛИ• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
оце да ! а ми через тему тут плачемося що н1чого з одною дитиною не всп1ваем, н1хто нам не допомогае, а ще й чолов1ку готувать треба. а в1н, така сяка скотина, жрать просе, а допомогти п1сля зм1ни в завод1 не хоче. а там ж1нка все всп1вала. 1 я впевнена, що й п1сляродово1 депрес11 не було.
СИРЕЛИ• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
це евангельськ1 християни баптисти ?
felin• 04 июля 2023
Маю багато знайомих багатодітних, але там батьки ’айтішніки’ і у цей час виїхали з країни, або живуть добре вдома. Навіть не задумувалася скільки навколо мене багатодітних , щось я відстаю .
Не люблю ’циганських’...
Svitlo_• 04 июля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Я дружу близько з сім´єю де 7 діток у віці від 0 до 10.
Тато часто на заробітках. Мама встигає все по дому, є свині і кури, город, теплиця, старших в школу і музичну відвезти, бо живуть на окраїні, плюс співає в хорі церковному - а це зібрання, і кожен тиждень дві години репетиції.
Svitlo_• 04 июля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
це евангельськ1 християни баптисти ?
Християни віри євангельської, або як в народі кажуть п´ятидесятники
sur_sur• 04 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
То ж ви не так питання ставили)
Знаю одну чудову, дуже забезпечену сім´ю, де четверо гарно вихованих і розумних дітей, до таких претензії
маєте?
СИРЕЛИ• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
ааа, знаю таке. у мое1 т1тки семеро д1тей було. вс1х люблю, але соб1 тако1 дол1 не хот1ла б. це тяжка щоденна праця. як згадаю як вона столовськими каструлями кожен день готувала, то аж жах бере. 1 завжди було перше, друге, вип1чка 1 компот. а який вона добрий наполеон пекла, ммм... 1 ялинку до стел1 завжди д1тям ставили. так1 приемн1 та сумн1 спогади. нажаль, спочивае вже моя т1тонька з господом.
Svitlo_• 04 июля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Ну моїй подрузі мабуть легше. В неї вся техніка в допомогу.
jif• 04 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Для того, щоб Бог дав життя потрібно дещо зробити людям- прийняти рішення про відмову від контрацепції і статевий акт.
Svitlo_• 04 июля 2023
Ответ дляjif
Цікаво, а де береться така сила бездітних, які йдуть на ЕКО і там не вдається, якщо все так просто.......
jif• 04 июля 2023
Ответ для4мама
А я проти виплат та плюшок депутатам.
Але чогось тільки багатодітні всім поперек горла, хоча я вже 13 років як у статусі багатодітної, але про плюшки тільки тут на Порадниці читаю 🤣🤣🤣
Суддів туди ж.
jif• 04 июля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Нажаль вони забувають, про утримання, тільки про заборону контрацепції.
Svitlo_• 04 июля 2023
Ответ дляjif
У вас є інформація про якусь багатодытну сім´ю ХВЄ де діти не мають утримання?