Olga00000• 04 июля 2023

Низький гемоглобин

Подскажите хорошего врач гематолога, низький гемоглобин 50
автор Olga00000 • 04 июля 2023
В Киеве
fedonik• 04 июля 2023
Почему гематолога? Начните с семейника, первым делом почечные и печеночные пробы сдайте, фгдс и колоноскопия, надо искать кровотечение.
Be_good• 04 июля 2023
Ого! То тут переливання треба якнайшвидше. Людина в стаціонарі?
fedonik• 04 июля 2023
С таким гемоглобином надо ложится в больницу и переливать кровь, срочно. И попутно обследования проходить.
ivanna.0412• 04 июля 2023
Навіть не думайте робити переливання ( можна заразитися Гепатитом чи ще чимсь). Зараз є кровозамінники, медицина не стоїть на місці. Гранатовий сік , препарат Глобірон - Н, їсти гречку , печінку хай вам приготують, салат із кропиви, ікра червона.
У самої був дуже низький
Julieta78• 04 июля 2023
Ответ дляivanna.0412
У самої був дуже низький
Гранатовый сок и гречка - это при гемоглобине 105. А не 50.
автор Olga00000 • 04 июля 2023
Ответ дляBe_good
Людина не в стаціонарі, гемоглобін спочатку був 60, лікарі сказали не засвоюється залізо
Потім вона нічого не приймала, а це здала аналіз крові загальний а гемоглобін ще нижчий став
Be_good• 04 июля 2023
Ответ дляOlga00000
Треба до стаціонару. Беріть у сімейного направлення та кладіть. Переливання роблять фракцій крові спочатку. Паралельно шукають причину, десь є внутрішня кровотеча. Не тягніть, бо так довго не прожити
AnyaSkazka• 04 июля 2023
Ответ дляOlga00000
Це критично, небезпечно для життя. Терміново в стаціонар.
Мадам Клико• 04 июля 2023
Ответ дляOlga00000
Это серьезное состояние. Настаиваете опять на стационаре и капельницах. Поднять питанием не поможет. Хотя конечно его тоже надо корректировать.
Ищите причины!!!! Внутренние кровотечения. Начните с обследования кишечника. Самое элементарное анализ кала на скрытую кровь.
Мадам Клико• 04 июля 2023
Потом УЗИ брюшной полости (печень?). Потом обследовать желудок (гастроскопия).
ivanna.0412• 04 июля 2023
Ответ дляJulieta78
Я знаю, що кажу мала дуже низький гемоглобін. Думали лікарі не виживу. Звернулась до інших