ТебеОноНадось• 04 июля 2023

Як вибрати смартфон для себе?

Не розуміюся на цьому. Зараз в мене хуавей 2017 лайт. Тобто йому 6 років. Постійно вилазить вікно, що пам´ять переповнена, тай й взагалі "потяганий" вже, модель стара. Хочеться щось новеньке , але бюджетний варіант.
Все що мені потрібно, то це якісна хороша камера, та багато пам´яті.
І да, до 7 тисяч гривень. Дякую усім, хто відгукнутеться.
КохайтесьЧорнобровi• 04 июля 2023
Якісний до 7тис? 😆

автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Якісний до 7тис? 😆
Камера
Дело было давно• 04 июля 2023
Только Xiaomi.
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Якісний до 7тис? 😆
Таке неможливо? Мені хороша камера, і пам´ять для програм, я не можу скачати програму яка потрібна мені. Наприклад у мене є вайбер, ватсап, дія, ще пару. А от вже месенджер не можу, немає пам´яті
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляДело было давно
Только Xiaomi.
Так? Думала редмі. Дякую
Фиона Шрековна• 04 июля 2023
Заходите на Розетку, виставляєте потрібні параметри і обираєте 😽
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Я їх що знаю? Наприклад яка камера хороша не знаю. Ну пам´ять да, та можно вибрати. У мене тут 16, то можу вибрати 128. А камера?
Шмоточницаца• 04 июля 2023
За 7 може й ні, а от за 9 можна купити досить гідний сяомі 11 з пам´яттю 128. Доньці купили - чудовий. Мало чим поступається моєму, що у 2.5 рази дорожчий.
Фиона Шрековна• 04 июля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Хороша - ця яка?)

ТаПрямТам• 04 июля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Вам надо внутреннюю память не меньше 4гиг и внешнюю можно 128 + хорошо если будет слот для карты памяти еще.
Если внутренней памяти меньше 4 будет то у Вас снова через год будет вылезать ’мало памяти’
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Хороша - ця яка?)
))) я ж сама питаю, бо не знаю
Тюрюнь_Тюнь• 04 июля 2023
посмотрите вот этот
https://allo.ua/ua/products/mobile/xiaomi-redmi-no...
или еще
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Хороша - ця яка?)
Шоб зробила селфі і красотка)))
Перемелица• 04 июля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Так? Думала редмі. Дякую
Так це і є xiaomi
Якщо є можливість трохи збільшити бюджет, то можна купити чудовий апарат))
ИграйМойГормон• 04 июля 2023
Може вам бу варіанти подивитись на олх чи в когось з знайомих
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
посмотрите вот этот
или еще
Дякую. Дивлюся
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Та ні. Новий хочу. Дякую
Тюрюнь_Тюнь• 04 июля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Дякую. Дивлюся
выберите город и отфильтруйте по цене, у сейчас сяоми, но покуплала в 2018
КохайтесьЧорнобровi• 04 июля 2023
Нові кросівки стільки коштують) навіть китайця нормального за таку ціну не купити

автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Та щось знайду. Прям там.
КохайтесьЧорнобровi• 04 июля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Та щось знайду. Прям там.
’Щось’ може й знайдете, але ж ви за телефон питали
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Мене старий влаштовує, та пам´яті замало. Хіба він краще за варіанти що тут скинули
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Капець, ну за 10 не більше...Плазму вже за 5 можна купити. Я розумію що ж кросівки і за 30 тисяч, та до чого тут це
Всім шампаньського• 04 июля 2023
Беріть якийсь із цих, що вище скидали. Є обидва варіанти у користуванні, все чудово. Не бачу сенсу для себе платити більше.
Снегурочко• 04 июля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Шоб зробила селфі і красотка)))
Хорошая камера
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляСнегурочко
Хорошая камера
А вы под@бщица ещё та
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляСнегурочко
Хорошая камера
Оруууу
автор ТебеОноНадось • 04 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Дякую. Шось оберу)
Снегурочко• 04 июля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Оруууу
Так в жизни и бывает
КохайтесьЧорнобровi• 04 июля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Покажіть мені плазму за 5 тисяч, хочу оптом замовити